Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Konvičku vzít můžeš, ale asi ji tam nezapojíš, musela by jsi mít na to přechodku... já ji tenkrát s sebou měla taky, ale spíš na kafíčko a vlastně jsme měli nějaké instantní nudle. Jo a pozor Miru, oni tam mají slanější vodu i s kohoutku, poprvé jsem si toho nevšimla, až když nám to řekla delegátka, je taky fakt, že první kafe jsem si tam taky vařila skoro hnedky ráno po příjezdu, páč jsem byla z té cesty docela hotová :-S
No právě kvůli kafíčku bych si ji sebou vzala a tu normálně dám do kufru jo?? To nevadí, když to prosvítí?? No tak to řeknu Jaroušovi, oni tam mají jiné zásuvky asi co?? Jo jo takže přechodku když řeknu tak bude vědět nebo se to spešl jmenuje nějak?? No vidíš ještě, že jsi mi to řekla, to by jsme si půjčili od tchýně ona má litrovou, ta by nám stačila! To bych si asi vařila čaj hele svůj, protože nevím ty jejich to bych si asi nepochutnala, což by bylo super no!! A nebyl s tím problém jo jako s konvicí na pokoji??? Kafíčko moje bych si vařila!! No ono si nesmíš snad nosit do hotelu třeba koupenou vodu venku nebo tak, musíš si to koupit v hotelu jsem se nějak dočetla! No, ale konvičku bych si sebou teba vzala, to určo!! Už zase blbne rádio!!
Profilova fotka
Jj, mají tam jiné zásovku, jen na dvě dirky nemají tam ještě ten kolík a ty naše zástrčky by tam nešli a konvici nespousitla, takže přechodku nebo redukci no! Proč by to mělo vadit, copak je to nějaký kianid nebo snad samopal? No jako nemusíš, ale někdy se to proníst dá, páč většinou v tom hotelu je dražší než v obchodě, no uvidíte. My to měli dobrý, že jsme na pokoj nechodili přes recepci, takže nás s vodou neviděli :-D Jj, blbne, už jsem ho vypnula a pařím tu chinaski :-D
no koukám, že s tím kódováním je to všude asi stejný, u nás to minule o víkendu pískalo, páč přes nějaký čidlo asi přeběhl pavouuk :-D :-D taky dobrý Mirčo, nechci ti brát iluze, ale být váma, jdu do All incl., to pití je tam nejdůležitější, páč jinak hrozí dehydratace, a taky průjem, bacha na to, a jinak to pití pokud nemáš v all, tak je na hotelu většinou pěkně mastný, hele v našem hotelu v té Tabě minulý rok myslím stála malá voda stovku, takže je to fakt pálka, na hotel většinou tahat balíky vody koupené někde v marketu, pokud je poblíž, co většinou není, ti neprojde, no nevím Miru =-) a s tou konvicí - přesně jak píše Míla - většinou to nezapojíš, maj jiný zásuvky, ale na některých hotelech konvice bývá, my jí tam měli taky i s kafíčky a čajíky, zkus se mrknout ještě na jiný hotely, kde to mají ;-)
Teď už to trošku naskočilo!! Aha no vidíš to je dobrý poznatek čoveče!!! To musím ohlásit a taky si to sebou vezmeme no tak přeci jenom je to 4x hotel a já si tam povezu konvičku na svoje oblíbené kafíčko, no to si musím vzít i můj hrníček :-D !! No hele to dáme do tašky co budeme mít na pláž takže to bude snad v pohodě!! A větišnou budu stejně hodně pít na pláži!! A u večeře snad pítí dostaneme né, nebo to je zvlášť??? Mílo Vy jste měli taky polopenzi?? A co je tam ráno a večer za pití! Nejsou to nějaké patoky??? Jo a když to budu objednávat tam tam napíšu rovnou, že chci fakturu na soud?? Pak k tobě příjdu a pomůžeš mi napsat tu žádost na ten příspěvek!! Poletíme v druhé polovině září ještě čekám jak to dopadne tady, ale ta druhá polovina září to asi bude no!!
