Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Tak vám díky za radu ;-) Já si jdu dát jednu kouřovou... jo chtěla jsem se zeptat, byli jste už v Luně???
Profilova fotka
Ještě kdysi ryl do skla chlap v Trnovanech, ale nevím jestli to ještě dělá =-)
Máji já myslím, že tam uspěješ a docela nám to udělali rychle!! Máji zítra jdu se švagrovou a vlastně i s Mílou slavit narozky jedné kamarádky z práce, tak se tam pak chystáme! On tam totiž dělá švagrové přítel vyhazovače tak se na něho půjdeme povídat takže zítra tam jsem. Je to právě nový a ještě jsem tam nebyla, tak to musím jít okouknout! To je bordel toto!! Takže zítra tam jsem jak na koni to zase vidím do 05:00 hodin!! :-D
Já se tam taky zítra chystám... jsem na to zvědavá :-D :-D :-D
No já právě taky, prý to vypadá moc dobře no! Bar je prý ouplně na druhé straně!!
Tak ono už to tam potřebovalo předělat jak prase drbání :-D
To jo no ty boxy byly strašný, už tam prý nejsou, jenom stoly!! Tak uvidím! Zítra zakalíme no!
No tak uvidím zítra... snad se mi podaří je tam dokopat :-D
Nějakou partičku jo?? No my tam jdeme no ještě uvidíme jak dopadneme, ale chtěli by jsme tam jít!!!
No jdeme se Zdeninem k Lucce (yhobce) a jejímu Péťovi tak uvidím jestli se jim bude chtít...
Aha! NO my tam dorazíme taky asi později!! Už máš fotečky???
Jaký??? Zdenina??? Nebo od Marti??? Nemám ani jedny :-D
Článek se načítá
Myslela jsem od Marti?? Chci se pokochat taky nevěstinkou!!
nic nedorazilo... bůh ví kdy to zase bude posílat... :-D :-D :-D
Asi Ondrunka prudí :-D
Já chci vidět nevěstu!!! :-D
Noooo a já chci fotkýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kdo si počká, ten se dočká :-p
Noooo... Míla nám to rozsekla :-D
NO a jak dlouho sakra!! Jéé holky já jsem spokojená, dala jsem si těstovinovej salát s kuřecím masíčkem!! Mňam!!! :-D
Profilova fotka
Cuuus holkyyyy???? :-) Co je noveho???ja tu mela navstevu dneska odjela,byla jsem dneska u doktorky s malou,byla na injekci a je v pohode ani necekla,akorat se ta, ukazala jak je vychovana :-D pred doktorkou mi ji majzla doktorku odstrkovala,prece ji naka doktorka nebude poslouchat velkou pani Smolovou :-D a v cekarne se stekala no sila to je vychova...vsechny deti hodny jenom to nase zvire dela ostudu..
Profilova fotka
Já jsem si dneska koupila kuřecí tortilku, mňam ;-) jsem musela něco menšího, když jsem si včera večer navařila kotel té omáčky :-D
Profilova fotka
segra ty chces cvict Pilates??? Me o tom rikala Andrea je to prej zahul,ona ho bude precvicovat i ted v Usti od zari ,rikala,ze da vedet ,ja bych tam sla ,ale je to prej makacka jako blaaazen :-D ale zabira to je to prej ok
NO právě já jsem právě Andreu viděla má teĎka postavu lepší než před dítětem!! No chci no si piš! To víš vypracuju to hele a :-p Budu lovit!! :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p No ona cvičí v Roudnici a ještě v Ústí jo?? No tak je fakt, že z Teplic to tam kousek do ÚStí!! Marťa m půjčí DVD a chci to zkusit!!
Profilova fotka
Ona cvici i v Praze a v teplicich myslim
To prosím tě nemůže asi stíhat? :-D
Profilova fotka
Jéé, jsem si teďky vzpomněla, když mluvíte o Andree, tak jsem jukla na stránky do roudnice a tam stojí hodina s ní 110 Kč, takže Miru tady je to asi podobný s tou cenou ;-)
Profilova fotka
Jo a hele Miru co píšou o flexi-barech ;-) • Efektivně proti bolestem zad • Zlepšení držení těla • Odbourávání tuků • Zpevňování vazivových tkání • Posilování svalů pánevní dna • Zvyšování schopnosti koncentrace • Vyrovnávání svalových dysbalancí • Perfektní trénink zad po uplynutí těhotenství • Zlepšování rovnováhy, koordinace,koncentrace a stability • Dosažení harmonického, účelného a ekonomického pohybu
Profilova fotka
Hele může, třeba v Rce jak tu koukám na rozvrh tak cvičí jen jednou týdně 2 hodiny
Profilova fotka
Ty vado 110kc :-o to je nak moc neee :-| a to rikala,ze ma plno stiha asi jo,ona rika,ze se venuje cviceni a maly jinak uz moc nefoti

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?