Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Ne ne to bys něvěřila kdo ho chce!!! Není na našem oddělení!! Takže v pondělí bude nákup hele, no jasně k Severce a on tam toho má docela i dost čéče!!! I když ona přes net nechce, to víš chce si ho ošahat!! :-p :-p Čoveče tam se udělalo vedro no snad to ještě hodinu a půl vydrží a budou mít na obřad hezky!!
Profilova fotka
Ahojte, holky tak jsme domluvený, počítám s tím a kdyby něco, tak jsem na mobilu. Krásný víkoš všem a s M&M na viděnou v nedělu :-x
Kráááásný víkoš taky všem a holky vy na sebe dávejte na tom kole pozorku ju, mělo by být hezky, tak si to pořádně užijte a pa pa ;-)
Profilova fotka
Kuk, tak nakonec se počasí umoudřilo a spolužačka měla krásnou svatbičku plnou sluníčka. Měli to v ploskovicích venku a fakt krásný, až jsem málem slžičku ukápla, a nejlepší byly bublifuky, kámoška, že je prej rozdáme dětem a první kdo se pro ně hnal do košíku byly stejně dospěláci, takže bylo plno bublinek a já zjistila, že ten bublifuk mám v kabelce :-N pravý svatební, ne žádný z papíráku ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za odpověď na modrastrecha.cz. Sice ještě nemáme barák ve Straškově vyřešen, ale snad se blíží konec, tak se jdu vtírnout dopředu :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky, vítám tě zde. Tak snad se brzo poštěstí a bude z tebe "litoměřičák" tedy jen okresem :-D Uff, dneska mám teda dost, daly jsme si holkama výlet na kolech do ústí a zpátky a nějak necítím nožky a to jsem si říkala, že pořád dobrý dobrý a teďky se nemůžu skoro ani pořádně posadit =-) jsem zvědavá na zítřek :-p
Profilova fotka
miluse: no už bysme to rádi měli za sebou a byli přestěhovaní se vším všudy. :-D Je tu někdo "Litoměřičák", kdo dojíždí za prací do Prahy? :-N
Ahojky!! No tak Mílo jsem na tom podobně, ale sedět teda naštěstí můžu!! Ale bolí mě spíše ta místa vedle "kačuly" od toho sedla, to je děs teda!! No jo 50 km v tomhle sedle je znát no!! Ale příště už to bude snad lepší, takže až tu Janča zase bude tak bychom mohly zase někam vyrazit!! Byl to super výlet a hlavně jsme udělaly něco pro své zdraví!!! Uvidíme až se přihlásí Janča co to udělalo s ní!! Ale ta je taky zvyklá jezdit, ale včera taky už skučela, že jí bolí zadek. No jo ten to odnáší no!! Dneska je tam vedérko a to je dobře, žádnou zimu ještě nechci!!
Profilova fotka
Ahojky, bebe, no spíš tu jsou roudničanky, co dojíždí do Práglu za výdělkem. :-N A co svatbu chystáte? nebo už jste svoji? Miru, jj, to bychom zas pak někdy mohly, třebas do toho Opárna, jet do Žernosek, tam přívozem přes Labe a je tam taky krásná cyklostezka, jen je to trošku do kopečka no, ale dá se to ;-) JJ, už vykouklo i suníčko, tak je to hnedky veselejší, ikdyž od středy se to má zase kabonit :-|
Nazdarek Bebe. To spis nez Litomericak tak Roudnicak, k nam to mas co by kamenem. a do Prahy tu dojizdi treba Denis, nebo Petulane
No vidíš čoveče ty nás tady protáhneš po všech cyklostezkách!! Zase když už jsme se do toho pustili tak bychom mohly jezdit přes to léto, aby jsme nezakrněly!! A možná, že si vezmu příště i Jarouše kolo, protože mi připadá, že on ho má lehčí!! No uvidíme i když mě to moje včera svištilo jak jsem měla nafouknuto!! Paráda ty vado!! Mě se nechce dělat je nějaký dusínko!!! Ahojky bebe!! Tak nám na sebe něco práskni!!
Profilova fotka
Miru, no tak tyhle jsou tak všechny, který mám projetý, pak ještě tu na Křešice a to je všechno :-D Miru, ne to chce rovnou nový kolo hele. Já taky na jaře nadávala, že mi to vůbec nejede, že to kolo je děsně těžký a tohle je paráda ;-) a ani nebylo moc drahý, snad do 5 tis. Kč, ale kecala bych. Ale je to hodně znát, no!
