Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No jo pizza to je věc!! Tu můžu!
ty zboucháš všechno a jsi furt jak tyčka, tak to je jasný, že to můžeš :-D
Já jo Marti mám 5 kg od března nahoře!! Protože mám pořád nervy z práce!! Děs a tak jím sladký pak, ale to se člověk hnedka uklidní, to bych nevěřila!!Když dodám cukry!
Profilova fotka
Jo, Miru to Ti tak budu věřit. Jsem mrkla na Tvoje ssvatební album a takhle bych chtěla vypadat, ale určitě nikdy nebudu.
pět jo? jenže ty jsi vysoká, není to na tobě vidět ;-)
Miru, já tě minule viděla v ryflofé mimisukni... nééé že bych tě nějak vočumovala nebo že jsem nějaká tentočková ale takový nohy co máš ty bych chtěla taky!!! ;-) :-D
Profilova fotka
já vás nestíhám :-|
Profilova fotka
Maji, i ty jedna ;-)
ááááá.... jsem jinááááá :-D :-D :-D :-( :-D :-D :-D
že by tygl? :-D
Holky jé Vy mě chválíte, ale není to ončo no!! Mých 68 kg je ta tam!!
Profilova fotka
sakra mě pálí držka od těch topinek, to zas bude večer romantika :-D
Článek se načítá
A prdelka jak bude pálit!! Máji proč si na mě nehoukla!!
to stáhneš.... jééééžiši, zlatý časy když já měla i 62 kiláčků :-( :-( :-( Ale já tomu dám, brusle, spining to by bylo aby nebylo ]-( :-D
Ilon a ty hubneš?? :-D
co by houkala - dyk není mašinka :-D co bys eště nechtěla! jj, Mílo, to tě budou pálit eště zejtra :-D :-D
Profilova fotka
chodíš na spinoš? a na koho?
nechodím ale chci, doma sice jezdím ale to není ono... ale k Jardovi Klalašovi necí :-D :-D :-D
Mílo 2x to bude pálit neboj!! No nejde to Máji! Snad jo, ale taky jsem vážila už i 78 a to jsem funěla, ale to snad už nebude!!!
tyvoga nestíhám nestačím ]-(
Profilova fotka
ten už snad ani tady nejezdí, ale byl fajn
má tam být Kalašovi ;-)
heleeee, co máte s kalašem? ho znáám =-)
Fááákt nééé??? No to je dobře ;-)
Profilova fotka
To je divný, nebyl u vás jako pojišťovák, nebo co to dělá? =-)
já taky :-D
HO znáš jo? My jsme spolu byli v porodnici?? :-p No mě taky moc nevyhovoval! Ty písničky no otřes no! Mílo a jezdí vůbec ještě Katka?? A ty začínáš teda příští týden Mílo?
jo jo, on v tomhle taky maká, má i solárko u Labutě... já ho znám pře Zdenina
NO byl pojišťovák, mě dělal pojistku právě, ale to byl trošku tlusčí ještě!!
Profilova fotka
No, přes prázdniny jezdil jen Milan, tak nevím jestli zase začnou všichni po prázdninách. Ale už bych taky zase měla začít, co Miru, nezajdem tam příští týden?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?