Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No tak tam je teplá voda, tak to se jí nedivím, že se jí nechtělo ven :-D Hele a pak tam bude řádit jak naše Nelča, taky jsme měli strach, jak to zvládne a nakonec si to užila snad víc než my ;-)
Profilova fotka
No to my si uzijeme takyyyy,dneska jsem chtela jet znova na koupalko,ale ne sama to bych nestihala vsechno hlidat,a kamardka mi napsala,ze tam je takze jsem pekne nasssss,ze mi to nerekla jela bych s ni ,hlavne,ze ja se ptam vzdycky jestli pojede to mam za to :-( ]-(
tak jsem tu zas na skok, venku je vedro, že i náš kocour je za polomrtvýho ve stínu :-D Petruš, nerozčiluj se, hele, to za to nestojí, ale moooře závidím, a kdypa jedete, nevím jestli jsi to tu někde psala? Mílo tak párečky ti bohužel nedovezu, páč jsme je fšecky zbouchali, tak příště, se ti stejně mušim revanšovat za tu cortinu ;-) - mno s těma dlouhýma vlasama ..... no to už je čéče skoro rok, co jsem je odhodila a vůbec mi nechyběj, akorát dneska třeba jak jsem vstávala a měla jsem je zgelovaný, tak jsem měla tu ofinu jako číro a pěkně stálo jak anténa! ]-(
Profilova fotka
Hele Marti, tak třeba taky vyhraješ nanuky a pak mi taky doneseš jednu cortínku ;-) už jsi poslala sms? =-) Jo tak kocourovi se nedivím, že dělá polomrtvýho, já jsem tu taky polomrtvá a to mám zapnutý i větrák :-N hele, ale kdyby si mě viděla, jak jsem zítrala na tu naši obr televizi a pořád si říkala, kdo to tam vzadu stojí a pak až když jste šly gratulovat mi to docvaklo, že jsi to ty :-D Njn, změna je život a co z člověka neudělá dýlka vlásků ;-)
Mílo ee, neposlala jsem žádnou sms, páč už moc nevěěěřim, že by si sedlo štěstí na takovýho s prominutím vola - teda jako na mně.... a že by to vyšlo zase z northu do liťáku, nevím, hele já na tyhle hry moc nejsem. Akorát jsem se jednou přihlásila přes email do Halo tady impulsovi, ale z toho asi taky nic nebude :-x Jo, změna je život, to máš recht, ale nevim, co bych už změnila příště, leda , že bych aspoň trochu povyrostla, ale na to už je asi trochu pozdě :-D :-D
Teď vejřim, Mílo heléé, ty už máš přes 10 000 příspěvkůůůůů!!! ty jo, ty jsi MACHR :-D
Profilova fotka
Čaute bábule a Pepíno, Martí, ty se flákáš doma, jo? To ti teda závidím, já ještě dřepím v práci a ještě hoďku a půl budu. Mě zatím volno nehrozí |-| Až v září ;-) ale už se nemůžu dočkat... Petruš, kam jedete nakonec do Chorvatska? Míla teda jede!!! 10 000 příspěvků, to je teda mazec! To už za chvilku budeš adminka, ne? :-D Hele, náhodou jsem nakoukla na koníkovi do ltm diskuze a úplně jste mi zatajily, že je malá Janinka už doma... :-p
Profilova fotka
no teď ste zmizly, ne? zrovna když jsem přišla! :-(
Profilova fotka
Nazdárek. Jéé Lit nová fotečka a suší :-D Prej adminka, to jste mě dostaly :-D :-D :-D hele 10 tis. příspěvků ještě nic není, co vím tak např. Rezetka má něco přes 20. Kam se na ni hrabu, ikdyž nějak vůbec nevím kde jsem to nasbírala, tady snad kecal i někdo za mě nebo nevím =-)
Profilova fotka
zrovinka hrajou na rádiu naší svatební písničku, já mám husinu až někde. Marti a proč by nejeli znovu do Ltm, vždyť den předtím byly v nemocnici ;-) se schválně jukni na fotky na stránkách north musicu :-p prý už tam jsou, já je ještě neviděla, neb tady odtud tam nemám přístup :-(
Profilova fotka
Mílo, dík, tamta už byla fakt stoletá! :-D No, to teda nevim, kdo za tebe píše! Ale já bych i věřila, že si si je Mílo nahrabala sama :-D Rezetka má snad ještě víc, než 20tis, ne...? Kde najdu ty fotky? =-) Se chci taky juknout na vás a na zmrzku :-p Už bych šla domu, dneska mě to tu nějak nebaví. Česká závěrka je za námi, takže mám teď docela klídek... Snad to vydrží co nejdýl... Šla bych někam na koupák, ale tady v Praze to fakt nehrozí! ;-( Všude jsou davy lidí...
