Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No nazdáááár...... tak to je dobře, že jste si to užili..... já tu zrovinka přemýšlím coo víkoš budeme dělat.... a zatím nevím teda =-)
No ono má být Mílo prý hnusně no!! No my v pátek jedeme zase k Horákům!! To víš všechno jsme nestihli a hlavně Jarouš chce dohodnout Romanovi kšeft, že by udělal topení v tom baráku co staví!! Tak mu chce vzít ukázat ještě ty plány!! Ale počásko nemá být nic moc no, to je škoda, protože mají na dvoře super bazén, tak jsme se mohli koupat no, ale bohužel!! Zimáááááááááááááááááááááááááááá!! A jinak v sobotu nevím no, Jardy táta chce betonovat rybník, to víte zase musí Jarouše zaměstnat!!
Profilova fotka
Nazdááár holky, tak co je tady nového? Poslední dobou se sem nemám šanci dostat :-S To my jdeme o víkendu na svatbu :-) Tak jsem na to zvědavá =-)
Profilova fotka
No ahojky, jsem si říkala, že ses tu dlouho neukázala. Kašli na práci a pojď s námi kecat :-D A kde to mají Péťo?
Ahojky!! No tady se nic moc nedělo, asi to bylo dovolenýma! Já jsem taky chodím poslední dobou, taky jsem tak nějak pracovně nestíhala, ale teď už je to více v pohodě, tak mám tak nějak čas!! Ale ono mi to začne!! No a teďky jsem ti Mílo něco chtěla, ale co!!! No co!!!
Profilova fotka
Mno ikdyž já mám co říkat, skoro celý léto tu padám na hubu.... kvůli jedné. ]-( .... no ani nevím jak ji nazvat.... :-. prostě má super dovču no.... celý léééto... :-|
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooooooj dneska bude krááásně holky x-) x-)
Profilova fotka
Jo Miru, nechceš chodit od září na spinoš? Lucka totiž prý asi nebude chodit, chce zkusit power jogu :-(
Profilova fotka
no jo po dovče jsem tu toho měla mraky a navíc jsme tu byli minulý týden jen dvě místo čtyř :-S mají to taky v Budyni a hostinu pak v Charvátcích, akorát nebudou mít kapelu, ale budou pouštět hudbu jen na CD, tak jsem na to právě zvědavá =-)
Profilova fotka
Péťo, to měla i moje kámoška a pak jsme se tam skvěle vyblbly na Michala davida :-D taky to jde... ale živá je prostě živá no!
Profilova fotka
no jo ale co já tak slyšela tak tam bude hrát Kája Got a Dáda Patrasová takže mazec :-D
No paninko nevím právě jsem zrovna přemýšlela, že si zase přivezu orbitrek a budu cvičit doma, no uvidíme no!! Jééé svatba, to bych šla taky zase na nějakou si pobrečet!! Holky včera mě Jarouš dostal, když mi řekl, že koukal na olympiádu na Yelenu Isinbaiovou, nevím jak se to píše, že skočila zase světový rekord, tak mě prý na krajíčku! No je to nomální totok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dojalo ho, že je tak dobrá a skočila zase nový rekord. No co se s ním děje to teda nevím!! Jo jo Péťo to znám, když Vás pár chybí!!! To my tady máme dá se říci od září 2007 a někdy to bylo teda hustý no, protože mezitím vypadly ještě dvě a to se fakt jako někdy nedalo, ale už je to zase lepší! Ještě nám chybí jedna a ta přijde od září, takže bude hnedka veselejc!! Jo jo souhlas na magič se dá taky pěkně vyblbnout a kor na takový ty pecky jako je Michal David!!
Článek se načítá
Hm tak to je teda Péťo mazec na Dádu opravdu nevím no!! No tak hele na Káju bych se dokázala ještě vyblbnout, ale na Dádu - Chytila jsem žížalu ty vado to fakt nevím no, ale na Káju na Trezor - super hele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Mílo hele co takhle LUna je nově udělaná říkal švára a vypadá to moc pěkně, bar je prý na druhé straně, je to všechno úplně jinak!!!
