Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Když jsem ještě chodila na základku tak jsem šla od zubaře hned na hodinu češtiny.... rvali druhý zub kvůli rovnátkům, ty mi taky ještě ten den nasadily ale to je jedno, hudu opuchlou a učitelka... "Markéta, přednes básně" tak já jak debžot šla... zašišlala jsem jí to tam, celá třída výbuch sníchu, ona si myslela že si z ní dělám prču tak jsem ještě dostala poznámku že úmyslně šišlám... nechtěla si nechat vysvětlit co se mi stalo :-D :-D :-D
Kafel Finek Máfa.... Máj :-D :-D :-D
Jo jinak Miru... já toho Matýska ještě ani nevyděla :-D :-D :-D A Mirečka asi 3x :-D
Profilova fotka
Maji, to jsou ty učitelky no! :-D U mě taky na střední němčinářka nedokázala pochopit, že jsem se nabiflovala jen na písemku a pak to vypustila z hlavy =-)
:-D :-D :-D Ony jsou celé jiné :-D :-D :-D
Jo jo!! Nebo ti tu snad Mílo někdo chybí!! :-D :-D Ty stará gardo!! Marťa asi maká až se z ní kouří!! Vy se nestýkáte jo?? No ona bydlí myslím snad v Hrobcích!
Profilova fotka
NO chybí, je nás tu nějak málo, ne???? Ikdyž my si taky vystačíme :-p
Jojo... v Hrobcích, no já jsem ji naposledy viděla na 3 minuty ve Sparu a to byla těsně před porodem... mamka k nim jezdí ale já ne, napíšeme si k narozeninám, na Vánoce a tááák :-D :-D :-D Vám že předělali ten baráček a že si udělala teď někdy řidičák... to je asi vše :-D :-D :-D
Si piš!! Hele viděla jsi jak to tady Májina se ségrou včera rozjely?? Taky si vystačily?? A to mi ségra psala kde jsem, ale já jsem akorát myla nádobí, protože dneska bych to nestíhala, tak jsem dneska musela!! :-p
Néééé asi :-D :-D :-D když vy lítáte bůhvíkde..... :-D
Jako co mate proti ucitelum? tsssss.
No níííč.... já dřív taky chtěla být úča... po tvrdé realitě na pedáku už néééé :-D
Článek se načítá
no to je slozity no.........................
Profilova fotka
Pepo, my nic...... :-p
ty učíš????
jak kdy. to bych neresil:-)
Já taky nic, jenom proti jedné!! :-N No jo Pavlína už je zasloužila matka!!
jo jo... prý ji hodně lidí říkalo že je mladá a proč tak brzy a tááák... mě to přijde tak akorát, jako zase že vy to bylo něco strašnýho mít první dítě v ??? 24???? no nevim kolik jí bylo přesně :-D :-D :-D
Já taky nic proti učitelům nemám, jen mi jich pár vadí :-D
Profilova fotka
Mám hlad, jdu si koupit asi mléčnou rýži, neb ta injekce působí nějak dlouho a nic jiného asi do těch mých úst nedám :-N
Já si jdu dát šopák... :-D
No já si dám jogurtek s makovkou mňamiky!! No tak pro mě to je brzo, ale každýmu bijou hodinky jinak no!! No ona je snad o 1 starší jak já, takže 28 let!
No tak pro mě to už je pozdě :-D :-D :-D Mě už bijou teď :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dyť jsi tu někde psala, že chcete až tak za rok, dva =-)
No ale kdyby to bylo jen na mě tak už jsem v tom :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No vidíš, to já si zas vůbec nedokážu představit, že už bych někde vedle sebe měla malého školáčka :-N
Tak jasný, každý jsme jiný, já vždycky chtěla dítě brzo a nějak mi to i vydrželo ale vím že to není možný, tahle doba není na to aby sis po škole mohla mimčo pořídit... zase bych taky nechtěla žít z huby do huby, i když vím že Zdenin má dobrou práci, že vydělává dobré peníze ale jako nechta se od něj živit tak to nééé....
Profilova fotka
JJ, to je fakt, každá to má nastavený jinak. Jo to je taky fakt, ale některým to nevadí hele!
NO tak já jsem chtěla mimi vždycky ve 23 letech, ale to už jaksi jako nestihnu! Hm Máji tak u nás je to zase obráceně, Jarouš chce být tak hrozně táta, ale bohužel si našel, jak říká, sobce, že na něho nekoukám no!! Ale však se dočká!! Včera mu říkám, chceš příští rok mimi nebo Bulharsko?? Tak koukal jako jestli to myslím vážně!! A jenom řekl to je jasný né?? A já říkám no nevím co je jasný hihihihi :-D Ale taky si to zatím nedokážu představit! Dneska mi volala mamka, že doufá, že jí přivezeme vnoučátko!! Ehm ehm :-D
Tak zase je ale dobře že si to takhle přiznáte, jako zase aby jste do toho šli jen proto že maminky chtějí vnoučátka tak to je samozřejmě největší kravina... prostě až se na to budete cítit tak do toho práskněte :-D :-D :-D To je logika :-D Milu ale já myslela že vy už jako mímo joooo :-N =-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?