Profilova fotka
Jani, je to normálně na stránkách www.northmusic.cz a pak snad je tam reklama na letní osvěžení, tak na to klikni a měl by tam být odkaz na fotogalerii ;-) ;-) Se mi nějak začala motat kebulka :-S , ještě že jdu za půl hoďky dom....
Článek se načítá
Profilova fotka
No slušný!!! Hmmm, hnedka bych si dala taky! A sluší vám to tam oběma s Mirkou x-) Ani se ti nedivim, v tomhle pařáku! A vy to tam máte na severu ještě horší... My máme v práci klimošku, takže to vedro moc nepociťuju... Spíš se bojim, že z toho nastydnu! Kolegyně šly domu, tak jsem to hned vypla! 8-)
Profilova fotka
Tak já pádím dom, reps. pryč z kanclu a musím se konečně juknout na tu ostudu v tom rádiu :-D Jani měj se a zas napísanou. Pá pá lála..... (mi to nějak kecá)
Profilova fotka
Ahojky,MATUU JEDEME V SOBOTU Holky co tam mate na tom Nortu???ja tam koukala a je to naky pomaly,nejde mi nic otevrit sakra ]-(
Profilova fotka
http://archiv.northmusic.cz/fotogaler... tadýýýýý
Profilova fotka
Juuuu to bylo super co????a to fotili teda oni?asi jo co?to ste se teda meli no :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, jj, Péťo, fotili nás oni. Byla to docela sranda, ale klído bych si dala zmrzku znova... dneska by fakt bodla :-D
Profilova fotka
Mám vás pozdravovat od jedné dovolenkářky, která si užívá na chatě, každý den prý grilujou a smaží si špíčky :-D
Profilova fotka
Ahoj Mílo, no pěkně děkujem... Že neuhodnu, která? :-D Tak jí pozdravuj a ať si ty špíčky nepřipeče! I když vlastně to u ní nehrozí, základ už má dobrej... zato já jsem bílá jako stěna, dneska jsem si vzala béžový šaty a nějak se v nich ztrácím - teda ne jako, že by mi byly velký, ale potřebovala bych do nich trochu barvičku... :-N
tak ja teda jako taky budu pozdravovat od sebe z dovolene:-) taky parada. slunicko, houbicky, boruvky ................ joo a co je to za modu s tim menenim fotek, kdo vas pak ma pooznat:-)
Profilova fotka
Nazdárek Pepo, ty závisláku jeden, ty máš i na dovče noťase? =-) Tak koukej přivézt nějaké ty houby a borůvky :-p a co se ti nelíbí? Ty svatební už nejsou zas tak aktuální no! :-N JJ, pozdravy vyřídím, až jí zas budu písať.
Profilova fotka
Pepo, tak teda taky zdravím na dovču! Kde se flákáš? S těma fotkama je to teďka taková nová móda, víš? ;-) Jinak jsem na sebe prskla rajskou omáčku! A rovnou do klína a hodně!!! ]-( A ve 2 máme jednání s oceňovacími znalci... :-| Naštěstí jsem tu měla jedny šatky na zúžení pro kolegyňku, která je švadlenka, takže se mi hodily... No akorát se v nich teda trochu ztrácim a jsou trochu zmuchlaný, ale lepší než mít šaty od omáčky... To jsem šikulka, co? :-D
nooo mam na dovce noteboook, veskera data, jen to pripojeni ne. ale odjel sem si na dnesek do prace, takze asi tak no :-)
jsme v Jizerkach v Josefove dole, a parada:-)
Profilova fotka
Jani, no ty jsi šikulka :-D ale jak se znám, tak tu rajskou bych asi taky měla všude. Tak jsem manžu objednala na tu thajskou masáž, tak jsem zvědavá co na to bude říkat. =-)
Profilova fotka
Pepo, tak to se teda moc neflákáš... Ty bez nás asi nemůžeš bejt, viď? V Josefově dole musí být krásně! x-) Mílo, jsem prostě prase... :-| Myslím, že se to bude manžovi líbit! A co si vlastně dostala k výročí ty? Já dostala kytici růží, ale manža chudák nedostal nic.. Nějak jsem neměla čas nic shánět kvůli tý závěrce :-D Jsem potvora, co? Ale zase na druhou stranu dostal vloni mě, tak to mu musí stačit :-D
spis bez ty prace Lit:-) ale bez vas taky neee, samozrejem:-)
Profilova fotka
no tak u nás je to obráceně, já nedostala nic :-( my byly na dovče, takže jsme si udělali jen takové hezké odpoledne pro sebe, spolubydlící na dvě hoďky vypadly z apartmánu tak jsme měli klídek :-D
Profilova fotka
No proto, Pepo! :-D A co dělá manželka? Mílo, tak to je taky fajn ;-) Já ani nic nečekala, takže mě manža docela překvapil. Ale myslim, že kdybych mu to nepřipomněla, tak by na to možná i zapomněl... Kytku k těhu mi koupit nestihnul, tak mi jí dal aspoň takhle dodatečně k výročí :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?