Profilova fotka
tak Michal David je v pohodě, Kája jakž takž, ten trezor se ještě dá, ale s tou Dádou nevím, doufám, že jí tam pustí až budou všichni v náladě jinak nevím jak to dopadne 8-( :-D
Profilova fotka
Mru, jj, Lunu otevírali tenhle víkend po rekonstrukci..... já nevím.... jestli jít pařit... to by chtělo větší bandu, ale šla bych někam, ikdyž nevím jestli zrovinka tenhle víkend.... vlastně taky musíme k našim,už jsme tam nebyly 3 týdny, takže to zas bude "vy se taky přijedete koukounut jo?" no už mámu slyším :-x
No tak to jedině hele, jinak teda nevím no, to by byl asi pro všechny šok a to jako proč Dáda, to na takovou muziku jsou jo??? A nebo budete chytat na pesece motýlky hele???? Hm to se tam radši z kraje hnedka ožerte, aby jste tu hudbu rozdejchali!! Jako v náladě zkousneš všechno, ale jinak nevím teda no!!
Profilova fotka
No já vás vůůbec nestíhám.... Kašlu na Vás :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Hele Peto co delate 20.9.? ze byste treba zkusili s nama vyrazit na tu oldies?
Profilova fotka
Miru http://www.lunaltm.cz/
No tak neříkám tenhle víkoš, ale našim snad jedeš odpolko né?? V sobotu mi psala Lída, že je tam, že měli sraz ze základkou a docela hodně jich odpadlo, a že jsou v Luně tak jestli nechci přijít. Já bych šla, ale akorát jsem parkovala doma, když mi psala a to bylo 23:00 hodin a to jsem říikala, že už nikam nejdu, než se připravíš tak je půlnoc!! Tak jsem nešla, ale kdyby písla dřív tak jsem razila, prý to vypadá pěkně no!!
Čus Pepčo jo tak oldies jsou tak super no!! Jdu se juknout na tu Lunu, když to nebudou dlouho trvat!! Mílo od té Eukanuby mi jako ještě nic nepřišlo!!
Profilova fotka
Tak přijedte někdy do Rce ne??? Jako my tenkráte byli s Vámi v Luně...Tak přijedte do Rce a něco podniknem
Profilova fotka
Tak počkáme na nějakou dobrou akci a pak vyrazíme..... ikdyž koukám, že Čenda asi hraje pořád :-p
Jo Mílo už vím co jsem ti chtěla!!! Jestli víš něco nového o Evě Radouškové, Marťa za ní určo byla né??
No asi tak nějak Mílo, toho z Luny vynesou nohama napřed!! To je děsný, kdyby aspoň hrál pořádně, jako někdy to jde, nesmí se zhulit a hodit do sebe dva litry červenýho no, jinak to jde!! :-D
Profilova fotka
Ti to písnu do mejlu
Profilova fotka
:-D :-D :-D budou to pouštět na přání dětí, a co jsem včera slyšela tak tam asi bude i taková Farná, pak královské reege a tak., takže hustý :-) Pepo já mám 20.9. volno, ale Lukáš má nějakou akci s kamarádama, takže mi asi přijede kámoška a pokud dorazí, tak máme oldies v plánu ;-)
Ty vado to bude asi odvaz co??? No tak si najdete svoji zábavu!!! Jo jo Mílo díky! Včera jsem to říkala KLáře a nic víc, ta byla zvědavá kolik měří váží a já nic nevěděla a hlavně jí nejvíce zajímalo jaký měla porod!! :-(
Profilova fotka
No tak na porod se budeš muset asi zeptat Marti, ta s ní mluvila pár hodin po porodu telefonem.... takže asi tak. :-x
No tak já jenom, že se Klára ptala víš!! Znáš ji, tý zajímá porod u každýho!! Hele Jarda z ní zase včera kvet hele! Ukazovala nám, že udělala Kubíčkovi album a měla tam fotku jak leží s kapačkou po porodu na posteli! A Jarouš co to je tady, co se ti stalo! A Klára to myslíš no to jsem ležela po porodu a tekly ze mě ty kusy krve jako játra, to víš to je něco pro Jarouše!! KLára prostě řekne a hotovo!! No takže měl dost zase no!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?