Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ten je dobrej
# # # # # # # # # Přijde kapitán do letadla mezi cestující: # # # # # # # # # Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli všechna # # # # # # zavazadla,ale # # # # # # # # to # # # # # # # # # nestačí. # # # # # # # # # Musíme obětovat část cestujících, aby ostatní přežili. # # # # # # # # # Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, nebo # # # # # sexuální # # # # # # # # # orientaci. # # # # # # # # # Spravedlivé to bude podle abecedy. # # # # # # # # # Ke dveřím si proto nastoupí: arabové, buzeranti, cikáni a # # připraví # # # # # se # # # # # # # # černoši. # # # # # # # # #
Fax Jistý podnikatel poslal z práce své manželce fax, ve kterém stálo: Moje milá manželko, určitě chápeš, že mám jisté potřeby, které Ty jako 54-letá nemůžeš uspokojit. Jsem s Tebou velmi šťastný a považuji Tě za dobrou manželku. Přesto doufám, že mi nebudeš mít za zlé, když se z tohoto faxu dozvíš, že trávím noc se svou 18-letou sekretářkou Vanesou v hotelu Comfort Inn. Neznepokojuj se. Před půlnocí budu doma. Když se muž vrátil domů, našel v jídelně tento list: Můj milý manželi, dostala jsem Tvůj fax a děkuji Ti za upřímnost. Při této příležitosti Ti chci připomenout, že 54 let bylo před časem také Tobě. Současně Tě chci informovat, že v čase, kdy čteš tento list, budu s Michalem, mým učitelem tenisu, který je stejně jako Tvá sekretářka 18-letý, v hotelu Fiesta. Jako zkušený muž s dobrými znalostmi matematiky určitě víš, že se nacházíme v podobné situaci... Pouze s malým rozdílem: 18-letému to jde s 54-letou víckrát, než 54-letému s 18-letou, takže se mnou do rána určitě nepočítej!!!
No to je videt co nas ceka za x let. ale aspon vim ze muzu cekat mladou milenku :-D
Profilova fotka
Krááásné ranko všem.... dneska bude hezky ;-)
Krásné ránko!! Asi tak nějak Pepčo!! No kde jste Mílo???????
Miru: ale to jsou prijemne vyhlidky ne? to znamena ze i v 54 budu celkem atraktivni. a pokud ne atraktivni tak bohatej :-)
Profilova fotka
Miru, co co, já jsem tadýýýýýýýýýýý, pšeci :-p
No kdo by v těch letech nechtěl hele!! Zatím dělám co můžu!!!! Muší se začít s dobrou péčí už za mlada hele!! Dneska budu pokračovat a zase Vám sem něco nahodím, musím se zbavit těch meilů, ale včera jsem zpracovala cca 1,5 stránky!!! Ale je fakt, že jsem to teda dost probírala!! Dneska bude krásně to je fakt, azůůůro!! Včera mě Jarin naš-sral!! No sousedovi se v sobotu narodila holka a on od té doby chlastá! A včera přišel pro Jarina, protože samozřejmě dneska mají Míšu pustit, tak si to musel ještě poslední den užít, protože ona ho moc nepouští! Tak šli v půl osmý a Jarda na mě za chvilku jsem doma, dyť jdu do práce a musím venčit Maxika! Já jsem si říkala no to chci vidět teda!! No samozřejmě 22:00 hodin a Jarin nikde, tak jsem se šla koupal a bylo 22:30 hodin! Nechtěla jsem být teda stihačka, ale kvůli Maxíkovi, já jsem už byla vykoupaná a ven se mi nechtělo teda! Tak jsem mu psala zprávu! Přišla mi zpráva, že dá ještě jedno a za chvilku je doma! No co myslíte za půl hodiny další zpráva ať s ním skočím jenom před barák, že s ním pak skočí až přijde! NO chytrej jako rádio, že ji musí pořádně zapít! Fakt nezoodpovědnej! Jsem mu napsala ať si to užívá, že svoje si nezapije, že žádný nebude a byl klid hele!! Fakt mě to naštvalo kvůli Maxovi, zase dělat co mu kdo řekl a přijel kámoš z Brna! No ten řval když šli domu na celý sídliště "Jarin má holkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu". No děs prostě! Samozřejmě já vzhůru a Max štěkal jak pitomej v 1 hodinu ráno! Takže fakt úžasný no! Chlapi jsou zodpovědný jak něco teda!!! A ještě přijde domu a zapne televizi a jde jíst tak to jsem teda vylítla! Protože ho znám, že bych si lehla a ve 4 hodiny ráno bych vypínala televizi, protože by u ní chrápal!! Doufám, že už sousedi nebudou mít žádný dítě, to je vždycky rachot i i když se mu narodila první, to se dokonce někde serval!! Ale říkali, že už končí!! :-S
A Denisa, ta uz tu nebude, ta pomalu bali na vodu :-)
Profilova fotka
Miru, koukám,že byla romantická noc :-D :-D :-D No tak u nás sousedi stojí za prd, takže se nemusím bát, že by Vilda takhle někam táhnul, ale nikdy neříkej nikdy :-N
No Mílo s těmito jsme se taky dříve neznali!! A podívej jak to dopadlo! No spal v obýváku nebojte! To bych se nevyspala už vůbec!! Jo jo Pepčo jsme slyšeli včera neboj jsme informovanííííí!!
