Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
no to bude no, uvidíme, v pondělí poreferuju, třeba to bude nakonec dobrý a budeme tančit na Dádu jak diví :-D :-D
NO právě Péťo, hele ozkoušený platí!! :-D
Profilova fotka
však jo tančila jsem na to jako osmiletá, tak na to budu tančit i jako 23letá :-D :-D to není zase tak velkej rozdíl x-) :-D
Profilova fotka
Péťo, pár let sem, pár let tam... že si s tím děláš hlavu, dáš si pár panáků a zas ti bude 8 :- :-D :-D :-D
Profilova fotka
to je fakt Milu :-D
Profilova fotka
pár panáků to jistí :-) za střízliva by to fakt nešlo :-D
Profilova fotka
hele a jak se má vůbec Jaňula, že se tady ani neukáže, určitě má s malou fofry :-)
NO to je fakt hele, alkohol někomu léta ubírá někomu přidává no to je pravda!!
Profilova fotka
Janča krafe na koňovi a fofty to má.... malá ji nenechá chudinku ani moc vyspat.
Holky to je vedro!!! :-D
Profilova fotka
kde? Tak co jste koupily?
Profilova fotka
no jo na koňovi, tam já nechodím a na nás tady zanevřela ]-( :-)
Článek se načítá
No byly jsme v bižu, protože ona to nosí. Tak jsme koupili celou sadu na stříbře s červenýma kvítkama, naušnice, řetízek a k tomu náramek. Hezký, doufám, že se jí to bude líbit!! A ještě nám zbylo, tak jsem koupila dárkovou taštičku a tři spony do vlasů, ty ona nosí!! Tak snad uspějeme. No já myslím, že bude brečet, ona taková je. Odpolko s ní letím pro dorty a chlebíčky, to bych nestihla tak jsme šly teď!!
A kdepak je moje opálená sestra dneska??? Asi ještě s malou chrápou!
Profilova fotka
Miru,jsem ani ti neříkala. V neděli jsme byly s manžou na procházce po městě, chtěli jsme jít do toho nového parku za kulturárek, ale nemůžou tam psy, tak jsme to jen proběhly a šly na zmrzku,ale jinak je to tam hezký to jo. No jak tak sedíme na námku... tak Vilda na mě jaký máme vůbec vybraný jméno pro holčičku a já, že se mi kdysi líbila Kristýnka,ale už se mi moc nelíbí (no hlavně spíš kvůli té pipce co má švára) a on na mě proč a co tedy, tak já říkám, že Stella a on, že to zní jak nutela :-D jsem se málem počůrala a nebo jsem říkala jen krátce Lea, že k našemu příjemní jen tak něco nejde no a on, že co třeba Natálka, tak jsem řekla, že jo, že to docela zní :-p tak pokud se nám někdy povede holčička tak to asi bude Natálka.... hele a co vlastně máte vybranýho vy? Už zas nevím, jen vím kluka - Patrika
No já jsem viděla akorát fotečky a vypadá to tam fakt hezky, to se mušííí nechat! Nesmí tam pesani jo?? Hm tak to je blbý teda, to kdyby jsme tam šli, tak ho vezmeme sebou to je jasný!! Ale někde jsem to viděla nafocený snad v tom zpravodaji! A je to tam krásný to jo, taky to stálo penízek!! No to je právě ončo, když si spojíš jméno pro dítě s někým koho znáš! To je ončo no to pak prostě nedáš!! Se mu líbí Natálka jo?? No tu maj Ranďáci přecííííí!! To je hezký jméno to se mi tady vždycky líbilo!! V kalendáři je Natálie né?? Ta má v prosinci!! Nutela jo?? No víš co jednou to bude tvoje dítě a ať se bude jmenovat jak se bude jmenovat tak to bude tvoje a hotovo!! No koukali jsme na českej film Štětí, docela dobrej a hráli tam dva kluci a jmenovali se Patrik a Denis. A já říkám, hele Jarouši naši kluci! A on no ty si stejně dáš co chceš, ale řekla bych se s Patrikem už smířil, to furt, že to mají cikáni a tak, ale myslím, že hlavně, že bude dítě ať se jmenuje jak se jmenuje!! Jinak ty klučičí jména to nevím teda, to moc teda výběr pro mě není no!! Tyhle jsou asi nepravděpodobnější v kombinaci dvou kluků (bože smiluj se a ještě takový žrouty). Včera měl Jarouš na klíně Kubu a říká, no to je moje váhová kategorie tohle!! Se mu hrozně líbí. No a pro buchtu to je jasný to bude Nelinka, Sárinka nebo Laura!!! Nelinka vede u nás u obou a Sáru nechce Jarouš, protože nemá rád Saudkovou, ale zase by nám šla k příjmení! Nebo Lauru no, tyhle tři vedou!!! Ale v kombinaci dvou buchet to asi bude 1. Nelinka a 2. Sárinka!!!
