Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No a jako moje sestřenka začala žrát nějaké prášky a za 3 měsíce 13 kg dole, naše známá po 9 měsících zhubla 30 kg :-( Já to chci taky! :-D
Ilon pa pa
Dobrou Ilon!!! NO jaký tak to zjisti!! Nějaký tukožrouty, no jo nejlepší dieta je prostě nežrat no! :-o
Ilon doufám, že máš kapesníky!
Profilova fotka
Ilčo, tak kapesníky s sebou :-D a dobrou s kobrou
Kobrovatou!!!
No jako je to pecka, prý to ráno zapila vodou a hlad vůbec neměla, jen až kolem té jedné hodiny tak si dala normálka jídlo a pak až večer... ale jako jí normálně, griluje... no ale hubne ;-)
Profilova fotka
Maji, do toho bych asi nešla, to ti může pořádně rozhodit metabolismus je to hnus tyhle prášky, to raději držet nějakou dietku a cvičit
Maji díky za odkaz ;-)
Já taky zarím, jde mi Poust fór jů, potom Top magazín nebo jak se tomu nadává a pak Na vlastní voči :-D Tak je to o tom debilovi co má dítko s tou 13ctkou ;-) Letím pa
No právě někajý svinstvo no, to radši fakt nejíst a cvičit!! :-o
Miluš, nevím ale obě jsou úplně v pohodě, mají to předepsané od doktora... je to jedině na předpis, sestřenka do toho i kojí tak to asi nic špatnýho být nemůže :-N
Článek se načítá
No jenže já to nevydržím... jako nežrat :-D
já už mažu, skoromaža má hlad tak mu jdu udělat tousty, taky by pořád jen žral manťák jeden :-D :-D :-D
Máji já taky ne hlavně pizzu a špagety! Já jsem se měla narodit v Itálii no!
tak paa :-)
pááááá ;-) :-D
No to znám Máji!! Tak čusík!! :-D
a jsou všichni pryč =-) nás tu nechaly samotný Mirčo co, se tu budem báááát :-(
No né asi kde sou kde sou!!!! Takhle na nás hodit bobáka!! ;-)
viď jak na placatej šutr! ]-(
Přesně Marti, ale asi taky půjdu na Top star, dneska má nový kabátek, tak uvidíme a to jsem měla mýt nádobí, no tak zítra no!! :-N
Miru: Pilates bude v litaku v magnolii. Marti: Power joga je dobra, pekne se protahnes a je to dooost makacka. se to nezda ale je.
Profilova fotka
Krásné ranko....
Krásné ránko!! Pepčo a nevíš kdo bude předcvičovat?? Víš co já to nastuduju doma, abych tam pak nebyla jako dřevo!! Zkusím to no!! Vím, že je to makačka no!! :-D
Zdravím.... ;-)
Miru: Nevim, ale az pujdes z prace tak se tam stav. maj tam na nastence venku letaky a zacina se od zari.
Pepčo tak dneska nestíhám!! Ale juknu na to no!! :-D
Vzdyt to nemusis taky dneska. jen rikam co vim.
Profilova fotka
Hele možná má mangolie i své stránky, jdu se po nich juknout ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?