Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Tak jsem to dneska zase nevychytala: oblečení vs.počasí. Jsem navlečená jak na severní pól a on už je zas pařák :-p :-D
jooo to je vecnej boj. ale to vedro je nekdy pekne umorny teda.
Profilova fotka
JJ, tohle období nesnáším, ráno brrr zima a odpoledne vedro :-S ale lepší už to asi nebude, vlastně bude, až bude zas celý den stejně :-p
Profilova fotka
já jsem sice teplomilnej člověk, ale po letošních tropech už se strašně těším na podzim. 8-(
To radsi ani nerikej pred Mirkou. ty vyhovujou tropy co tu tak pise. ale ja fakt radsi max. 25. to se da jeste zit.
Profilova fotka
Krásné ranko, to já mám ráda všechny roční období, ale nejradši léto a pak zimu, když je sníh a já můžu jet lyžovat :-D a bez zimy si to tu vůbec nedokážu představit. Mě by totiž asi nebavilo žít někde v tropech u moře.... prostě zima by mi chyběla no! =-)
jj, zima je taky pekna. jen si nesmims privezt z lyzi anginu jako jsem to udelal letos ja.
Profilova fotka
Nazdárek teda fuj, dejte pokoj se zimou..Jenom se bavíte o ní a mám husinu.. Nejlepčí je 40 nad nulooou :-D :-D :-D :-D
to neee 40 nad nulou je peklooo
Profilova fotka
to jo, stačí max.tak do 30 st. tady u nás, u moře je to pak něco jiného, tam ti těch 40 ve stínu ani tak nepřijde :-.
to sice jo, ale co potom u toho more delat v tom vedru :-) my byli loni na pul den a bylo to tak akorat :-)
Profilova fotka
no co se tam asi tak dělá, vezmeš brýle a šnorchl a hurááá do moře anebo sebou plácneš na deku a škavaříš si špíčky :-D
Článek se načítá
tak to teda ne. max.tak to snorchlovani a potapeni, ale spicky smazit nee. na to nas neuzije :-) to radsi nekde litat po okoli po pcirode a na to je pak ve 40 vedro jak ..............................
Profilova fotka
Hele, když se chce všechno jde. My taky hrály bambinton ve větru :-D
Čusík!!! Nemám tady dole do ničeho moc píchnout tak jsem šla za Vámi!! Koukám, že probíráte dovolenky!! No dneska je poslední den prý krásně a já jsem tady, ach jo? Měla jsem si vzít dovču /nemůžu/ a právě si smažit ty špíčky. Včera jsem se nacpala mrkvičkou a nic z toho nebude! Škoda no!! Letos jsem si sluníčka užila a snad ještě užiju!! To je super!! Zima je taky krásná, když je nasněžíno, ale jinak nic mof teda!!! Nejlepší je každoroční brejkování od nás z kopce s autem dolů to se vždycky těším!!! To je taky super no!!! Jééé tam je krásně, já chci na sluníčko!!! Musím tady dřepět!!!! No jo to jsme taky hráli Mílo, ten je dobrej, ale lepší je bez větru teda!!! Dá se hráti spoustu her!!
Mílo a co karty? Si vzpomeň ty jsme mastili pořád nebo tu Džungli jéé to byla hra, tu jsme taky pařili pořád!! Sice taková jako dětská, ale sranda byla né!! A co jsme to hráli na té Makarské co to bylo!!
Profilova fotka
Miru, tak ty nemáš do čeho píchnout jo? Bych ti nějaký ten píchanec mohla přihrát ;-) tu nějak padám poslední dobou na držtičku co se Evča fláká doma :-(
Mílo ty jo??? S tou pracovní náplní :-D :-p :-D !! To si snad děláš srandu!! Jen jsem to dopsala sem /viz. meil Mílo/ tak bylo po srandě hele!! Jinak bych ti píchla, taky jsi mi píchal kolikrát. Taky si něco naplánuješ a je po všem hnedka!! Radši už nebudu nic plánovat!!!
Profilova fotka
No právě že nedělá, poštu nemám založenou cca měsíc (ikdyž tady to tak nehoří), ale i tak, prostě se mi to tu nějak kupí..... no! 8-(
No tak vypni beremko spolužáci a makej hihi hihi a uvidíš jak ti to bude odsejpat!! :-D 8-) Neboj až přijde Evča tak to zvládneš za chvilku!!!! Jééé tam je tak krásně, já bych se šla koupat do bazénku a hodila opaling!!! Hmmmmmmmmmmmm Nééé prostě musím makati!!!! Jak dlouho tu bude ještě Janča Mílo?? Že by jsme ješt hodili kolo než pláchne do Prahy!!
