Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa" . Maminka na to: " Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... Nic" Pepíček zase "Já chci psa" Maminka : "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne" Pepíček : "Dobrá,tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka" Maminka chvilku přemýšlí.. Hraničí to s incestem, ale co, pro jednou se nic nestane. "Tak co mám dělat?" Pepíček "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej" Tak maminka vše udělá,leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložnice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá : "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"
NO právě Pepčo a dokopat se no, ale když pak člověk vidí výsledky tak ho to baví o to víc no!! No já budu mít Pilates na DVD tak to zkusím podle něho a uvidí se hele!! Ale chci to zkusit jak to na mě bude působit už i kvůli zádíčkům no!! :-D
Bolí mě ouško", stěžuje si slečna na lavičce svému milému. Ten ji políbí na ucho a zeptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Po chvíli ji zase bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Na vedlejší lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a ptá se ho: "Promiňte, hemeroidy také léčíte?"
Dobrýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D Miluš, Marťa by mi měla co nejdříve poslat foutou ze svatby tak přepošlu ;-)
Profilova fotka
Maji, jj díky, už se těším :-) Určo byla krásná nevěsta x-)
Byla překrásná, i když byla ubulená.... ona bulánkovala jak když si ho brát nechce :-D :-D :-D
AHa to je asi někdo koho neznám co?? Máji jak si se rozmyslela s tou prací?? Nechceš to tady vzít za mě?? 8-)
Marťo já jsem taky slzela, ale naštěstí to pak na fotkách nebylo vidět, že mi ukápla slzička!!
Miru... to je Marťa která dřív chodila na Koňa... ještě když jsme tam klábosily tako stará parta... Leela a ták :-D :-D :-D No půjdu se zeptat k vám, nebo ještě na úřad do Lovo, tam právě maká tahle Marťa ;-)
No já jsem zvědavá na sebe! To bude něco :-D :-D :-D
Já měla hrozný nervy, že jsem se celá klepala a hlavně nohy mi jely a nešlo to zastavit! Fakt nervíky pracovaly, Jarouš mě držela a pořád na mě koukal, já byla v tranzu prostě jako!! Až po Ano jsem se uklidnila jinak hrůza! Aha, tak mi pošli taky fotečky aspoň se pokochám!! :-D
No jasný, hned jak to přijde tak to přepošlu ;-) Marti Romča musel mít potom modřiny na ruce, bylo vidět jak mu mačká sako ale ona potom říkala že ho štípala :-D
Článek se načítá
No já jsem taky vždycky každou chvilku zmáčkla Jaroušovi ruku, my jsme se drželi teda za ruce!! No byly to fakt nervíky, to jsem ještě nezažila tohleto!! A pak ty blahopřání to bylo taky něco, jsem měla co dělat teda!
No Marťa bulela i u těch blahopřání, když jsem ji blahopřála já tak to bylo na 3 minuty a obě jsme řvaly :-D :-D :-D
No já jsem radši to dělala rychle jako děkuji a žádný zdržování, protože to by byl konec, rozmazaný všechno a to bych vypadala a to jsem právě nechtěla, pak jsem si jenom přejela pusu leskem přepudrovala a šla se fotit!! A hlavně tam taky bylo hrozný vedro v tý obřadce!! :-D
No jooo... vy si to taky uděláte v takovým vedru :-D :-D :-D Zdenin mi řekl, vezmeme se ale nééé že vybereš červen, červenec nebo srpen :-D Jo a květen to taky vlastně být nesmí :-D
No tak na květen je pověra! Máji, ale oni byla taky zima tak nějak v tom létě a hlavně mě ráno pršelo a byla docela kosička no! A pak až v 10:00 hodin se to rozjasnilo a bylo vedro no!! Ono by to šlo, foukal krásnej větříček, ale když je před tebou jedna svatba, tak to se pak po nich nedalo dýchat tam! A hlavně oni ti na obřad zavřou dveře, takže jako když máš pak venku 27 st. tak potěž no!
Tak to chcípnu :-D :-D :-D Všude chci raději větráky a otevřený okna :-D :-D :-D
Miru kde vy jste vůbec měli hostinu???
Profilova fotka
Na Hlinný ;-)
aháááááááá..... díkys ;-)
No to právě nedělají, aby na ten obřad byl klid a nic nerušilo no!! Jo jo na Hlinný a bylo to super, mohlo se tam jít i ven a všechno jsem si tam udělala sama, přípravu, výzdobu a tak! Vyšli nám vstříc no!!
áááále... budou dělat to co jim řeknu :-D :-D :-D Néééé... dělám si prču, je mi to jasný ;-) Hááále, holky šikovný, nevíte kde se dají sehnat ty skleničky na přípitek jak si tam můžeš nechat napsat to jméno a dautum??? Já to nemůžu najít :-(
Profilova fotka
Maji, to ti udělají všude kde brousí sklo, např. tady v Ltm je brusírna dole ve švermovce, když jde jakoby na koupálko. Jinak na netu snat do dělá miadesing, co jsem tak koukala.
MIluš díky ti... já věděla že tady mi pomůžete ;-)
ty jsi normálně koupíš! Já jsem je sehnala za 29,-Kč 6 kusů v Hypernově!! A jméno ti vyrejou víš kde??? Vedle expres baru v té malé uličce!! Tam to dělají!
No jak tak na to koukám tak mi vyjde levněji si ty skleničky koupit a nechat si to udělat tady někde v Liťáku... ;-)
Profilova fotka
Maji, a vy jste si je nenechali dělat na maturiťák? Já mám jednu z maturáku právě
jojo... nechávali ale to dělal nějaký chlap přes nějakou holku od nás ze třídy, byl bůhví odkud a když to teda dělají i tady tak nebudu jezdit za ním někam do opičích hor ;-) :-D :-D :-D
My jsme si je taky nechali dělat na maruták a právě tam! A vyšlo nám levněji si je koupit, takhle to bylo cca o 100,-Kč levnější jeden kus! Tak docela pálka za to no!! Holky já jsem si udělala kopřivový čaj s třešní čístící a brrrrrrrrrrrrrr teda!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?