Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Hele Milo cio ste si vubec koupili v Chorvatsku??ja se bojim,ze mi nebudou stacit prachy snad jo teda rikaj,ze to ani neutratim tak nevim
Profilova fotka
Jak jako koupili? My si zas akorát přivezly magnetku na ledničku, víno a nějaké cetky. Jinak jsme tak dokupovali chleba, ovoce a zeleninu a takový ty věci. Nechala jsem si udělat tetování hennou, které teda vydrželo akorát týden :-( , poslali domů pohledy a toje asi tak vše jo a posledních 50 kun jsme utratili za pizzu :-D
Profilova fotka
my jsme si taky koupili magnetku na ledničku :-D
NO a pak že nevyleze, to by mě teda hodně nasralo!!!! Tak tam vyměníš né??? Tam to mají bez poplatku taky a navíc kuna je snad teďka kolem 3,-Kč nebo tak nějak!!
Profilova fotka
No tohle jsem myslela,co jste si privezli no tak kramy na lednicku nekupuju to mi vozej vzdycky holky ja to nenapadne strcim at to neni videt :-D Juuu dneska jsem premyslela nad tetovanim,ze si to prvni necham udelat henou,jestli to bude na dovce a pak doopravdy,ale Jarda mi to nechce dovolit jeho rodice se asi poserou ty to nesnasej ,ale ja to chci tak dlouho uz a nedokopala jsem se k tomu se bojim,to bude bolet auuu :-D
Profilova fotka
Hele my měli s sebou cca 1500 kun a 200 euro na poplatky a ouplně v pohodě, ještě nám zbylo 100 euro :-D
Profilova fotka
Juuu tak to je dobry ja my mame 1200 kun 500eur zaloha je zaplacena s toho budeme platit i pobyt takze nam hodne eur zbyde takze to by mohlo stacit nee??budeme tam kupovat mlecny vyrobky pro malou a tak takze tam naky prachy za jidlo nechame no ted poplatky,no snad to bude stacit uvidime dystak si pucime :-D
Ségra mě to taky nechce Jarouš dovolit!! Jenže v Chorvatsku je Hena to tam malujou ty šmudlové na trhu to nevydrží, ale henou malujou normálně i v tetovacím salonu třeba na Dlouhý u nás taky!! A v ÚStí někde budou malovat určo taky!
Profilova fotka
ty jo my měli sebou přes 400 euro a zbylo nám asi jen 10 :-D
Profilova fotka
Jj, ta Hena v tom chorvatsku je fakt šunt a hlavně to dělají jako by obtisk, nejdříve ti tam nalepí ten motiv a ten jakoby vybarví a ty si to po hodině musíš smýt, no a mě to fakt vydrželo asi pouze týden, což normální hena by měla vydržet déle. Ale teďky prý někde psaly, že hena je škodlivá tak nevím. Ale na tu henu bych asi taky šla. Neb jehliček se bojím :-(
Profilova fotka
Jenze ja nechci henu jen jsem to s ni chtela vyzkouset jak to bude vypadat,dyt mas dve co este chces??? ja to chci na krk a to mi nedovoli ja jsem byla blba kdyz jsem byla u toho tady v Usti Roberta tak jsem vahala rekla jsem,ze prijdu priste,uz jsem to mohla mit to jsem s Jardou nebyla,takhle mi do toho keca a me to vadi :-D a budu mit prd :-D
Profilova fotka
No to bylo v TV maji v ni nakou latku co vyvolava ,ze je ti zle a neni to dobry no
Článek se načítá
Prosim Vás pár jehliček, věřte, že v životě zažijete větší bolest, zase to tak nebojí, spíše jako hodně brní no!! Ale trošku to bolest je to zase jo, ale dá se to vydržet!!!!
Profilova fotka
Miru, jenže zas je výhoda, že když tě to tetování omrzí tak henna se prostě smyje no!
NO to jo! Jo jo to je pravda, mě právě omrzelo na noze, takže si to chci nechat přetetovat na něho inšího!!!
Profilova fotka
Hurááá, ještě chvíli a jde se dom a vstříc pátečnímu večeru :-D Hezký víkend babuše a chlape!
Profilova fotka
=-) :-p :-.
Profilova fotka
Ahoooooooj holky jak jeeee dneksa je krasne,vcera jsme byli na koupalku a bylo to superr jsme opaleny a pripraveny vyrazit,uz se nemuzu dockat,holky nevite kolik stoji dalnicni znamka na mesic??
Profilova fotka
JOOO uz to viiim jsem se mrkla na net
Profilova fotka
Péťo, tak to opravdu nevím, ale typla bych si tak 200 - 300 Kč, co? Už se těšíš a už máš sbaleno? Bych klidně vyrazila taky někam, v práci mě to vůbec ale vůbec neba :-( v tomhle počasí 8-(
Profilova fotka
Jo jo zbaleno mam jen jidlo,kosmetiku ,ale ne vsechnu balit budu pozdeji,stoji 300 kilka ;-)
Profilova fotka
Víš, že ti docela závidím.... :-p radši bych se taky válela u moře, než seděla v kanclu za stolem :-D Jsem zvědavá co na moře bude říkat Torinka =-)
Profilova fotka
ahoj holky, to já bych se válela kdekoliv, hlavně daleko od práce :-S :-D
Profilova fotka
Péťo, tak to máš recht :-D
Profilova fotka
ještě že jdu za dvě hodky domů, tady je vedro to je děs :-( a taky od pátku mám zase dovču, tak to ty tři dny snad ještě nějak přežiju :-)
Ahojký, zdravím z dofči zbytek pracujících :-D Peťul, četla jsem, že jste si dofču užili jak se patří, škoda, že to vždycky strašně rychle uteče, co. Já mám jeden den, ale musím uznat, že se opravdu počásko vyvedlo, konečně! :-N Tak já zatím letím, grilujem si obídek, sice je to pomalu na salmošku v tomhle vedru, ale prostě mušime, máme hlad a nic tu nejni jinýho než liberecký párky :-D Tak páá 8-)
Profilova fotka
Péťo, ne.... ]-( já tu budu tvrdnout do půl 5 a dovolená je v nedohlednu, nejbližší delší až na vánoce ;-(
Profilova fotka
hmm tak to ti Milu nezávidím, já sice nemám na vánoce, páč to budou mít kolegyně, ale mám teď v srpnu 6 dní a pak si ještě vezmu možná týden v září a nebo aspoň pár dní, to ještě uvidím :-) Jj Marti užili jsme si to poarádně a je fakt, že to strašně uteklo, jela bych hned znova :-)
Profilova fotka
Ahojky Martíííí, hele neškytala jsi včera? :-D Páč jsme koukali na Mirky svatbu na DVD a já si pořád říkala, co to tam stojí vedle mě za vlasatou holku a ono ty :-D :-D :-D už jsem málem zapomněla, že jsi měla taky dlouhý vlasy :-N Jůůů grilovaný párešky, nechceš jeden dovézt? Bych si docela dala =-)
Profilova fotka
Milo tak na to jsme taky zvedavy vcera jsme byli v Brnny mensi priprava a nemohli jsme ji vytahnout z vody zima nezima :-D byla porad ve vode

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?