Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Manzelka??? tak rekla ze si aspon oduci hodiny co ji odpadnou, tkaze byla taky v praci :-D
Profilova fotka
Ježíš, vy asi neumíte odpočívat co? Jsem myslela, že jste na dovče a ono koukám tůůůůdle =-) 8-(
Profilova fotka
Takže žádný prázniny, ale práce... Hmm, vy jste teda pracovití... I když já taky makám jak barevná... Hlavně tady a na koníkovi! :-D No nic, tak já půjdu něco dělat, abych neměla špatný svědomí :-)
vsak ja uz taky zase mizim na dovcu :-) hale mejste se. jdu si nafialovet ruce a pusu :-) mnam
Profilova fotka
Jani, copak, chceš mě dohonit v počtu příspěvků? :-D Že tak "makáš" :-p Hele teďky jsem sem toho moc o víkend nepsala, páč se nám rozbila klávesnice a nepsali 2 písmenka N a B, sice si řekneš, že je tolik nepotřebuješ, ale ono ejhle, :-. takže jsem byla pěkně nakakaná a ani nelezla na PC, jen skouknula pár mejlů a to bylo vše a dneska už mám v tašce novou klávesničku, tak snad bude fungovat OK. ;-)
Profilova fotka
Pepo, tak se měj a nech si chutnat! :-p Mílo, tebe už fakt nedohonim, vzdávám se předem! Radši půjdu dělat něco kloudnýho :-S
Profilova fotka
=-) tak jsem právě narazil na Rezetku v jedné diskuse a ta už má skoro 35 tis. příspěvků, takže kam já se na ni hrabu :-. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky a kluku, tada to je pařák co, až jdou z toho na mě mdloby :-D ty jo Milu, ona je tu nějaká větší drbna než ty jo, tomu se mi ani nechce věřit :-D :-D
Profilova fotka
Péťo, tak tomu věř :-D :-D :-D neb i tací se najdou a to tu je skoro stejně dlouho jako já :-N No tak o pařáku mi ani nemluv a jediná klimoška co tu v kanclu mám je malý stolní ventilátor 8-(
Profilova fotka
tak v tom případě má drbání jako povolání, jinak to není možný :-D :-D tak s tou klimoškou jsme na tom obdobně, akorát my tu máme jeden stojací pro celou kancelář :-S
Profilova fotka
Tak já dneska mizím, musím ještě na poštu se složenkami a pak s kolem do servisu :-N Měj se, pááááá
Profilova fotka
ty jo já z toho vedra ani neumím číst :-N jsem četla, že jdeš s kolenem do servisu :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
teda Jani, že se ani nepřihlásíš že jste holky zpátky :-p koukala jsem na fotečky na koníkovi a Juňulka je moc krásná :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se všechny máte. Nazdárek Peťul, mladá paní. Tak jsem se dneska pobavila. Volala mi mamka a začala stresovat, kdy jako vyberem e ten dort, kolik doopravdy lidí přijede, atd. Taky mi oznámila, že nějaký ten dort objedná. A to si myslím, že stres bych měla mít spíš já než ona, ne?
Profilova fotka
Prosím vás nevíte, kde sehnat nejlevněji výzdobu na auta? Rozjednávala jsem si tady panenku na auto a nějak mi nepřišla.
Profilova fotka
Ilčo tak v tom neporadím, já auto zdobený neměla a holky tu snad měli na autech kytí a Matulinka tam měla krásný sloníky, ale ty byly ze salonu co už jaksi není :-( Co zkusit obvolat nějaké svatební salony jestli něco nemají ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ilčo, já měla na autě jen stuhu, ale tu už jsem prodala a ženich měl cylindr a všechno jsem koupila přes net
Profilova fotka
Cusik ,tak jakej byl den??u nas v pohode nadhera cely den sme se cachtaly ve vode,viktorka samo-unesena,zitra pokracujeme co doma ze???Akorat mam pekne spaleny zadicka,sakra ,ale to bude dobry musim se mu zitra nak postavit zady :-)
Profilova fotka
Krásné ranko, no tak den byl jeden velkej horkej hnus, i na první točenou zmrzku včera došlo :-D Dneska to zatím vypadá na nic moc den, ale ono se to sluníčko určo brzy ukáže. :-)
Profilova fotka
=-) zase mrtvo =-) 8-( a když tu nejsem tak toho nakrafete, že ani nestíhám dočítat ]-( :-D
Profilova fotka
NO já tu jsem, už jsem shlídla i nové fotečky u tebe ;-) Njn, všichni buď makat anebo dovolenkujou 8-(
Profilova fotka
fakt jo :-) no přidala jsem jich jen pár :-) no řekla bych, že spíš dovolenkujou než makaj :-D
Profilova fotka
Já se zrovinka cpu :-) dala jsem si kuřecí plátek v nivové omáčce a je to tedy bašta, už tu funím :-p
Profilova fotka
hmm to zní pěkně, tak si nech chutnat :-) to já tu mám jen rohlík s kladenkou, ale asi se taky na něj vrhnu :-)
Profilova fotka
to taky není špatný ;-)
Profilova fotka
Čauves děvčice, já teda rozhodně nedovolenkuju, ale makám jak barevná! :-| :-p Když už jste u toho jídla, tak dneska žádná rajská na šatičkách, ale kuskus se zeleninkou, takže celkem zdravověda :-) Petul, pěkný fotečky, taky jsem se jukla :-x Hele, kde jste byli v tom Španělsku a s kým? Chystáme se tam v září ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jani, díky :-) my jsme byli v Costa Bravě v Calelle s Čedokem
Profilova fotka
A jaký to tam bylo? Nemáš nějaký fota? ;-)
Profilova fotka
bylo to tam bezvadný, no nějaký mám, ale doma :-)
Profilova fotka
No tak tam ti jsou tedy platný, když jsme tu zvědavky zvědavý :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?