Profilova fotka
Miru, my si za pití k večeři museli platit, chce to zjistit co je v ceně té polopenze, jinak je to většinou tak nějak normál, je tam horká voda v tom takovým barelu a z toho si můžeš udělat kafe nebo čaj, popř. je tam i mlíko a kakao, ale to možná jak kde. Pokud je to tam napsáno formou švédských stolů, tak si vlastně vybereš co chceš. JJ, musíš napsat, že chceš rovnou fakturu na zaměstnavatele. Hele žádost si napíšeš sama, jen prostě že žádáš o příspěvek a vypíšeš tam vaše jména a dáš to Mileně, tak ti pak řekne kolik máš doplatit a půjdeš to zaplatit a si nejspíš ke mě.
NO jak jinak Evička tu v září ještě nebude hele!! Holky to je informací?? Takže když tam bude stravování formou bufetu tak si tam můžu nalít pití jaký chci jo myslím jak píšeš tu vodu, čaj a tak! No tak já nevím no Marťa zase radí all inclusice tak fakt já nevím no! Ale ta voda vím, že je tam drahá no!! No fakt teda nevím, zase aby to nebylo zbytečný!! Tak zase když si můžu uvařit čaj tak by to bylo v pohodě, to abych si sebou vzala 100 sáčků :-D !!! No stejně mi pak pomůžeš, pak mě Milena sprdne a budu čumět hele, znáš ji!! No tak to víš, že bych balíky vody netahala jenom jednu v tašce!! To mi říkala Eliška, že to pití v hotelu je dražší jak chlast snad!! Jinak já jsem píč no, já potřebuju hodně vody!!
Profilova fotka
No právě Miru.... hele co znám lidi, co jezdili dřív taky jen s polopenzí a pak si jednou zaplatili all in... tak prý už jedině all in...my taky máme naplánováno, že příští rok pojedem někam letecky a s all in... někdy chytneš i dobrou cenu hele! Jo Miru, naistaloval ti včera Jarda toho flashe?
Ty poletíš příští rok do porodnice ty al!!! :-D No my chceme příští rok to Bulharsko určitě, hlavně, že už máme vybráno na příští rok! Takže spíše myslíšt al inclusive jo?? Hm tak jo no teda, když říkáte!! No rozdíl tam většinou byl kolem 4 tisíc!! A nemusím sebou tahat nic a pití tam budu mít habakuk, to mi nebude stačit 5 litrů denně hele!! A co v tom je za pití tak Mílo všechno nealko i alko??? Nebo jak to vůbec je!! Někde k al. inclusive byl i bar na pokoji!! To můžeš prostě vychlastat co chceš, to bude super, to se večer vždcky zlískáme!! :-D Mamka mi říkala, že dostaneme takové náramky jako měla v Egyptě!! Hm tak teda asi jo každý mi právě říká něco jiného no, že to stačí a tak!! Tak právě nevím!! No ne Mílo, spinkal až do rána, akorát ho probudila žízeň tak se napil a zase spinkal! Tak dneska mi to tam našteluje!!
Profilova fotka
To se pak musíš podívat co je v tom všechno zahrnuto, většinou to tam píšou... ale je v tom všechno no, jak alko tak i nealko, ikdyž v těhle zemích moc alko není hele! Tam mají totiž alkohol zakázaný :-.
