Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No tak hlavne,ze jste si to uzili ne??? Ja si davam melouna,venku to vypada na vedro ,ale my v ty loznici mame snad minus pet me je tu porad zima desny
Profilova fotka
vedro jo????? Tady je zima od rána..jako v Praséééé, fouká vítr a ziminka je tam¨...Jinak my máme doma takýý zimu......
Profilova fotka
Tady sviti slunce 8-) tak nevim nechce se mi na balkon
Profilova fotka
Tady je taky krásně, už jsem si musela sundat i fusky, jak mi bylo vedro na nožky :-D
Profilova fotka
Tak venku je teplousko ja si vzala pres sebe deku nebo to je des,bych zmrzla jinak snad
Profilova fotka
ty vole kde máte to teplo???????????????? Já tu sedím v mikině a riflích je mi zimáááá
Tady je teplo!! No je fakt sétra, že Vám na tu stranu co máte ložnici nesvítí sluníčko vůbec, to je fakt! Já jsem viděla, že někde už lidem pustili topení tak byly ty zimy!!! Síla teda jako v srpnu!! Mílo to tam musíš mít nedýchatelno né?? :-D ha ha ha ha
Profilova fotka
No do pokojicku a loznice nejde nic takze je tu klada,ale v obyvaku to jde a v kuchyni Deniso no tadyyy asi v Praglu je zima jo,csss to je divny takovej kousek tak posilam slunicko nandej brejle 8-)
Profilova fotka
Miru, neboj....jsem si otevřela okýkno :-D
Profilova fotka
vám poudám že je tady kláda!! 8-( 8-( 8-( Mám úplně studený pracky a zmrzlý palečky u nohou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ted jsem schválně kvůli Vám vykoukla z okna...a zase rychle zalezla..prostě zima a fučííí tam :-S
Profilova fotka
No tak to jsme na tom stejne mrznou mi pazoury nohy,desny ale je tu fakt krasne
Profilova fotka
tak si dej svařáka nebo horký jablíčko, to je taky dobrý na zahřátí...... Hele bůhví, kde jsi zašitá, páč tady je fakt suprově :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo tady...ale tady ne :-D :-D
Profilova fotka
Tak ja padim prcek uz je vzhuruuu papaaaa zitra
Profilova fotka
si letím...čau... x-) x-)
Profilova fotka
Syn arabského šejka se, Aláh ví proč, rozhodl studovat v ČR, konkrétně v Brně. Po měsíci píše domů: "Brno je krásný, lidé jsou tu příjemní a vůbec moc se mi tady líbí. Jen se občas trošku stydím, když přijedu do školy svým pozlaceným mercedesem, zaparkuju u školy a potkám některého ze svých profesorů, jak vystupuje ze šaliny... tak je to docela trapné." Za pár dnů mu příjde šek na milion dolarů a krátká zpráva od rodičů: "Nedělej nám ostudu a kup si taky šalinu!!!" :-D :-D
No si jedu čau!!! Tady je teda fakt krásně, ale je fakt, že horký jabko nebo hruška fakt zahřeje nebo Deniso nějakýho panáka by to chtělo no!! Ten taky zahřeje!! Ale tady je fakt pažák a že já jsem taky zmrzlina!! Tak dneska je krásně, ale má snad být jenom to zítra a pak hnusně no!! Mě už se nechce nic dělat a jěště takovej hodin ach jo!! Mílo představ si, jak jsme byli včera na té véče, tak já jsem poprvé v životě ochutanala vařenou brokolici! Je to docela dobrý, ale nemusela bych to už!! Dala jsem si kuřecí plátek s hermelínem a brokolicí! No to jsme se napucli!!!
Profilova fotka
Hmmm, vařená brokolice je vynikající.......Kor se sýrem hele....nebo s nivou .....hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm x-) x-) x-) x-)
BRokolice je mnam.
Profilova fotka
vid
Profilova fotka
Miru a zapékaná brokolice se sýrovou omáčkou, to je bašta ;-) lepší než květák bych řekla.... ježíš ty mi děláš chutě
Profilova fotka
Vid Mílo, to jsem taky baštila...Hezky zapéct....Mnam!!! S trochou bramborů....I když naco brambory, ono se to dá jíst i tak... :-D :-D
No mě právě nikdy nelákala a včera jsem si to objednala právě, že to bude jako v té omáčce, a oni tam byly prostě velké kusy hozené na talíř! Tak jsem taky dala ségře, ona ji má taky ráda! No jako šlo to je to něco jako květák no!! Tak mi řekni nějaký recept, zkusím to dom udělat!! Něco se sýrem tak v omáčce s těstovinama, by to mohlo být mňamkózní, to je pravda no!! Hoď něco do placu!!
Hm tak to zkusím teda no, něco z kuřecího masa, brokolice sýra a trochu nivy, to bude mňamka no a co toho za koření nebo jak to ochutit, s tím je to nejlepší, asi možná i česnek né?? A těstovinky!!! To si dělá ségra jenom s bramborem, máslem a brokolice!!
Profilova fotka
No nic děti, padla na mě úúnava, tak já se jdu natáhnout... Tak ahoj a brou noc x-) x-)
No a ségra měla holky zase sýrovou omáčku s olivama a taky teda vynikající, ale s tou brokolicí teda něco zkusím no!! Když to bude na menší koušky tak by to mohl vyštit i Jarouš. Mě to jako nevadí jako zelenina, ale vadí mě větší vařené kusy zeleniny jak je to měkké právě, tak jsem si to rozkrájela na menší kousky a to šlo!! Ale hlavně je asi hodně, hodně zdravá co??? :-D
Profilova fotka
hooodně Mirko :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miru, nic házet nemusím.... vitana na to dělá šikovný recept ;-) A nejlepší je, když ji necháš jen trošku povařit nad párou, aby právě moc nezměkla, já takhle dělám i květák, aby nebyl moc měkkej a hezky křupavej. Jinak to co píšeš tak to by se dalo taky. Ale já ji mám nejradši právě jen tak zapečenou s tím sýrem. Ale to zas nemusí Vilda. Jinak obalenou to sní :-D
No já zkusím něco jak dělám podle tebe, ale asi bez té bazalky, to bylo mohlo jít čoveče!! To by šlo, aby taky Jarouš snědl někdy něco zdravého ha ha ha!! Holky hele Geňa s Finkovou mají taky Matyáše!! Těch teda je poslední dobou, přematyášováno!! Přesedlali z Matěje na Matyáše!!
Čusík čuryny!! Tak gril párty byla včera super no vlastně i dneska, páč jsme dorazili dom cca 01:00 hodinu, ale super!! Kecali jsme a kecali a najednou 01:00 hodina!! No nechtělo se nám domu, ale člověk musí do práce tak v pátek razíme znova pro úspěch!! Kubík je krásnej, takovej správnej buřtík!! Tak dneska budeme mít asi poslední krásnej den no!! Tak si ho musíme užít né (hm v práci). Dneska máme oslavu narozek jedné kolegyně, tak se to se zase nacpu!! Jsem zjistila, že mi jsou těsný všechny kalhoty, ach jo, to je výkrm tady!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?