Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Já mám vaříno, zítra akorát změním přílohu!! :-D
Profilova fotka
:-p :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Jo piju ted jsem pila kdyz sem zapijela prasek,holky nenutte me pit :-D ja to neumim,ale na dovce jsem pila jak neurvala to Jara cumel,se divil,ale mamka delala caj,a normalne u more teplej caj a mohla jsem se uchlastat a doma si caj neudelam nikdy jen Viktorce,me to nebavi pit..Sem divna. No toho se bojim abych nemela este neco,a hlavne i spatne mluvim ja ji taky nemam rada,ale bylo 33 stupnu a v kolonach to se jinak nedalo.Cesta tam byla bez klima
Profilova fotka
Mala furt chrni ta bude zase spat tri hodiny a vecer se ji nebude chtit,babicka to taky zalomila,se setri na malou az se vzbudi :-D
Profilova fotka
Hele ty Bohušu, koukej sa napiť, nebo ťa vyměnim, kurva! 8-( :-D
Profilova fotka
nazdar baby, tak na to dneska dlabu, už mě to neba, se už těšim dom, a dovolená daleko, ach jo :-( To já budu vařit asi špagety, to je taková rychlovka :-)
Profilova fotka
Jo tak špagetky mě taky napadly, jen tak s bazalkou a česnekem.... jsem psala manžovi a zatím žádná odezva, to je ale bordel tohleto! ]-( x-)
Profilova fotka
můj manža nemá na výběr, prostě budou špagety a basta :-) já je dělám se salámem a takovou trošku pikantní omáčkou, mňam mňam x-)
Profilova fotka
Tak je to jasné, u nás budou česneko-bazalkové špagetky. Péťo, tyhle jsou taky mňami, mňami, pod ně dám vždycky ještě trojúhelníček taveňáku a to je bašta, jo a vlastně navrh ještě parmezán.... :-x
Profilova fotka
hmm to zní taky dobře :-)
Na špagetky já dělám omáčku z mleté, jinak se ta moje hora masíčka a sadélka nenají!! Ve všem musí být maso!! Taky maká tak potřebuje energi!! Takže já mám pěkně vepřovej gulášek na způsob Maďarskýho, ten vařím nejdradši, ten se mi daří z leča!!! To se Jarouš olizuje až za ušima!! Zítra si dá s klédlem!! No tak pomažeme domu!!! Babička je z Torky utahaná co?? :-D
Špagety a pasta Peťo ? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ne špagetky a basta aneb žádná pasta :-D
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak to my budeme mít k večeři salátek s melounem a se sýrem. Musím shodit ještě 5 kg do zkoušky šatů. Teda spíš chci. Jinak hlásím, že už mám skoro všechno a už jsem byla i na zkoušce make-upu a účesu. Nakonec budou polorozpuštěné vlasy s kytkama a bez závoje. Jak se všichni máte?
Profilova fotka
ahoj,taky vas v rychlosti zdravim, dokud mala spi... Peto, minule jsem ti odpovidala na dotaz, jak se mame, ale nejak nam zlobi net, tak jsem pozde zjistila, ze se to tu vuuuubec neobjevilo =-) ja dneska stihla uvarit akorat rajskou, jeste uvarim kolinka a vecere je na 2 dny hotova... nevim, co porad varit a ve vymysleni mi nikdo neporadi... nehlede na to, ze musim davat taky bacha na to, co vubec jim, ptz. mala pak silene breci, jaky ma bolesti...
Jani tak to jsi se shodla dneska se ségrou v ré rajské!!
Profilova fotka
Jsem si říkala, že o té rajské jsem tu už dneska něco slyšela :-D Tak těstovinky byly mňamkozní, nakonec špagetáky nebyly neb jsem zjistila, že tu mám jen tak na jednu porci, ale kolínka to jistily :-D Ahojky Ilon, už jsme si říkaly, kdepase nám nevěstinka toulá.... tak to je fajn, že už všechno máte a co už začínáš být nervozní? Nechceš tu svatbu nááááhodou zrušit? :-p
No nám už gulášek dneska zase ubyl! Ještě je na zítra a o víkoš má být hnusně tak nevím jestli někam pojedeme, tak budu muset zase něco vymýšlet no!! :-D To je hrozný pořád to vaření!