No hele něco tam bude, to budeme ochutnávat!! Hmm to jsem teda zvědavá!! Ale teď si uvědomuji, že náš soused tam byl taky s rodinou a měli all a říkal, že si tam pěkně pochutnávali, že si tam chlastal celej den a prý u těch bazenů při hotelu jsou bary a tam si chlastal koktejly, no prý super no!! Tak to bude něco pro mě hele, tam budu ožralá na lehátku denně u bazénu! Jarouš mě bude lovit!! No ale ty koktejly teda, hmmmm!! Hele už se tam vidím!! To bude paráda, bez vaření jenom chlastat!! No žůžo!!!!! To bude Jiřina čumět pinda, ale já jsem jim řekla, že chceme v září na dovču!! Hele a včera jsem ještě koukala na to Bulharsko a jedna psala, že byli v září a že super no, ale v roce 2003, ale spíš asi ta sezónka. Já tam pak budu koukat na Jarouše jak je nafouklej, že mi to říkal, že bude hnusně a tak!! Jééé paninko, ale počebuju od Vás něco půjčit???? :-D A jé je to bude drahý, to bude drahý, nééé chtěla bych si od Vás půjčit ten Vildy šnorchl, on má ten dobrý!! Sím sím!!
Jo Mílo a kolik myslíš, že mám vzít pro Jarouše číslo krému na opalování???? Už takhle je černej, ale víš jak!! Radši ze začátku nějakej větší co????
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, tak to si budeš muset domluvit s ním holka. Napiš mu mejla ;-) Tak budeš pít nealko koktejly ne? Ty jsou kolikrát lepší než s alíkem :-x
Míru hele a nechcete radši zkusit ten Egypt? páč na potápění je to tam jako dělaný, sice jsem v tunisu nebyla, ale takovej Sharm nebo Hurghada - to je pastva pod vodouuuuu 8-) hele, a kdybys chtěla, tak ti můžu půjčit ten futrál na foťák, abyste mohli fotit i pod vodou, esli chcete 8-) jinak v All - je většinou všechno jídlo, tzn. snídaně, po snídani bývá otevřen už bar třeba u bazénu nebo na pláži, tam většinou u baru dělají něco k uzobnutí - grilovaný párečky, hambáče, hranolky.. no a pití bývá v all většinou všechno, kromě fresh džusíků a někde třeba tam není preso, ale to je stejně putna, hlavně, že tam je voda, cola, tyhle sladký věci, nealko a alko - pivo a míchaný alko např mojito a podobný věci, takže jděte do all v každým případě. Náramky dostanete jak kde, my měli hotely, který byly all celý, takže tam to měli všichni a náramky se nenosily 8-)
jo jsem zapomněla dopsat to all - no pak po svačince bývá už obídek, pak zase svačinky, zmrzlinky a nakonec večeře, ta bývá docela dlouho, třeba i do jedenácti do večera, prostě žereš a piješ od rána do večera! :-D
tak - jsem si tu tak pěkně zavzpomínala a noumálně bych jela zas nejradši! :-S
Profilova fotka
Marti a kdo ne! :-D Si připadám, jak když jsem letos nikde nebyla :-(
Marti to jsem se teďka teda zasmála čoveče!!! Si mě rozesmála! Hm tak je to jasný, jdeme do all, to bude něco pro Jarouše žrát od rána do večera! I Mojito jo?, Hm tak to budu jak dělo na slučníku, ale asi budeme píti až večer, jinak na sluníčku nevím nevím no!! Mamka mi právě říkala, že k tomu je pak i bar na pláži a u bazénu, může pít co chceš no! Hm tak to bude dietka koukám!! Ale co!!! Bude taková naše druhý svatební - lepší cesta no, že nebudu muset nic dělat, jenom se válet!! No tak to mi jedno, že nebude nějaký džusík fresh, hlavně, že bude voda no a koktejly jéééé!§ Marťo já se tak těším!! Hm tak super no, je to jasný!!! To si budeme dávat do zobáku teda, je fakt, že pro mě je ta voda teda hodně důležitá no takhle aspoň nebudu muset lítat a shánět vodu někde! A Marti tohle nám ta delegátka všechno řekne jo co smíme a nesmíme??? No já už se vidím jak stojím u baru a nějakýmu Frantovi tam říkám o Mojito!!! Ty vado ty jsi mě teda navnadila hele!! No já nevím Marti jo hele Jaroušovi je to jedno, ale co jsem se tak dočetla, že Egypt a Tunis je na potápění super no!! A ten hotel teda mě včera nadchl no!! No Marti to by jsi byla teda hodně hodná a hlavně by měl velikou radost Jarouš, aby mohl fotit pod vodou! To by bylo fakt super no!! A to je univerzál kryt jo??
