Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No v Zítkovce no to je jeho!!
pojišťováka dělá porád, byl nedávno u nás - páč se znaj s Peťou z vojny, tak nás vždycky zve na grilovačku
já chci chodit k té černovlasé kudrnaté pani... nevim jak se jmenuje...
Máji to nevím jakou myslíš? Nemyslíš Lenku?? No měla bych no a na koho?? Jezdí ta Katka teda??
Jako sportovec dobrej ale jako chlapa ho ráda nemám... to co o něm slyším tak jako ne éééé... a pojišťovák to je nejhorší :-S
Profilova fotka
68 kg? To jsem měla naposledy před deseti lety a to jsem mrňavej trpaslík, mám 165 cm. Hubnu do šatů, páč jsem skoro rok pbrala kortikoidy a nesměla cvičit a i když jsem nikdy nebyla Twiggy, tak tohle se mnou fakt zamávalo. A ještě ke všemu mám nějaké zhoršené hodnoty v krvi. Tak mi řekla doktorka, že mám držet dietu a za tři měsíce jít znovu na krev.
No ona tam i předcvičuje nějaký to cvíčo, dsera Ištvánkový ;-)
Profilova fotka
Jo a 62 kg jsem měla naposledy na střední škole, Máji.
Hm tak když to máš ze zdravotních důvodu tak to se pak těžko hubne, to aby si se více hlídala no!! Já jsem to tenkrát sundala, protože jsem měla oteklou uzlinu nebo co a nesměla jsem nic včetně perlivé vody no!!
aha, no to je dobrý, my od něj máme pojištění baráku, tos mi zas něco řekla ]-( a peťa životku! :-p
No to já taky, v prváku :-(
Profilova fotka
Lenka, už taky myslím nejezdí, tak minimálně půl roku, za ni to vzal snad Milan, pak jezdila Míša, Jiřka už taky skončila a občas Jarda, ale ten snad už taky ne.
Článek se načítá
Profilova fotka
Houby ze zdravotních důvodů, jsem nikdy nebyla hubená, ale nebyla jsem až takhle vyžraná. Ty prášky to jen dorazily.
No já jsem to zrušila právě a udělala jsem si od ING! Víte jakou mi uzavřel? Dynamik, že já naspořím 75 a ve finále bych dostala 60! Tak jsem to zrušila, no debil jsem to uzavírala no. Mladá holka! Jo jo to je Lenka Ištvánková no!! Ta je dobrá ona to dělá profesionálně! Máji nevíš jestli je tam nebo bude od září Jiřka?? Chtěla bych na pillates právě!
No moje teta mu dělala nadřízenou, když jsem jí řekla že mi nabízí životku tak mi řekla že v žááádném případě :-N Nechci strašit ale moje teta dělá na pojišťovně už doooost let a říkala že kdyby to bylo na ní tak letí na minutu :-S
hele Mirčo pilates fakt? já na to koukala na dývku a to je mazec hele, vypadá to strašně lehce, ale udělat to, to je síla :-D
Hm tak to je hustý teda!! Asi dělá kšefty hele!! Jiřka už tam není asi vůbec co? To je škoda!!
Já vůbec nevím kdo tam bude :-( Já chci jen k Lence ;-) Já má taky Dynamik ale právě s tím že dostanu ještě víc, on to dělá takhle vychcaně... :-(
Profilova fotka
Katka už dáááááááávno ne, místo ní tam je právě Milan
Chodil jste někdo někam na jogu???? To je taky makačka!
Profilova fotka
Marti, to je asi jako ty flexi-bary, to je taky žůžo, vypadá to hodně jednoduše, ale ustát to.... to zas tak jednoduchý není
No to mi povídej, tak jsem to zrušila, to byl kšeft teda! No Marti to je právě super, to tě protáhne a zpevní snad každej sval v těle a děláš to všechno pomalu no! Nebo jsem přemýšlela, že bych si koupila DVD a cvičila podle toho!! Ilon tak to znám, tohle měla moje mamka brala taky kortikoidy skoro 9 měsíců a přibrala po nich 15 kg, protože nevěděli co s ní, pořád měla vyrážky! Nakonec jí pomohla Chocholatá z Roudnice, která jí je vysadila a nasadila něco jiného a super! A hnedka jí šla váha dolů!
hele a co je power joga? to jako že přidám sílu či co? =-)
hele Mirčo, ty dvd mám doma dvě, tak si je můžeš obšlehnout, tak nic nekupuj ;-)
No asi jo, že děláš asi nějaké pohyby navíc! No Joga to nevím já bych chtěla ten pillates! Mílo a co ta Jiřka? že se na to i Katka vyprdla jo? Hm ona taky pořád chodila pozdě!!
http://www.power-joga.cz/power-joga-n...
Profilova fotka
No, já mám revamtoidní artritidu, ale mě teda pomohli. Naštěstí můj revmatolog není příznivce prášků, tak už mi je vysadil. Ale doů to jde dost těžko.
pillates je dobrý, chodila tam moje kamarádka a nemohla si stěžovat
Ilon hlavně, že to jde ale!! Mamka byla celá oteklá chudák, komplet měnila šatník od pasu dolu! Marti kecáš fakt jo?? Tam mi je doval já si je přepálím, no super a co tam je za náčiní k tomu??
Profilova fotka
Sem si půjčila romantický film, dám si sklenku vína a plácnu se k televizi. Dobrou noc, kočičky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?