Profilova fotka
JJ, se přidávám k většině, vaření je děsný, no ne ani tak vaření jako spíše inspirejšn pořád =-)
No Jarouš se napucnul a spí po něm jak včela na gauči!! No a já mám jště obrovskou výhodu, mě Jary zbodne ouplně, kromě rajčat, všechno!!!
Profilova fotka
Ahoj Miluško, jak to víš, že už jsem nad tím i několkkrát přemýšlela? ;-) ;-) ;-) Naštěstí nikdy nahlas. :-D :-D Nervozní už začínám být pekelně, hlavně když slyším větu: "Na to je ještě čas" případně "Udělej to jak myslíš"
Profilova fotka
Jak to vím? No protože jsme si tímto stejným obdobím skoro každá z nás prošla :-D já měla měsíc před svatbou takovou depku, že fakt moc nechybělo a bylo by po svatbě :-N
Profilova fotka
No taky už jsme se pořádně pohádali. Fakt to stálo za to.
ajojký - teda jen jsem se v rychlosti mrkla na email - teda Mrčo a Mílo - mám co dělat fakt... :-D :-D jináč - Ilčo, hlavně se hoď do klidu, bude to v pohodě,neboj ;-) tímhle jsme si - jak píše Míla - prošly všechny.... prostě nervy pracujou, jen tě teda obdivuju, že chceš zhubnout tolik kilo, já teda takovou vůli nemám, špek na břiše se klepe sice strachy, ale odolává. - bodejť ne, páč žeru a necvičim :-x Jinak - jsem nějaká znechucená po té dofče, eštěže jsem v práci měla hned služebku, jinak bych tam zhebla jo a nasejřili mě s tou opravou mostu teda! jsem myslela, že už bude skoro po, a oni to kréťani odložili, takže si to příští tejden vyžeru! ]-(
No ahojkýýý Martííííííííí!! To je taky dost, že se čoveče vokážeš!!! No žiješ asi dobře co?? Já chci taky zhubnou, mám 5 kg nahoře a je to znát, ležou mi špeky postranách! Ach jo, není to prostě ončo!! Musím hubnout jako blázen!! Dneska jsem zrovna četla, že je dobrý jít hodně rajčat mají oxidanty, které podporují hubnutí!! Si asi pořídím rajče na balkon!! No jo já jsem byla celou přípravu na svatbu v pohodě! Mě se nervy rozjely až den svatby, jinak všechno v pohodě i den před svatbou v pohodě, to byla hnusná bouřka a až druhý den, no to byly nervy! NIkdy bych nevěřila, že tak nervy můžou pracovat a spadlo to ze mě vlastně až při focení!! Jo jo Marťo to je hrozný co?, Tak budeš muset objíždět!! To je děsný no, to víš, když do dělá firma na nic a pořád mají reklamace! Oni to udělají a za chvilku tam jsou díry jako blázen!! :-D
Jo jo ke svatbám patří i hádky! U nás nebyly ani tak hádky, ale den rozvážení výslužek to bylo něco teda, taková trošku nervozita no, protože bylo děsný vedro a tak se muselo všechno honem honem, aby se to stačilo rozvézt!! Nakonec se s dávkou nervíku zvládlo a všechno bylo oki!! Jinak Marti trošku jsem čistila meila a už mám vyčistíno!! :-D
Čauuuuu no vokážu se, vokážu, ale v práci sem moc lízt nechci, dyk to znáte... takže jen pro tentokrát - přeju krásné páteční ránkooo :-N jsem měla šoka hned ráno v práci - byla jsem tam s šéfikem poprvé jako první a měli jsme odkódovat! no prča, páč ani jeden z nás to neumí, takže samozřejmě houkal alarm a pak jsme s tím něco provedli, tak to přestalo ječet, ale po ránu mě to teda probralo ]-( eštěže nepřijeli poldové.. Mirčo, tak budu muset začít mejla čistit taky!! :-D jo a k těm nervům- ono ti ráno na vaší svatbu bylo pěkně hnusně, takže se nikdo nedivil, že ti nervičky zapracovaly, ale pak už bylo krásně a to je hlavní :-N Jo to si teda ten most užiju to teda jo, no ono mi to stačí dvakrát denně kličkovat mezi těma ďourama tam! :-p