Mílo dyť si byla v mém milovaném Chorvatsku i když nahoře to asi nebylo nic moc co?? Tak si to příští rok vynahradíš!! Tak jsem psala Vildovi tak čekám na odezvu!! Když tak koupíme nějaký obyč Jarouš to s ním umí, ale já chci ten lepší no, nechci teda lokat!! Temten obyč nám přeci v Chorvatsku loni prasknul!! Holky já jsem z toho snad vzrušená hele, fakt se těším no!! Marťa mě teda hodně navnadila, jéé to bude něco na lehátku jak primadona s koktejlem!! No už je záříííííííííííííííííííííííííííííííí! Ještě né co?? 8-(
Mílo a co Vám brání se jet ještě někam ohřát, chytit nějaký dobrý last a vyrazit prostě no!! Já taky čekám ještě na pořádnej last!! Ale asi do konce srpna to objednám no, nebo první týden v září!!
Miru no jafně, že vám ten kryt půjčíme - je to takovej plastovej kryt, vejde se do něj digi foťák - teda ten normální, né žádná zrcadlovka dělo, je to většinou na všechny digi foťáky, my ho kupovali minulej rok na starej digi foťák a teď co máme novej, tak je menší a trochu v tom krytu lítal, ale při troše dobrý vůle, když si to vyzkoušíte, jak to správně držet, tak budete mít mraky fotek - no dyk jsi to viděla u mně, čééče, já fotila jak vzteklá :-D Mirčo jsi mě teda taky rozesmála s tím dělem na slunečníku :-D :-D no uvidíš, jak se zmastíš - hele to co zahrnuje všechno all, tak až vylezete z letiště a pojedete na hotel busem, tak by vám tam měli dát alespoň v obálce info o vašem hotelu a tam by mělo být napsáno, co všechno v all je, ale bývá to i na papíře u každého z těch barů v hotelu, co je zadáčo v rámci all a co se platí, to uvidíte. info by vám měla dát i delegátka -ta většinou si dá s vámi schůzku hned ten den příletu, nebo den potom, tak uvidíte, ale to je ten nejmenší problém - hele když tak prostě u baru řekneš Mojito - All inclusive? a oni si s tebou už barmani poraděj neboj :-D :-D o těch rybkách a korálech pod vodou v tunisu by ti asi řekla spíš Míla, že jo, já tam fakt nebyla, ale většinou na šnorchl bývá nejdostupnější ten egypt, hele zkus se mrknout jak jsem psala - třeba na Sharm el Sheikh - tam je to ještě nezničený, ta Hurghada se taky dá, viz naše fotky x-)
hele a taky se mrkni na wéwéwé orbion egypt cézet, tam si dej i recenze hotelů nebo i stránky orbionu budou na tunis, tak tam se taky mrkni, jestli to je zrovna u toho vašeho hotelu na šnorchlování, lidi to tam vždycky píšou ;-)
Mílo viď? mě taky přijde, jako kdybysme nikde nebyli, to je taková doba! chjo :-p
Profilova fotka
Miru, co nám brání? Ty jsi ftip hele..... no přece prachýýýýý
No tak to je super, to hnedka řeknu Jaroušovi, ten bude mít radost! Na ty tvoje fotešky koukal a super no!! No my máme Olympuse, zrovna nejmenší není, tak snad nebude problém! Vyzkoušíme a uvidíme! Na to je super hele, to bude Jarouš fotit jako blázen, to se bude blejskat z vody pořád hele!! Aby nefotil ženský jak plavou hele jako v Účasníci zájezdu, no to my budeme teda hele!! No super Marťo moc díky, to bude mít Jarouš fakt radost! Tak se pak domluvíme! No tak snad to nějak zvládnu. Prostě řeknu hele nekecej a něco mi nakverlej a ať to má pořádný volty!! :-D :-p :-D :-p hihihihih!! NO já si to neumím představit ještě jsem to neražila prostě no tak nevím co mám od toho čekat! Ale co bude zadáčko všechno vyzkouším, od toho tam budu. Jarouš se naleje pívem a pujdeme do móře fotit, to budou fotky :-p hi hihi!! Tam budeme jak alkáči!! No dneska se na ten Sharm podívám no, to jsem slyšela, že je to super no to potápění no, to by Jarouš právě hlavně chtěl, pro mě bude sluníčko na smažení všude! Jarouš mě podleje a budu se píct celej celej den!! Večer mě seškrábne a odnese na pokoj!!
