Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Dobré ránko!!! Dneska nebudu stíhat, už to mám toho svého pracovního chlapa, takže se budu otáček!! Začíná mi to momentálně za 9 minut!! Ach jo!!! Ale co musím no!! Tak se za Váma podívám, když budu mít čásek!! Moc toho nepište, ať nemusím tak číst!! Jdu pracovat!! Tak pa pa a ségríiš trošku tady tu Mílu zabav ju??? :-D
Profilova fotka
Nazdárek.... x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj péto.....Kukala jsem na fotky a je vidět, že jste se měli pěkně vid.. x-) x-) x-) Zato tady bylo počásko nic moc teda!!!! A to je hlásej, že do zítra má být pěkně a pak hnusně....Což je ovšem k popukání, když jedeme ve čtvrtek na vodu :-( :-| ]-( Jinak jsme včera byli na REM a musím říct, že to bylo fakt mooooos pěkný x-) x-) x-) x-) x-) x-) Jo jinak holky psala mi Blanka, je to tak 14 dnů, že v tej Praze dala výpověd a bude prý dělat u nějakýho právníka v Praze.
Čus Denis!! No nekecej!! Tak to je síla! Vždyť to mělo být takový dobrý místo v na tom ministerstvu?? Hm tak asi advokát třeba nabídl víc! Minulý týden se tady byla podívat a musím říct, že teda vypadala spokojeně a slušelo jít to!! Tak jí ten pražský život asi svědčí!! Hm tak koncert na živo to věřím Denis, že je to pěkný no!! Dneska jedeme grilovat ke kámošce! Mílo ke Kláruši do Kopist tak snad nebude lejt!! Už jsme se neviděly 100 let tak frčíme!!
Profilova fotka
Jéé Miru, tak Kláru pozdravuj, a když si vzpomeneš, tak se jí zeptej, jestli chce lístek na vinobraní. Jsem jí to zapomněla napísat minulý týden. Kuba už taky musí být pořádný macan..... a že jdete grilovat takhle v týdnu a ještě k tomu v pondělí? Lepší víkoš ne?
Profilova fotka
Já jí to říkala hned at tam nechodí.......Za málo peněz a blbá pracovní doba... Ale ne.....Tak si to zkusila......Já už asni nevím jak vypadá Mirko..nenapíše, když jí nepozdravíš první tak ani neodpoví, nepozdraví....Napíše když jenom opravdu něco počebuje...TJinak když jí napíšeš jen tak..tak neodpoví....Takže naopak si myslím že jí ta Prahéééé stoopla malinko do hlavišky no
No tak to je taky možný!§ To víš Praha a Litoměřice to je rozdíl no!! Ale je fakt, že to dojíždění to taky není nic pro mě co se týká práce, mě vyhovuje, že vyjedu kopec a jsem doma, to je výhoda no!! A neprojedu takřka nic!! No jo Kuba je macan, se na něho těším, už jsem ho dlouho neviděla!! Klára to víš ty nemají čas, starají se o pole a večer chodí na tu brigádu!! Tak dneska se jim to hodí a o víkoš se už rodiče vrací! Víš co nám je to jedno, my chodíme spát normálně kolem půnoci takže v pohodě!! No havně, že pokecáme, dlouho jsme se neviděly!! Co jsme byli u nich naposledy tak byl Kuba ještě malej!! To víš, že to je macánek hele!! Má 8 kg, tak to se nechá nosit hele!! Hodíme nějakou flaksu na gril a bude pohoda!! Mílo nakoupla sis Sangrie v Kaufíku, když měli akci v tom skle?? Ta je výborná, koupila jsem si jich 6 hele. Tak dáme dneska!! To je jenom vodička!!
Profilova fotka
Miru, ty jsem ani nekoupila, páč mám doma ještě 2 z Penny, konečně tam měli ty dobrý, tak jsem si vzala a špajzku mám plnou, takže bych je neměla ani kam dát... tak jsem je tam nechala.... já než dopiju tyhle tak to bude taky doba. Ikdyž minule jsem si koupila takovej hezkej skleněnej džbánek a udělala si ji s ovocem, jsem měla boula až za ušima hele. Zrovinka byla u mě Markéta a ukazovala fotky ze svatby, taky jim to slušelo a prý sem taky snad už hodí fotky, až je prý ukáže tady ;-)
Dá je na beremko jo?? No tak to se pak taky juknu!! Ale teďka v sobotu opět svatbám nepřálo no, pršelo od rána!! No já jsem si nakupila, tý není nikdy dost hele!! Ta se neztratí! No já si dám dneska, právě nakoupím taky ovocíčko!! No to mi povídej, na to jsem si koupila spešl džbánek v Ikee a čoveče minule jsem tam sehnala super struhadlo. ŽE struháš a to nastouhaný ti zůstane vevnitř a pak to jenom vysypeš a nemáš naděláno! Si umíte představit, když Jarouš struhá to mám pak všude!!
Profilova fotka
Ahojky holky krasny rano,ja od rana porad jen uklizim to je sileny babicka ted odjizdi mala pujde spinkat tak budu mit klidecek este jen vytru a je to,co vy jak je dneska je krasne takze to je ok. jo Denis bylo tam fakt krasne no jsem unesena :-D Segra babicka rikala,ze nevi kdy presne,ze nam vcas avola vy by ste jeli jo???
No to je jasný, že jedeme!! Naši budou chtít jet určo taky!No my jedeme to je jasný a taky tam musíme odvézt tu televizi, nebudu ji mít doma v pokojíčku se válet a hlavně jim to taky musí Jarouš zapojit!