Čusík, krásné studené ránko!! No Marti ty se vejdeš neboj, ale je to nepříjemný no když pak zapadneš do ďoury!! Tak jste měli hnedka ráno veselo. No tak u nás je to v pohodě, protože to tady máme taky zakódované a když tam vždycky někdo vleze tak to houká a poldíci jsou hnedka tady, to je furt!! Jednou tady stála se samopalama, jsem koukala co se děje!! Jo jo Marti to bylo snad nejhorší ráno v životě, já byla ouplně hotová, ale fakt na dně jsem byla, já jsem protě neměla chuť se vdávat, říkala jsem si, že Jarouš poveze kytku na autě, ta bude ošlehaná deštěn, máme po focení, budu míš špinavý šatky a nakonec to vše dobře dopadlo, ale ty nervíky před oltářem s těma jsem se musela poprat sama no, ale Jarouš mě držel pevně!! Holky tak jsem si včera vybrala dovču vyhrál ten Tunis, ale nevím jestli nám bude stačit ta polopenze nebo radši all inclusive, co myslíte??? Já teda myslím, že ta polopenze stačí a pití si tam můžu koupit!! Včera jsem koukala je tam 38 - 40 C, takže to bude žíža spíše než hlad no!! :-D
Profilova fotka
NO šauuuuuuu, štěbetalky no tak o kodování mi něco povídejte, minule mi tu Zdeněk odkódoval pokladnu a mě nic neřekl,na tom kodovači se mi normálně ukázalo, že tam můžu vlízt otevřu dveře a už to začalo pískat =-) tak jsem to nějak rychle zastavila a samo že to justičáci svedly na mě,ale pak Zdeněk říkal, že to byl asi on. Ale já mám s tím pořád něco... u mě v kanclu byl nějaký blbý kontakt, takže se kluci ke mě vždycky tak 2x týdně proběhly a minulý týden, jsem zakodovala a za 5 minut tady Martin udýchaný a já co je? A on, že byl poplach na pokladně, tak tam jdeme a ona si vítr se tam dostal skrz ty naše "těsnící okna" a spustil ho :-D Miru pro tebe asi polopenze stačit bude, ale nevím jak Jardovi, páč snídat budete nejpozději v 9 hodin a večeři snad podávají až v 7, na nás to bylo docela dost no! A pokud ta all inclusive není zas o tolik dražší, tak bych šla do ní teda
Je to rozdíl cca 4 tisíce!! Nabalím mu sebou oplatky a sušenky a vydrží to!! Vem si, že v Chorvatsku jsme šli taky po snídani k moři, pak si dal sušenku u moře a jedli jsme dá se říci taky kolem 6 a 7 hodiny přeci, taky dvakrát denně a to si myslím, že v tom Tunisu bude určo o hodně větší vedro. No ono mu to neuškodí, když trošku pohubne. On má pořád hlad u toho može, protože je furt ve vodě, ale to můžu si nabalil sušenky a tak?? Dokonce mi řekla Eliška, abych si sebou vzala malou konvičku a vařila na pokoji polívky a čaje, když budu mít hlad, což teda nevím no!! To mi přijde dost blbý a trapný teda, já spíše jenom kvůli tomu čaji, ten můj mi bude asi chybět a moje latté!!! Tak asi tu polopenzi, to bude stačit tedy!! Noo jáá se těšíííííííím, vypadá to fakt krásně ten hotel no!!! Ale to tam taky většinou všechny ty 3 nebo 4 hvězdy, to je krása no!! A hlavně ty bazény teda u nich!! To je super no!! :-D Holky zase našly mrtvolku na Orlíku!! Asi vyplavala ze sudu!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?