Profilova fotka
My se v Tunisu nepotápěli, takže jaksi nevíme :-S
Mílo japa to, že jste se nepotápěli, dyk šnorchl máte - teda nešnorchlovali jste? :-( jo s těma prachama - to jsme na tom podobně, takovou dofču jednou do roka, ale víc asi ani ťuk 8-( Mirčo fajn, tak si pak napíšem, kdy ten kryt budete počebovat a smrsknem se třeba o pauzu a já ti ukážu, co a jak, jinak olympus pokud není zrcadlovka, tak se vám tam vejde, my ho máme taký :-N takže pak se budete fotečkama chlubit zasejc vy :-D hele jestli ti je jedno kam, tak finančně si myslím, že tunis i egypt asi vyjde na stejno, hele, hlavně vybrat hotel, kde se hned u něj dá šnorchlovat, to je hlavní 8-) já s tím tunisem fakt zkušenost nemám, jen ten egypt, a ten na šnorchl doporučuju fakt x-) ty sebou ráchneš na pláž, Jarouš do vody a na dosah bar, co víc chtít, že jo :-D 8-)
No uvidíme no!! Ale ten hotel teda co jsem si vybrala vypadá krásně no!! Ale dneska se teda na to juknu jo jo o tom orbitu mi radila i ať se tam juknu na Bulharsko!! No dneska se teda těma recenzema proberu!! Mílo našetři a frčíteeeeeeeeeeee!! Eliška jezdí do Egypta tak říjen konec a sežene za 6 tisíc třeba!! Což je taky super no,ale ona jezdí ty polopenze a spíše je na ty památky!! No jo, když jsi na dovče tak to rychle uteče a pak ti ani nepřjde, že si někde byla, ale zase ty vzpomínky jsou!! Tak Mílo mám brýle i šnorchl!!!!!!!! Brýle mám sice Franty, ale do nich teče a mlží se, to necííííííííí!!
Profilova fotka
No páč v té době jsme ho ještě neměli, proto... mě stačil jen kruh a bylo.... to byla naše první společná dovolená u moře a je to taky 4 roky zpátky, hele! Hele nechte toho jo! Já ci takýýýýýýýýýýý k moooooži :-|
Mííílooo já ci takýýý :-( , hele kruh, jo, no tak tos mě zase rozesmála :-D Mirko mrkni doma na orbion, je tam toho hafo neskutečně a vejři hlavně na recenze, to ti o tom hotelu řekne nejvíc.. Jo jinak na mlžení brejlí je nejlepčí - kupte si takovou vodičku proti mlžení brejlí, mě to tenhle rok zabralo stoprocentně! stála něco přes stovku, je toho sice jako když plivne, ale ono to na to nesmíš moc napajcovat a vystačí to tak na dvě dofči, kupovali jsme myslím sprej Arena, myslím ve Sportissimu v práglu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?