Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No vybiram :-D No to by meli teda a to jim nechci udelat,oni by zase byli nad veci jak maji vsechno nej :-D V patek budu s tchyni od odpoledne az do pul 11 cekat na Jaru to jsem zvedava na ten den myslim,ze to bude v pohode jen se modlim at tam neni svagrova,jinam padim do prrrrr haje :-D k sousedce :-D Musim taky k jeho babicce je na tom chudinka spatne,tak ji musim navstivit :-(
No Ilčo dobrý takový decentní, žádný přeplácanina - hezký!! No to jo ségra, hlavně aby viděla malou ještě!! To víš rak to je svinstvo!! To je hrozná, hnusná nemoc!! Tak jsem dostala dvoje vlnky! A jednu jsem si dala tiramisu, Mílo Verča mě tu totiž vykrmuje víš!!
Profilova fotka
Tak to já mám tchýni v pohodě. A mám jenom švagra a ten je taky v pohodě. Ty jo, takovejch hodin. Bych měla jít spát, jedeme navečer do Račic ke Kubánkovým domluvit podrobnosti svatební žranice. A už máš nějaký datum vybraný?
Ahojky Miru... no teď mě tu budete mít asi častěji :-( :-D :-D :-D Nechám si poradit od zkušených ;-) :-D
Profilova fotka
Ne nemam ja nevybiram :-D to se uvidi Svagrova byla v pohode nez sem s ni byla na dovoleny :-p tchyne je dobra,ale obcas me taky stve,ale je v pohode jako nemuzu rict,ze neni ta by se rozdala :-)
Profilova fotka
Maji, no jasně, my jsme zkušené až dost hele :-D Jo Miru, na příští rok jsou u nás plánovaný už dvě svatby hele :-) a obě tady hore
Profilova fotka
Hele segra ja hledala gabinu tu jejich svadbu a ja ji proste nenajdu ani podle autora jak to???
Profilova fotka
Jo, taky už jsem si pořídila třetí punčošky samodržky a stejně si budu muset koupit podvazkový pás, páč na mých tlustoučkých nožičkách to nějako samo fakt nedrží. :-p
Protože seš degeš!! Tak zkus podle datumu svatby nebo já nevím!! A nebo se prohrabej albumy zpátky, budou někde na kraji!! Ahojky Máji...no jasně jsi vítána, hele my máme rady na rozdávání, si s Mílou otevřene snad s.r.o. či co?? hihihihi No jo Máji vlastně 19.9.2009!! Ségra nekecej, si ho vezmeš, kdybych tě měla za tyhlety pačesy dotáhnout na národní výbor! To je porád prej ho nemá ráda........ Si ho vezmeš jako, že se Uričová jmenuju, tak a hotovo!..............!!
Práááávě... jste holky šikovný, podle fotek jste měli svatby dost vymakaný takže budete vědět co a jak... za to vám pak pošlu výslužku :-D :-D :-D Jinak ono se to nezdá ale ono to určo rychle uteče a já nerada něco nechávám na poslední chvíli....
Profilova fotka
Ahoj Máji, to si buď jistá, že uteče rychle. My jsme termín zamlouvali na konci ledna a hup jsou tu tři týdny do svatby.
Profilova fotka
A holky mi tu kolikrát dobře poradily.
Článek se načítá
Profilova fotka
To vis si ho vemu to je jasny :-D 19,9,09 je dobry no ,ale ta svagrova nooo nevim nevim :-D
Ilon a kde to máte??? Jinak já už bych nejraději měla rezervovaný i ten termín ale zatím bohužel :-( Nejsou vypsaný :-S :-D :-D :-D
Máji neboj to vydržíš, i když si myslím, že tenhle bude asi taky rychle pryč tento termín!! Si piš, že to uteče hele ani nevíš jak!! To byl takovej fofr čéče, že jsme v lednu jeli do Budyně a najednou jsme tam stáli a fotili a potili se, fakt je to fofr no!! Máji, taky jsem čerpala inspošku hodně tady no!! To mi hodně pomohlo!!
Profilova fotka
No me pomuze segra to je jasny uplne :-D Majo ukaz zenicha,¨se nepochlubis ani s nastavajicim jo??prihod fotecku
No já tady píšu holkám do IPéček kvůli fotografovi a kameramanům, musí mě za to nesnášet :-D :-D :-D Jsem děsná, paní z Memoriálu už je asi taky na hlavu a to jsme teprve na začátku :-D :-D :-D
Profilova fotka
JJ, uteče to děsně hele a hlavně pak ten den :-( jak já bych vrátila čas :-. Je fakt, že kdyby nebylo těchto stránek, tak nevím nevím jak by to se svatbou dopadlo :-N
pitrskap.... no fotku v počítačí žádnou nemám takže bohužel :-D :-D :-D a není nějak ani o co stát, je to můj staroušek :-D :-D :-D
Profilova fotka
Skodaaa-je starousek jo???
Noooo... nejmladší není :-D
Profilova fotka
Kolik :-D sem zvedava vid?
35... jsme o 15 let :-D
Máji jednu fotečku bys v poči mohla mít!! No mi povídej Mílo jééééééééééé! To bylo super no, hlavně bych se vrátila zpátky na to focení, to bylo fakt úžasný!!! To jsme si jako užili hodně no!! To víš, že jo se starej, tys nebyla asni schopná jít semnou na šaty!! ]-(
No já jsem dřív i měla dokud jsme nemuseli přemazat celý Winďák.....
Profilova fotka
Jaaaaa ty voe co kecaaas ja nevim kdo me sebou nevzal,ja bych sla a rada,jsem doma valela s pupkem nudila se jak blazen a ja nebyla schopna si si vzala kamosku,uz nevim ani jakou ja se na to prave tesila csssssss ted si me nastvala ale jako ]-(
Profilova fotka
Tak ho vyfoť a hoď nám ho sem, se za něj nestyď hele.... my ty naše drahé polovičky taky ukázaly :-D
No to teda nene, si věděla moc dobře, že jdu, šla jsem s Mílou!! Tě bolely nohy nebo co jsi tenkrát psala a že bys musela do Liťáku, já jsem přeci chtěla původně jet do ÚStí víš! heččččč :-D Máji to jste o tolik jo?? Já myslela, že máš nějakého zajíce!!
Profilova fotka
To jkecas,to bych ti nerekla,ze nejedu na saty co kecas Mirkooo No a hlavne ,ze jsi prijela vid mala je vzhuru :-)
Miru... ne ne, já na zajíčky nikdy nebyla :-D 20.9. jdeme na svatbu yhobce tak bude fotek až až, něco sem hodím.... Jo jinak Milus, pamatuješ na daisinku, nebo spíš Marťu u MK??? Ta se teď v sobotu vdávala, taky to měli moc hezký ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?