Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Péťo, jj, mateřská, resp. rodičovská dovolená končí dnem narození dítěte, nevím jestli to náhodou nezměnili, ale po dobu rodičovské dovolené by ti výpověď dát neměli, jsi chráněná zákonem, kdyby ses rozhodla zůstat doma 4 roky, tak je to jiná.
Profilova fotka
ne ne jsem tri roky doam,jenze kdyz budu mit druhy to nechci tak prave rikaj,ze ti materskou z prace uz nedaaj??tak nevim kdyz ja nechci druhy ja mam prectavu proste jenom to jedno ja se do toho tak zamilovala a nedokazu si prectavit mit dve a este jako Viktorka ,dneska dala facku babicce ty vado ta je tak drza a to byla takovy hodny míminko tak jsem ji poslala pryc a furt se vtirala a rvala zmetek jeden ji mlatit nemusis ta rve jen kdyz ji reknu at si jde mlatit do pokojicku :-D :-D uz natahuje :-D
No to je dobře hele, aby si nedovolovala ona bude agresorek po tobě no :-D !! Ne ne Mílo co vím tak to nezměnili, prostě jak to máš na tři roky tak druhý den šup do práce hele!! Kdo ti to zase řekl prosím tě! Kdyby si čekala druhé dítě tak normálně zase 8 týdnu před plánovaným porodem dostaneš mateřskou od práce a 6 měsíců po porodu! Takže bys to měla jako normálně s VIktorkou. A tobě ješt zvedli základ, takže by jsi měla ještě lepší mateřskou než si měla s Viktorkou!! Takže mateřská bude z práce neboj!!! No to víš, že jo rozmazlenýho jedináčka!!! To nevím jestli ti to projde u Járy!!
Profilova fotka
Vcera jsem rekla,ze nastupuju a on mi pred babickou nic nerekne,ale ten pohled sem videla uplne to urcite ti ty prasky vyhodim on se semnou prdet nebude, :-D ale jestli mi moje nadrizena rekne at nenastupuju nenastoupim ona mi rikala ted at hlavne nechodim ,ze je to hrozny takze uvidime no nerada bych o ni prisla ale zase by sme s jarou museli mit jinak smeny a to se neuvidime vubec jen o vikendy to bude spatny,mozna si tady najdu moje vysneny strihani a budu tady nekde makat za 10000 ty voe :-D ale zase budu odpolko doma treba no uvidime Hele a jaky mate teda auto na tu Moravu??si naky pucite nebo vememe nase?
Profilova fotka
Péťo, já mám v plánu taky jen jedno... ikdyž já to stejně u sebe vidím na dvojčata hele :-D narvou do mě hormony a bude
Profilova fotka
Jeeezis dve ne toho se taky bojim co kdyby tam pak byli dve???ty vado a Jarda no tak tam budou dve a pak to by odvezli uz asi i mee :-D
Nebuďte krkavčí matky, dvě jsou ideálka!!!! Jedno je rozmazlený. Hele podle Ládi a Mirky víte jak byli na svatbě s malým Lukáškem, to jsou oba jedináčci a říkali, že by to Lukáškovi nikdy neudělali. Ty začnou zadělávat přístí léto na druhý, aby se Mirka nemusela vracet do práce! Ségra já být tebou když už jedno máš tak druhý hele, máš jistou mateřskou od práce, takovou mít nikde nebudeš!! Fakt věř mi, nakonec tě vyšoupnou a budeš v perdelce!! Minule jsem ležela na gauči jak panička a říkám Jaroušovi, aby mi podal prášek a co myslíte? Mi tam strčil mentos, jenže ten je trošku větší, ale pobavili jsme se no!! Na Moravu by jsme vzali Transportéra jak má Jarouš to bílý služební! Je na plyn a hlavně se tam vejdem všici najedou, bude levnější provoz a pojedeme všici v jednom!! My máme v plánu, když bůh dá, dvě teda!!!! :-D
Profilova fotka
No neviim ,ted mi volala kamoska z prace ji taky vyrazili byla Lidr jako ja,je tam 5 let a misto ni jde krava ,ktera tu nasi linku vubec nezna ale je to vlez prdelka no a maka tam dva roky a k tomu je vecne nemocna jelikoz chodi porat jen na potraty a vocucava se tam s 18 klukama no desna takze takovy maji prednost no neudelas nic :-|
Profilova fotka
jee vy mate asi pauzu co??
No za chvilku na ní jdeme!! Hm tak to je asi taky nějaká místní hvězda hele né?, No vidí spolehlivou vyhodí a nasadí si tam debilku co umí hovno a je nemocná s výcucem ha ha ha!! No vidíš já ti to říkám pořád až budou Tori dva jděte na to! Nakonec ti ty věcičky co jsi mi dala odvezu, protože je budeš potřebovat asi dřív!!
