Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
už to dééééééééé.... švihám ;-)
Profilova fotka
Ja kupuju v akci to vis ja jsem drzgresle :-D : Taky kuli maly ta musi mit tuky ,skroby :-D :-D nee kupuju ji detsky ty voeee ja ji mam jak s praku nebo co?? :-D
Padej spát ;-) :-D Já jdu taky... tak dobrou :-)
Profilova fotka
Ja este nejdu, Cekam na Jaru vis?,on rikal ,ze si da semnou tak nevim a pisu si s holkama ,my na matersky chapes,mame casu :-D i na kaleni :-D neee ja dneska musela :-( :-)
Profilova fotka
Dobrouuu
Tak nechoď, já du sama :-D :-D :-D
Profilova fotka
si jedu caaaau
pááááááááá :-D
Profilova fotka
Bych se nudila ja tu jsem sama vis??mala spinka :-D spokojena prdelka moje a manzel nikde :-D
Bré ráno ;-) :-)
Brýýýýýýýý ránkoooooooooooooo!! Marti v prvé řadě ti musím poděkovat za kryt, Jarouš byl nadšenej, ale taky říkal, že si to představoval jinak!! A Pavla ho potěšila Zero, to hnedka dvě vypil! A Marti pilates mi vypálí a vrátím ti to na příštím kafíčku, stejně Pavla říkala, že se ještě sejdeme než se odstěhuje!! :-D
Čauky Máji!! Tvoje sestřenka je Pavlína jo? NO nekecej, ten svět je fakt malej no!! Ta chodila semnou na základku no!! V říjnu máme školní sraz tak snad dorazí! Na minulém srazu byla těhotná právě s Matýskem! To je stejně co?? Ona dva kluky a Petr dvě holky? By si mohli jedno vyměnit!
Článek se načítá
Kdepak je Míla?? :-o
Profilova fotka
Krásné ranko, No kde kde, dyť jsem říkala, že jdu k zubaři ne? Jsem si srabík nechala dát injekci a teďky nemůžu pořádně ani mluvit :-D jdu vás dočíst
A jo vlastně, si říkala, že tě bolí!! Tak máš ochrnutou jo?? Jé ty by si Jarouš pro mě koupiL?? :-D Mílo četla si meila kvůli těm penězům? Chtěla jsem dát příkaz z účtu na tu dovču, ale nakonec Jarouš dostal dneska dvoutisícovky od Fandy tak já ti je v pondělí přinesu, aspoň se jich zbavíme!! Prachy za Ltm mu Fanda dává keš a za Prahu posílá na účet tak já ti to dám v pondělí. Sice mi Bajcurka dneska už volala, ale to je jedno to se nezblázní!
Profilova fotka
Miru psala, tak to koukej odpoledne odnést na poštu, ať se tam s tím nemusím tahat já :-D :-p Jo volala Evička a co myslíš... jde až 24.9 na kontrolu ]-( tak jsem hnedky holkám řekla to co nám včera řekla Pája.... mám sto chutí to říci Aleně, ať se tam jednou podívat hele! Sakra ta držka mi nějek tuhne víc a víc =-) Hele já včera domů přinesla ty kolči a narovnala je rovnou do lednice a Vilda si jich všiml až dneska ráno a prej co to tam je, tak mu to říkám, že jsem dostala a on prej za co, že prej sem si zas byla někde užívat :-D bych ho kopla fakt, člověk už si ani nemůžu zajít v klídku na kafe a pizzu hele! :-|
Jééé Mílo ušetřením 30,-Kč za složenku neblázni!! V pondělí to tam máš ráno po sedmý! No to si děláš srandu Mílo, ta to fakt hraje na důchod, tak víš co co jí chybí doma, marodí za stejný peníze jako když je v práci! To je síla teda! Já mám taky novinky, ale ty ti řeknu osobně, to je na dlouho! No tak to Jaroušovi neuniklo co jsem přinesla domu. Hnedka to vyšmejdil! A hnedka kdes to vzala, taky od Marti?, já říkám né od Pavli, to je kdo?, ta byla taky, a kde to vzala, já říkám od manžela z práce, a co dělá? on to vozí? No prostě jsem říkala fakt zapni si lampičku a vyslechni mě! :-D Ale pizza byla dobrá no!
Hlavně, že se tam prděla na to místo nakonec tam skončí Klára hele? Myslíš, že by to brala? Dneska jí jdu koupit nějakou tu svíčku teda! V kolik tam jdete? Psala mi tak na 7 hodinu, ještě se dohodnu s Blaninou, asi se slezeme tam!
Profilova fotka
No já nevím, Vilda zas včera, že se mu tam moc nechce, tak uvidím, každopádně já jdu a asi na tu 7 nebo něco chvíli po 7. Hele já nevím, že prý má vyčerpání organismu a má deprese, asi z těch kafíček a vylepování cedulek po baráku hele :-D Jéé a co máš za novinky, nějaký od vás jo? No tak to večer pokecáme hele!
Nechce jo?? No já se dohodnu s Blaninou a uvidíme, ale tak nějak kolem tý sedmý no!! Ty vado ta má fakt super prázdniny teda, to už je jako skoro třetí měsíc doma né?? Ta už se fakt nevrátí! Mílo a co myslíš, dneska měla jít Verča do jednačky nebo rozhodnout jak to bude a schválně zaspala tak přišla až v půl devátý mi Gábina říkala ta je fakt děsná! Jo jo pokecáme a jsou to žhavý novinky teda!! Mílo nevadí to teda s těma penězma???
Profilova fotka
Miru, na mě ohledně těch pěněz nezáleží, jsem ti to písala v mejlu... já je jen přijímám a posílám dál.... Ťáňa je tu šéfik přes finance Miru, no tak na Verču no coment! Hele.... ta si taky dobře zahrává....
No dneska mi říkala, že to proplatila a že bude čekat na peníze ode mě a když to tam bude v pondělí tak se jí to odrazí až v příštím měsíci, tak to chtěla vědět víš! Takže vlastně o nic nejde!! A navíc mi tu složenku zkazila! Mílo to ti právě budu poudat, už právě dohrála!!! :-D
Profilova fotka
Jo ahááá, no tak to jsem zvědavá na podrobnosti. Teďky jsem byla u Aleny vrátit propustku a říkala, že je jí z Evy normálně špatně a že to budu muset ještě nějakou tu dobu tam tedy vydržet no! No co mi taky zbývá no! Jen doufám, že to alespoň pořádně ocení :-D
NO to buď teda!! No je to teda frajerka!! No tak teďka už to není takový né? Jenom svědci co chodí pro prachy a výplaty, no kolky! A přísedící už mají jednou za měsíc! Já myslím, že jo a kor když už to táhneš třetí měsíc!!
Miru... jojo, moje sestřenka je Pavla :-D :-D :-D Když toho nebude mít nějak moc tak určo dorazí ;-) :-D
Profilova fotka
kde fou dneska fčici? =-)
schovaní ;-) :-D
Profilova fotka
No jsem si všimla.... Jsem si právě polila klávesnici vodou, jsem se chtěla napít a jak mám tu půlku držky ztuhlý tak to nějak nešlo :-S
Jooooo... to známe :-D
Jééé Mílo :-D Tak doufám, že ti to do večera povolí hele!! :-D No máme to v říjnu tak snad bude mít čásek, na minulém byla těhotná právě v 6 měsíci, tak snad dorazí!! Marta asi nemůže v práci a ségriš bude odpolko až Jarin odjede do práce??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?