Článek se načítá
Hale Milu a nepletes si cyklostezku a cyklotrasu. do Kresic vede jen kousek pak je to trasa, ale pojedte do te Roudnice, to bysme se pridaliiii. a zvem vas na neco u nas:-)
Profilova fotka
Pepo, jj, je tam cyklostezka, která vede jen k jezu v Kopistech pak už jedeš polem. JJ, vím, že je to co pak pokračuje až do Rce. My jsme si taky včera v Žernosekách říkaly, že to rovnou protáhneme do Prahy, když je to jen 100 km :-N ale byla jsem fakt ráda, že už jsem doma a naložená ve vaně :-)
Pepčo a jako na co??? To víš přeci jenom je to štreka tak ať to stojí za to!! No vidíš Mílo ty se máš já jsem sice taky byla ve vaně, ale ty povinnosti ještě teda ty mě dodělaly, ale stálo to za to!! No tak na pole já kolo mám. No protože ty máš Mílo cestovní kolo přímo, to má větší lehčí kola kdežto já mám horáka a to je těžký kolo, ale jelo mi to pěkně, tak to bylo hodně nahuštěný tak to fakt jelo! Pepčo to je jedno co tam vede, hlavně, že dojedeme!!
Profilova fotka
Miru já mám trekingový, takže na obojí terén, já totiž nemohla mít horala ani odpružený přední kolo, páč by se tam pak nemohl dát ten košík na Nelču. Takže asi tak :-) Hurááá, už je padla za chvíli. Dneska mám fakt dost. Se všichni asi zbláznili a chodili sem pro kolky na rozvod =-) Už jsem je normálně musela posílat na poštu, neb mě totálka vybrali a zítra pro ně pomašíruju taky
No jo Mílo přeci jsme si říkaly, že to vezmeme do Evy si nakopit drogošku hele, že by jsme to zvládly! No ale Mílo na to, že si vezla Nelču tak ta váha bude tak na stejno!! Tohle kolo bych nedala hele, to jsem dostala v 8 třídě za vyznamenání na vysvědčení. Tak to je srdcová záležitost víš jak!!
Profilova fotka
Nazdárek.. Tak co děje se tady vůbec něco nebo už nic
Profilova fotka
Ahojda při úterku, vy jste nějaký zvědavý. :-p Svoji ještě nejsme, ale jsme od května zasnoubený, takže je i možný, že to příští rok klapne, když ne, tak to klapne určitě později. :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, my a zvědavýýý =-) to tedy nevím za koho nás máš :-D (ikdyž prý nejzvědavější jsem tady já :-D ale spíš je to tím, že se ptám přímo) No jasně, že jsme zvědavý, když jsme na svatebním serveru. :-p Denis, njn, je tu nějak mrtvo poslední dobou, nikdo si tu nepovídá ani sám se sebou, takže nůůůůůůůůdáááááááá
No Denis, nejak ti ta samomluva presla co?
Profilova fotka
to jo Pepo..už to není co to bejvalo :-D
Profilova fotka
Jinak bebe...já jezdím každý den již přes 8 let jako kretén do práce do Prahy :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
denisa26: jééé tak to jsem ráda, že nebudu sama :-D :-D :-D všichni si totiž klepou na čelo, že jsme praštění takovou dálku denně dojíždět. :-N
dyk je to kousek,taky sem to par let praktikoval.
A kdyz bydlis dobrym smerem vzhledem k praci tak to mas dokonce bliz nez prazaci :-)
Profilova fotka
já jo, přítel to bude mít horší, ale bude si muset zvyknout :-D časově mi to bude vycházet cca na stejno, co teď trávím cesty domů v tram. :-N
a delas na strane prahy co je Roudnice teda? a coze vas napaad straskov?
Profilova fotka
Nazdááár děti, tak už mám po dovče a zase makám jako barevná a to doslova, ani nemám čas sem mrknout natož napsat ]-( 8-( Já jezdím za prací do Prahy zatim jen 3 roky, ale musim říct že mě to unavuje čím dál tím víc. Asi už jsem na to cestování stará :-D :-D :-D
Profilova fotka
jůůůů ahojky, kdepak jsi se "flákala"? :-D Prej stará, pche.... já to mám do práce cca 15 minut pěškobusem a taky mě to unavuje :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?