Profilova fotka
Hm to je fakt,ale myslim,ze s malou asi nepojedu nechci ji tahnout pres celou republiku na dva dny :-|
Článek se načítá
Že ji necháš v Roudnici?? To my Maxíka necháme taky asi na Třébě tam se bude mít líp, ale hlavně, aby nám dala vědět no, ale na víkoš je to jedno, hlavně aby Jára neměl třeba odpolední s mamkou, aby jsme mohli vyrazit v pátek po práci!! Konečně se na to podívám, tam je trošku hustější no, tam se jede pořád hele!!
Profilova fotka
No tak by si musel vzit dovolenou a mamka taky no.. Deniso tak jako to se mas protoze ziva kapela je asi tö nejlepsi na na konzerte jako takovym nikdy nebyla ,ale kazdej rika,ze je to neco uzasnyho jako ta atmoska a tak mas naky fotky??
Profilova fotka
Jo asi bych ji nechala v Roudnici nebo kdyz nepojede mamka tak v Libo no
Profilova fotka
kde jste??
Profilova fotka
Nazdárek, Péťo je polední pauza víš.... :-D
No já myslím, že mamka bude chtít jet taky, to si nenechá ujít hele ten skvělý mok!! Já nechám Maxika taky na Třébě, aby jsme si to mohli pořádně užít!! No byli jsme venku na pauze přeci!!! Já jsem musela nakoupit chleb, ovocíčko do sangrie, jedeme grilovat ke Klárušce!! Tak jsem to táhla v tom vedru děs prostě, je tam pěknej pařák!! NO Jarouš byl jednou na Likink Park to byl taky zážitek no!! To já jsem byla jednou tuhle s našima na Daliborovi Jandovi ha ha hih hi, když jsem byla malá a to byl zážitek asi na jiné úrovni no Říkal si si Hurikán - kluk jako ty!! To byl síla hele Hustýýýýýýýýýýýýýýýýýý¨!!! - v Suláku tenkrát!!
Profilova fotka
JOooo??to nevim Co mas proti nemu Jara si ho nechal vypalit a my si ho zpivame to je pecka Rikal jsi Hurikaaaan kluk jako ty :-D a nebo Kde jsiiii Kde jsi :-D No musi to byt dobry rikaj,ze za ty prachy to stoji a zazitek na celej zivot
Profilova fotka
Fuj, jsem si koupila v Robu holandský řízek a nějak mi nesedl :-( asi ho uvidím co nevidět zpátky =-) Tak jsem si udělala o pauzu radost a koupila si hezký věnec na dveře.... Miru v té "nové" květince jak je místo Lucky na námku. Jsem se původně chtěla jí juknout dolů na dlouhou a hle... tady měly taky hezkej... Miru no tak Dalibor je Dalibor hele..... já zas byla jednou na Shalomu v Kulturáku tady, pak na Chinaski a na Olympikách a všechno dobrý hele. A už se těším na Kryštofa na vinobraní a možná na ně pojedeme i do Práglu na slavnosti staropramene :-D
Profilova fotka
Kdy je Vinobrani?? dostavam listky od prace tak abyhc je neprosvihla jako loni :-D Bys me mohli segra jit neee u vas prespime a je to Dneska me boli palice vubec nevim proc myslim,ze to mam s ty klimatizace takhle me bolela i v aute to je fakt humus ta klimoska
Profilova fotka
Péto jukni na stránky vinorbanilitomerice nebo tak nějak.... jinak je snad poslední víkend v září
Kde jsi kde jsi celou noc!! Za chvilku v jednačce!! Je 26. - 27. září!! Letos je dvoudenní! A já mám taky slíbenej lístek od kamarádky! Ta tam nechodí tak mi ho dá!! No to by jsme mohli to je pravda, my už jsme nebyli ani nepamatuju!! A docela to letos vypadá slibně no, ještě uvidíme kdy pojedeme na tu Moravu!! No jasně a nebo Mini to pořád pařím taky jako, jsem si to stáhla! Někdy se to dobře poslouchá to je pravda!!
Profilova fotka
To vis No babicka rikal,ze maji taky nak tak podle vina no to se neda urcit prave
Profilova fotka
Spíš jsem Péto natáčela, fotky nif mof.... Takže až to přetáhnu do PC, pošlu po mejlu....Ale fakt si ten koncert kluci užívali.....
Profilova fotka
A ty ne?? jo tak posli to je fakt video je asi lepsi nez foto no na koncerte,ja chci taky nekam :-D My ted jedeme maximalne na chatu slavit narozky jenze bude asi pekna klada budeme tam vikos takze to bude asi mazec ,musim pit hodne vodky at se zahreju,to ale problem nebude :-D u me
Profilova fotka
To jo my taky...Spíš myslím kluci jako z kapely... Pepa zase psal že od rána poslouchá REM v práci...Z toho zase budeme na chvíli vytřískaný :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hele psala nám Eva v tu dobu co jste byli v chorvatsku i vy..Nebyli jste tam nááhödou spolu??:??? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jo takhle A jak dlouho to je ten koncert a jaky tam byli pred kapelky
Profilova fotka
joooooooooooooo holka, kdo byl předskokankou nevíme nikdo...... Nikde jí nepsaly, ale byla to cizinka......a blondýnka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D, delší vlasy :-D :-D :-D :-D :-D ale neznali jsme jí.. A samotnej koncret byl 2 hodiny..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?