Profilova fotka
Natálka je pěkný jméno, taky jsem ho kdysi chtěla. Ale víc se mi líbí Nikolka, ale Lukášovi ne, takže holku mít nemůžeme, páč by pak asi byla bez jména :-N
Profilova fotka
ahoj vespolek, tak se jdu na vas podivat... docitat se ani nepokousim ale Peto, nezanevrela jsem na vas, jen ted spis otravuju holky na konovi s maminkovskyma a miminkovskyma problemama.... ;-) a co tady? neco noveho? nejaka dalsi svatba na obzoru???
Profilova fotka
Ahoj Jani, jsem zrovna řikala, že si tu dlouho nebyla :-) A jak se máte holky? No jo mě čeká v sobotu svatba, šváry x-) Jinak žádná jiná svatba se tu nekoná. Akorát Ilče se to už krátí, ale ta tu taky dlouho nebyla =-)
Profilova fotka
Jsem věděla, že to bylo nějaké jméno od N, jen jsem si nemohla vzpomenout... no tak Nelču máme psa, takže dítě asi nee :-D ale natálka se mi taky líbí, ještě pak podle toho kdy se narodí, nechci aby to mělo to dítě jak manža, svátek a narozky dva dny od sebe, já to mám hezky půl roku a je to tak akorát. Péťo Nikču má brácha, tak to nee... nebudu jak ve Štětí, že tam mají samý Jiříky v rodině... to jako fakt ne. No já chci pro kluka Kryštofa, ale nevím nevím... Vilda na mě, že proč by to nemohl být taky Vilém... ale ne prostě po rodičích se mi to nelíbí a může to mít kolikátá generace chce, ale u mě rozhodně ne!
Miru: Patrik?????????? to neeee to meno neber. chudak kluk.
Profilova fotka
Pepo proč? Mě se to jméno taky líbí a i Patricie x-)
Mílo tak to v žádném případě, to je děs, absolutní nefantazie rodičů!!! U nás taky se Jaroušek nekoná, ani náhodout hele!! Proč PepčO!! Já jsem měla lásku dětskou a bude to po něm prostě. Od té doby se mi to jméno líbí a docela mě to pořád drží!! No uvidíme, ale než to bude tak se to změní třeba, ale nevím nevím no!!
Profilova fotka
jo to je pravda Milu, že mají v rodině samý Jirky, malej Jiřik (teda on už není malej =-) ), táta Jirka, děda Jirka... U nás Nikolku nemá zatím nikdo, teda pokud jí nedá právě Jirka mimču co čekaj, mělo by se jim to narodit v září, ale řikali, že to bude spíš Lilly tak snad si to nerozmysleli, i když tomu dítěti takový jméno nepřeju 8-(
Profilova fotka
Péťo a strejda Jirka a bratranec Jirka... prostě samej Jirka no! :-. Lilianku tu má kolegyně z práce :-)
Profilova fotka
no jo to máš pravdu, takhle to máme u tatkových sourozenců na Moravě strejdové Mirkové a bratránci taky Mirkové =-) Mě se teda Liliana nelíbí, ale on nechce dát Liliana, ale vyloženě Lilly a když to bude kluk tak to bude Denny =-) Tak se jmenuje kolegyně pes 8-( To my budeme mít Lukáše, ale proto, že se mi to jméno líbí,a né proto, že se tak manža jmenuje. Ještě se mi líbí Tomáš, ale to už má švára :-)
Profilova fotka
Mizím na pauzu..... tak zatial 8-)
Profilova fotka
tak jsem byla o víkendu ve Štětí a nejmenuje se ta malá Martiny Eliška?
NO tak Patricie se hodně líbí ségře, ale zase ona Patricii a já Patrika to nevím no!! Ale hodně se jí to líbí a hodilo by se to k Viktorie!! Ségrušky!!!! :-p
Profilova fotka
Péťo, nee, myslím, že Barborka... ale kecala bych, já ji ještě ani neviděla :-N Denis, kde se schováváš? Nestůj za těmi dveřmi a taky něco napiš, takhle mě v počtu příspěvků nedohoníš :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?