Hele ale po druhym diteti uz ti misto nemusi drzet ne?
Profilova fotka
Tak to nevim prej je to to same jako u prvniho ja nevim jak tohle je :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Pepo,podle mě je to pořád stejný, pokud to stihneš v termínu,jako že během rodičáku znovu nastoupíš na mateřskou, bych se musel prohrabat v zákonech nebo zeptat naší účetní. Jako ono je nebo to bylo tak, že po dobu mateřský ti museli držtet tvoje místo a po dobu rodičáku, do těch 3. let dítěte ti prostě museli držet místo!
no to jooooooooooooooooooo, ale to ti to maj drzet i pro druhy dite???????????? chapu prvni ale druhy ..........................................????
Profilova fotka
jak říkám, pod ti mezitím ta rodičovská nezanikne tak taky, tedy alespoň u nás to tu tak je
to je dost husty, chudak zamestnavatel teda.
No jo Pepčo když náš chce zpátky musí vydržet a donosíme, odrodíme a dovaříme kašičky a dopřebalujeme!! Tak to je no!! Pokud vím tak to tak opravdu je, jak píše Míla, půl roku po porodu ti musí dát tvoje místo a po těch třech let ti musí dát místo a nebo taky výpověď což lze!! A pokudu do 42 dní po výpovědi přineše papír, že jsi těhotná tak na ně ještě bereš mateřskou a musí ti platit těch půl roku po porodu!! To je taky fikaný no!! Já bych to taky tak chtěla udělat no hned dvě zasebou, taky nebudu nejmladší už a hlavně taky po dítěti do práce to už by se mi třeba zase pak nechtělo domu a tak! No uvidíme jak to bude!!
Profilova fotka
nO VY MUSITE MIT HNED DVE ZA SEBOU NO VY NEJSTE NEJMLADSI , :-D ALE JA SI TREBA NEMYSLIM,ZE BYCH MUSELA MIT HNED DVE NAJEDNOU :-D Jo takze me uz moje misto teda nedaj jen mi naky drzej to je dobry teda to bych teda stejne jinam nechtela jen na to svoje takze to bych tam asi nezustala stejne Chudak zamestnavatel jo??a prockdyby to tak nebylo nikdo by deti nemel a raci kazdej makal aby mel prachy
Profilova fotka
Kde ste???
No právě asi tak nějak! Už jsme starý kotrmelínky néé?? :-D :-D :-D :-D NO tak ty jsi mladá ty bys mohla mít třeba za 5 - 6 let! Ale jak chcete Vy no!! Ale zase mateřskou bys měla pěknou, takhle někde dostaneš 10 tisíc a půjdeš no!! To víš, že jo ať platí né???? Já už tady makám takových let tak mi taky musí něco platit né??
Profilova fotka
se budeš divit, ale v práci :-D tedy ehmmm v zaměstnání :-p
Profilova fotka
No prave makate tam tak co by neplatili co???to je dost :-D
Profilova fotka
zase me boli ta palice uz nemuzu normalne to neni mozny
No jasně makáme!! No makáme tak nějak zdravě, moc to nepřeháním, protože tady toho tolika nemám no!! Mílo tak Hutík si jde 3. září lehnout a uvidíme co bude dál no. Teda jestli se nevrátí tak to teda nechci vidět hele!! To je děs prostě!! :-o
Profilova fotka
Péťo a dodržuješ pitný režim? Nebo netrpíš na tlak třebas?
Profilova fotka
Tak pitny rezim nedodrzuju co asi ziju na to jsem zvykla,na tlak trpim nizkej,ale to me vzdycky boli hlava jinak to poznam,tohle je jiny nevim uplne jako ve predu az k nosu a mam takovy spomaleny oci no je to divny a uz treti den,mam asi nakyho raka v hlave nebo co?
Profilova fotka
Tak jsem si vzala prasek,opet to je desny ja na tohle teda nikdy netrpela naky boleni hlavy,myslite,ze to muze byt este ta klimoska???
Profilova fotka
anebo taky třeba potřebuješ brejle..... to taky může být z toho.
No já ti to řeknu máš z té klimošku nastydlé dutiny to je jednoduchý pokud tě bolí hlava k nosu! To je typický z klimošky!! Proto ji nepoužívám!! Fujj!! To poznáš kdo má klima, že má v létě chřipku, to možná se ti z toho ještě vyklube nějaké ta chřipajzna!! A pít musíš taky no!!
Profilova fotka
Ty jo, já vůbec nevím co dneska vařit, ach jo :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?