Článek se načítá
ja se rad opaaakuju :-) chudak Jarda. takhle bejt diskriminovanej.
Profilova fotka
Miru o víkend asi pojedeme ke Kátě, tak se těším na malýho budulínka ;-)
Jo hovnajs!! Žádný takový to by mi zvlčel!! Ale co zapít jo klidně to se muší mímo zapít, ale taky máme Maxíka a k němu má taky nějakou zodpovědnost!! Žádnej chudák!! Jo tak jí pozdravujte holku jednu! Davídek už je kus chlapáka a jak se už směje, už s ním začíná být sranda no!! :-D
Profilova fotka
No musím hlavně udělat nějaké foto malého, ať je může dát pak na spolužáky, páč to co mi poslala, tak se nedalo použít :-| No to věřím, že je to už kus chlapa..... Pepo, Jarda a diskriminovanej jo?! No tak ten se jen tak nedá, hele
No to je fakt, ono ho fotí jenom do kamery a to asi prostě není ončo no!! No to je si připrav ruce, docela mě bolely minule, už se nechá nosit!!! Ale je to brouček malej!! No asi tak nějak!!! Ten na to teda opravdu vypadá! Nejvíc mě může dodělat, když není vaříno a hudruje, že pohubne ty vado, on zrovna!!!! :-o
Co jééé! Nedělejte, že makáte!!! A kdepak je ségruš, tak půjde asi s malou ven, když je tak krásně!! :-D
Profilova fotka
Cuuus jsem tadyyy varim,mala sla s babickou ven este jsem ji prekecala bude tu do zitra,jelikoz jsem cely den sama Jara ma zase sportovni den a prijede az vecer :-|
Profilova fotka
Jsem byla přepadnout banku, ale dala nějak málo, mrška jedna :-S Miru, taky ti to tu tak drhne? Mě to docela trvá než mi najede stránka :-(
Čuuuuss!! No tak to je dobře, dneska by se stejně akorát pařila ve vlaku tak aspoň si užije ještě Viktorku!!!! A dneska je tam teda krásně!!! Co vaříš dobrého?? Já mám guláš dneska bude mít Jarouš těstoviny a zítra koupím knééédl! I když si to nezaslouží, správně by měl být bez jída šmejd jeden!
Profilova fotka
Jezis doma italie :-D dostal sprdana vid chudak jeden,dneska mi nekdo psal z prace,Jarova spolupracovnice porodila chlapecka,ale to je kus jako bych se asi rostrhla na pul Delam rajskou :-)
Mílo zatím dobrý, je to docela rychlý!!! Asi máš pomalejší kabýlek dneska!! JO vidíš a já, že jsem tě dneska ráno viděla v černé kukle tak proto, no to mi je jasný!! Musíš co jsou výplaty, takhle tam toho moc nemaj!! :-D Ne není Itálie jenom mě to naštvalo kvůli Maxíkovi víš, že na něho nemyslí a hlavně, že dřepí v putyce!!! Taky musí být trošku zodpovědnej!! To jsou ty jeho " Já jdu na chvilku"!!! Hm tak tu jsem neměla asi 100 let, já moc nejsem omáčková!!!! Skoro vůbec!!! Kručí mě v břiše ale už sakra!!! Nic tu nemám!!!! Co je furt chudák, chlastá a je chudák, to jsem neviděla totok!!
