Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Magnolie je tam naproti parku?
Milu: myslim si ze nema webove stranky, protoze to uz neni to centrum co byvalo. jsou tma ted jen najemnici.
Milus, mám to ;-)
Profilova fotka
Pepo, aha.... =-) Maji, jj, to jsou oni
http://www.wellness-ltm.cz/
Sice to není žádný zázrak ale něco málo tam je :-D
To je tam narohu naproti tomu červenému kostelu?? To je ončo??
Ne nééé Miru, naproti gymplu a Edenu ;-)
to je neco uplne jinyho. magnolie je vedle cajovny.naproti gymplu
Profilova fotka
Mají, ale tohle je někde ouplně jinde. Miru ne, to je naproti gymplu, jak bývalo Typo, tak vedle
Jo jo už vím!! Tak stojí 3 měsíce jednou týdně 1.400,-Kč!!
Miluš aháá... já že tam píšou Pilates v prostorách vily Magnolie??? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ikdyž je tam na ně odkaz no http://www.pilates-ltm.cz/ :-)
No dobrá cena!
tak ma jvlastni vebovky aspon.
Profilova fotka
Maji, jj, já jsem ten odkaz na ten pilates přehlédla :-. :-N
NO já teda nevím kolik stál pilates v Besedě jedna hodina, ale taky se mi to zdá dobrý no!!
Profilova fotka
Ty vole mě vomejou!!!! Oni tam mají výsledky a NEVI co ty výsledky znamenají!!! Co to tam má za sestru doprdele Myslím Spěváček..Byla jsem na krvi
V Besedě to vycházelo buď na 40 nebo 50,- =-)
Profilova fotka
Ahojky Denis, no tak to asi budeš muset ještě jednou k drákulovi no?
Profilova fotka
prý jenom hcg 313.......ale víc tomu nerozumí co to znamená...Prý mi bude volat doktor Já nevím, co to vzal za sestru..Proč nevzal nějakou s praxí ty vogáá???
Profilova fotka
Denis, každej se musí zaučit.... neboj až tam budeš chodit každej měsíc, tak už se to naučí :-p
Nazdar Deniso! Máji no já myslím taky tak nějak asi 45,-kč! Ale škoda, že tam není ta Jiřka no, ta byla dobrá!! :-|
to znamena ze tady je teda hodina za vic jak 100? na tom Pilatesu.
No ono děsně moc dobrých cvičitelek přestalo, já chodila na aerobik dobrých 7 let, po tom co přestala předcvičovat ta naše tak už nechodím, byla jsem sice párkrát u té Lenky Ištv. nebo její mamči ale už to není vončo :-S
Hm Pepčo tak třeba se ti zase více věnujou a co jsem tak sběžně četla tak ti asi upraví i jídelníček a prostě se věnujou jenom tobě no! Kdežto když jdeš na hromadné cvičení tak je tam 40 ženských a není to takový jako, když se věnuje jenom tobě no!!
jo ahaa, tohle je individualni. ja prave nevim. no ale je pravda ze sme taky o tom premysleli, i kdyz zatim nam staci power joga
Profilova fotka
Pepo, no to asi jo! :-S
Tak samozřejmě že se vyplatí ty 2 hodiny týdně a to pak má i účinek, cvičení 1 týdně je k ničemu
tak to jde spis o cas, nez o neco jineho . mit cas chodit 2x tydne

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?