Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Jééé ahojky novomanželko, už jsem si říkala, kdepa jsi, že jsi na té svatební cestě nějak dlouho. Jo a s tím teplotním šokem jsme na tom stejně, já to rozdejchávám ještě teďky a to už jsme 14 dní doma |-|
Profilova fotka
Ahojky tak Peto ted jsem koukala na fotecky kraaaasny moc vam to slusi,Jarda rikal,ze toho tvyho muzika zna i jeho brachu a tatku taky z Roudnice......
Profilova fotka
ahoj holky, no Milu byly jsme na 12 dní. No šok to byl teda pořádnej, pořád doma klepu kosu :-) Péto díky :-) to je možný že je zná, Lukáš má těch bráchů víc a koukám že jsou známý všude :-D
Profilova fotka
Tý jooo, až teďky, když jsem koukla znovu na tu společnou tak jsem tam viděla Jiříka, nějak vyrostl ne? Od té doby co jsem ho viděla naposledy =-)
Profilova fotka
no já ho taky viděla po dlouhé době, docela se vytáhl a dalo se s ním i mluvit :-)
Profilova fotka
Jinak jsem se právě prokousala tou vaší debatou, stálo mě to hodinu a půl mého drahoceného času, tak si toho važte :-D :-D Jani moooc gratuluji k miminku, sice jsem doufala, že to stihneš toho 22. a že to budeme s Jaňulou slavit spolu, ale hlavně že jste v pořádku holky ;-)
V tom pripade opozdene vse nej k narozeninam Peto.
Profilova fotka
Péťo, ty jsi to dočítala jo? =-) Já po dovče jsem na to neměla sílu teda :-| Jinak krásné ranko
Ahojky, krásné ránko!!! No tak dneska jsem si vzala do práce už i žabky!! Je fakt, že se tam už i oteplilo, tak uvidíme, počkáme si na tu 30C!!!! Jinak holky zažíváme s Jaroušem muka nebo spíše já teda!! Pod námi soused se nám rozvedl a postupně se mu odstěhovala manželka a teď už dcera. Protože tatínek si tam nasadil nějakou mladou kůži a do tří hodin do rána tam každý den vyhrávaj! Minule to byl Titanic a dneska to byl Leoš Mareš! No hrůza jako!! No a obcujou u toho prasata a písničky na plné kule, aby to nebylo slyšet!! Já už jsem z toho na palici od minulé týdne každý den vyhrávaj!! Fakt degeši. Už jsem měla sto chutí vzbudit Jarouše, aby tam šel, ale zase jsem si říkala, že ho nechám spát!! Ten si spí ten to neslyší, ale já čumákuju!! Děs prostě!!!
Miru: 158 :-)
My máme kámoše u měšťáku tak jsem přemýšlela až bude mít noční tak ho zavolám! A dneska jsem potkala souseda co bydlí přes chodbu a ten mi říkal, že to dneska slyšeli taky!! Jenže to ho neznáš, chodí tam jako když mu ten panelák patří a čumí jako vrah!! On právě jezdí na lodi a měsíc je doma a měsíc fuč tak už, aby odjel!! :-p
Profilova fotka
Miru, pod vámi? Tam už jsou sklepy ne? =-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, no jo Milu, sem byla zvědavá a nedalo mi to :-D Děkuju za přání Pepo :-)
Profilova fotka
Se nezapřeš, prostě ženská co? :-D A jaká byla svatba? Jak jste to nakonec vyřešili s tím jídlem? Nevím jestli jsi to tu nepísala, páč jsem četla asi jen 3 stránky zpátky, když jsme se vrátili a pak to vzdala =-)
Profilova fotka
No jo ale kdybych to nepřečetla, tak nevím že už má Janča mimíska :-) Svatba úžasná, s jídlem nám nakonec pomohl tátkův kamarád a pak když jsme přijeli na tu hostinu tak se některý ženský hrnuli mu pomoct aniž by jim někdo něco řikal, takže to nakonec dopadlo dobře :-)
Profilova fotka
Tak to je dobře a ty jsi se tak bála :-D njn, když ono to vždycky před tím vypadá všechno tak hrůzostrašně, nebo jak bych to řekla a pak všechno většinou klapne ani nevíš jak. Ale hlavní je, že jste si to užili ;-)
Profilova fotka
no bála jsem se, protože jsme fakt nikoho neměli, ten kamarád nás zachránil, docela se divim, že do toho šel, úplně sám... ale tak nakonec bylo fajn že mu pomohli :-) akorát to strašně uteklo, než jsem se stihla vzpamatovat tak už bylo zase ráno :-S :-) A ani mi to ještě pořád nějak nedošlo :-D V práci se představuju na střídačku a pořád tvrdím, že mám přítele :-D
Profilova fotka
Péťo, jj, tak na to si taky matně vzpomínám, než jsem se naučila se představovat do telefonu, tak to chvíli trvalo,a le když si třeba nadávám jako sama sobě, tak si stejně pořád říkám dívčím jménem :-D Hele já si dodneška pamatuju, jak babička říkala, že pojede dom v půl 9 až pro ni přijede její vnuk, no a najednou koukám, že se tam objevila jeho dcera, venku bylo ještě pořád krásně a tam mi vůbec nedošlo, že už se blíží 21 hodina :-.
Ne ne Mílo pod námi bydlí právě ten debil my jsme až první patro. Jé koukám jedna šťastn¨á mnaželka odpočatá ze svatební cestičky!!! :-p
Profilova fotka
no já jak mám naučenou automatickou větu když volám, tak mi to dělá problémy se to zase naučit jinak. A nejhůř jsou na tom zákazníci protože když to zvednou kolegyně tak řeknou že je přepojí na slečnu ... no a ona jim to zvedne už paní ... a naopak, takže to pak musím všem vysvětlovat, docela mazec když mám tak 500 zákazníků :-D
Profilova fotka
Neboj, oni si zvyknou, budou muset ;-)
Profilova fotka
no čoveče Miru odpočatá ani né, asi jsem se vrhla moc brzy do pracovního procesu, ještě že je ten pátek :-D jj to budou muset, ale je to docela sranda :-)
Profilova fotka
Jo Miru, jak jsem včera koukala na tu fotogalerii na Northu, tak fotky tam budou asi až v pondělí, neb je tam dávají za celý týden zpětně :-x
Profilova fotka
=-) kde fou?
Profilova fotka
pracujou :-)
Až v pondělí jo??? No ty mě štvou to neuvidím!! Na klondajku nemám net!! No jo Petulane já jsem si taky volno po svatbě užila až v září, po svatbě jsem hneka mastila do práce, to není vončo no!! Ale co aspoň něco!! Mílo co jinýho dělám makám jako divá, jsem tu dneska naposledy tak to musím stihnout!!
Profilova fotka
no tak to já šla taky po svatbě hned do práce, spíš jsem si tu dovču teď měla prodloužit ještě o ty dva dny, protože to byl docela šok, ve středu večer sem přiletěla a ve čtvrtek ráno už mastila do práce =-) :-S
Profilova fotka
No já makám též.... ale nece se mi :-(
Profilova fotka
Naždááárek děfčata..... Péto vítej zpátky z dovolený od mooooože ..... To já hledám auto.....Jako koupit..něco pro mě..jako pro Denisku :-D
Profilova fotka
Miru, tak se přihlaš přes mobil ;-) si stoupni na kopec nebo střechu, tam budeš mít i signál a můžeš surfovat :-D A copak by Denísek chtěl za autíko?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?