Profilova fotka
Ne je to hajz nedobrej(svagricek muj nejlepsi) :-D :-p tak to je u nas taky dyt to znas jak jde muj Jarous chodi na jedno ne?? :-D ted ,ale sto let nebyl on si to setri na 20 zari chce jit na vikend hrat fotbal,a vecer maji chlastacku tak tam prespat,no a my s Nikolou si udelame party doma nechces taky prijet se ozerem hele vzbudime sousedy a bude.. :-D
Profilova fotka
Ja musim varit ted omacky vic kuli maly,zacala jsem ji je davat a ona sni vic omacky nez my hrozne je miluje,kdyz ji dam brambor s necim,tak si kousne dvakrat a uz mi podava talir nebo dela mlejn :-D takze omacky,omacky,omacky,Jara je taky nemusi ten bude chudak a to chce dve deti :-D
Profilova fotka
No jasně, jen do něj, nemá žádnou zodpovědnost..... chudinka měl žízeň a ty ho takhle sprdneš :-D
Já mu dám žízeň ho zpražím!!! Ale víš co to by si je fakt musela znáš Jariny v tomhle! Jdeme na jedno a na chvilku!! A přijde v 1 hodinu ráno!! Kdyby byl zticha tak mě tak nenasere! Ty jeho chvilky a mě pak říkám, že dělám do tří a přijedu třeba ve 4 hodiny!! Jak jsme jeli k té Kláře tak přeci byla dlouhá a já jsem ještě jela nakoupit do Alberta masíčko a tak a přijela jsem asi v 17:20 hodin! A to bylo no kde jsi, děláš do půl pátý!! Hele to mě vždycky rozproudí krev, ale on jde na píváka na chvilku! Fakt děs v tomhle!! Maxik taky nespal, pořád chodil ke dveřím a čekal na něho, že půjdou ven!! No nasral mě fakt kvůli tomu!! Ať si chlastá, ale zajistí si psa nejdřív!! Tam byl smrad v tom obýváku ráno!! No tak se je naučí, když chce dvě!! No počkej a co když ten týden bude to vinobraní ségra??? To já omáčky nee!!!!!!
Profilova fotka
Tak nepujde no babicka rikala,ze je to vzdy ke konci zari,no hele tak tohle ja este neznam,my jsme neustale spolu,nikdy se mi nestalo,ze jsem mu nezvedla telefon,jelikoz jak je zenska na matersky tak chlap vi,ze je jen doma nebo s ditetem kolem baraku,vcera nebyl doma jak prijel pozde ja jela s nikcou do kramu on volal a ja to nezvedala :-o no to byl pohled kdyz prisel domu si kamarad pekne zvyk na to,ze ja jsem neustale v pohotovosti a nechtela bych videt ten pohled kdybych prisla pozdeji nez on :-D :-D ty blaaaho ja vecne do vetru ted usedla zavrena doma to jsem dopadla ]-( :-D :-D Ba ne to byla sranda ,ale i trosku pravda :-D
Profilova fotka
Uz mi volali z prace kdy se chystam nastoupit ]-( materska konci v den narozenin ditete ne??tak jsem rekla,ze v unoru 2010 ty vado to nevim jak udelame nejhorsi je,ze me asi vykvajznou stahujou lidi a plno lidi vyhodili i ty dobry,takze to bude mazec treba to za rok bude jiny jestli me vyhodej tak jim to tam podpalim :-D
Jo tak tu pravdu potvrzuji!! Doma jsem vždycky seděla já maximálně jsem byla u Jardy a ty si lítala! A teď no :-p :-D :-D :-D :-D NO to je normální když nezvednu telefon tak slyším "ty to máš jak pevnou, necháš to doma"! Děs s nima prostě!! No hele ségra to jsem se tě zrovna chtěla zeptat!! No mamka mi to říkala, že normálně tam lidi co tam jsou 5 let dostávají výpovědi! NO tak jestli tě vylejou to je pěkně na hovno!! Až by byly Viktorce 2 roky tak zadělejte na druhý a máš to akorát! Takhle se budeš strachovat jestli tě vyhoděj tak si na ně aspoň uděláš pěknou mateřskou. Takovou mateřskou pěknou bys nikde nedostala!!! 2010 jo?? Hm tak to já budu mít možná teprve dítě!! No nástup máš prostě den po 3. narozeninách dítěte!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?