Profilova fotka
Ha, myslím, že říkala, že jsou do konce týdne pak v Úštěku a pak jim končí dovča a pak jedou až v tom září k tomu moooři ;-) Tak ji písni..... ;-) Njn, asi to všechno povypínám a bude klídek.... ikdyž já občas jedu i tak.... jen to shodím všechno na lištu a makám a makám 8-(
Profilova fotka
čo to je tady to tady ]-(
Čusík!!! Teda tam je hnusně ani se mi tam nechce, ale musím no je přeci jenom konec pracovní doby!! Mílo ajóooooooo vlastně Janča říkala, že jedou ke Káji rodičům to je fakt, no tak dneska se tam asi pěkně koupou!! Tak snad ještě v létě vyrazíme někdy někam!! No a taky bychom mohly Mílo někdy příští týden domluvit kafčo s Pavlou přeci jenom už bude druhá polovina srpna tak ať nám nefoukne do Práglu!! No o víkoš chtěli tchýňáci vybírat brambory, tak koukám, že počasí sice hraje pro nás, že nemusíme, ale až taková kosa, to jsem zase nechtěla teda!! To je tak akorát, že na věky zalezeme s Jaroušem do deky!! Mílo a taky by jsme mohly hodit nějakou hru co fotbálek, naposledy jsem hrála s tebou!! Ty určitě potají trénuješ tak třeba vyhraješ hele!! :-D Tak pa pa letím do Albíka nakoupit, protože se mi opravdu nechtělo nikam ven!! Příští týden tu máte našeho Matýska -Chorvatku, tak budou novinky!! Dneska by měli vyjíždět domu!!
Profilova fotka
No čau Denis, no co by bylo všichni si užívají buď volna anebo makaj jak barevný a dokonce i já a to je už co říci :-D prostě nestíhám, asi zapřáhnu příští týden Mirču :-D , když mě tak hezky zásobila, tak ať si to taky ještě jednou zpracuje :-p Miru, no to bychom mohly..... co dneska? Jdu ti písnout.... :-) Už se na tu chorvatku těším, konečně tu bude o něco živěji, než teďky :-N
Profilova fotka
Ahojky holky moje????tak jak pak ste se tu meli co?? No my nadherne nemelo to chybu,cesta tam byla paradni Jara ji zvladl odridit sam,mala byla taky ok koukala bud na dvd nebo chrnela pocasi bylo po celou dobu nadherne ,jen nam asi 3 dny foukal vitr docela silnej,jednou prselo asi hodinu to jsme byli na obede,takze ok pak sme mohli zase razit k mori ,mesto bylo asi 3 km tak jsme chodili peso, vecery jsme travili s Jarou u more nebo s rodinou u vinka,cesta zpet byla teda,ale desna vyjeli jsme rano po 10 a mala knourala do vecera do 7 pak zabrala a bylo to v pohode v Rakousku slejvaky nebylo videt na silnice jelikoz nejsou oznaceny no desny proste,ale dobre jsme dojeli takze jsem byla rada,druhy den vyrazime s Jarou nakoupit a nakej blbec to do nas malem nasil,to je sila to by me omyli celou cestu ok a pak jedes do Tesca a a bylo by to hotovy ]-( ichtyl jeden :-D az bude casek pridam fotecky a pak vymaznu
Profilova fotka
Mrknete na fotecky jestli chcete
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
ááá, nadzárek dovolenkářko.... to je dobře, že jste se měli dobře :-D My se tu měli dobře, za dobu tvé nepřítomnosti se toho tu zas tak moc neodehrálo..... všici buď makaly anebo byly fuč :-( Fotečky jsou super... je vidět, že jste si to tam užívali :-D :-p
Profilova fotka
Bych málem zapomněla.... Petrám všecinko nej k jejich dnešnímu svátku ;-)
Profilova fotka
dekuji Jo bylo to fajn,hlavne ,ze to pocasko nam vyslo a ,ze se hlavne libilo maly to bylo asi hlavni,byla jsem uplne jak v jiny realite je to parada kdyz na vsechno zapomenes a uzivas si :-D no nic tak se zase hodim do reality a jedeme dal :-D V utery ma byt pry hezky tak bych rada jela este jednou na koupalko,at se este mala vyblbne ja se tak holky netesim na zimu,to bude hruza hlavne to oblekani,zjistila jsem,ze ja jako nemam vubec nic Jarda taky ne a mala uz vubec ne nic poradnyho na zimu jako bundy atd no to je sila,ted kdyz jsme koukali tak ty ceny za bundy jsou teda uchvatny,proc se nam vzdycky musi libit to nejdrazsi :-D musim zajit asi do Lidovky jinak to nevidim :-D :-) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?