Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mílo jo takhle já myslela, že se prostě stačí jenom zaregistrovat a čekat až tě vylosujou a oni jako losujou ze SMS z došlých z předešlého dne! Jako dneska jsou na zítra jo? Jo tak no tak to pošlu později v srpnu!!
Profilova fotka
JJ, já jí posílala včera a zavolali dneska... tak asi jo... Nevím jukni se pak doma na jejich stránky, co tam o tom píšou.
No ale asi máš pravdu, je to tak!!! No tak to zkusím později no!! Na Třébě nemám moc signál tak až přijedu domu tak to zkuším, třeba budeme mít štěstí a dáme si ještě jednou!!! To by bylo skvělý teda!! Jo jo vypadá to, že tam bude těplo a mohly bychom paninko sedět i venku čéče!!! A od zítra už má být konečně snad zase léto!!!
Profilova fotka
Tady bylo slunicko a zasejc nic,ty vado a fucii vetricek tak nevim,ale ven pujdeme to je jasny musime ;-) at se vybouri,ja nechapu kde bere tolik energie to je hrozny,ona musi porat neco delat v kuse :-D
Profilova fotka
Hele Denis a co ty teda dneska? Budeš u toho potrubí nebo přijedeš na pokec?
Mílo Denis už na skypu nevidím, tak už asi frnkla.. :-(
Profilova fotka
aha.... hmmm, tak to jela asi na ty trubky =-)
Profilova fotka
Už jsme tu Marto, byla jsem si koupit ten test..
Profilova fotka
Ty jo, ta poslední hodina mi vůbec neutíká :-|
Profilova fotka
Jinak když už bych mohla, tak stejně holky až tak kolem 8..To už budete dááávnou ví te kde
Profilova fotka
...............doma :-D
Profilova fotka
ano....... Marto večer ti napíšu sms , neboj sa
Článek se načítá
Halejte, já to balím, před chvílií mi psala Pája, že už tu je a mě tu mezitím ještě uháněl nějakej chlapík, tak jsem ho musela vyřídit, takže teď už padám a budem na vás čekat podle situace venku nebo vevnitř, tak zatím páááááá :-D
Profilova fotka
Tak si to holky užijte.
Profilova fotka
Marti jj, zbylé nuky beru s sebou. Tak zatial.
Profilova fotka
Tak Miru, za 5 minut ve vestibulu, jasnýýýýýý!!!!! :-D
Profilova fotka
Tak fotečky jsou na koníkovi, můžete juknout, ale moc jich není =-)
Profilova fotka
Mílo, hezký x-) Jsem vás tam odhalila! Hezký mimískové i maminám to slušelo, včetně tetky Mirulky :-)
Jééé fotečky!!!! Jdu na ně jestli je teda někde najdu!!! Mílo stihla jsem to viď, byla jsem tam včas!!! To víš to je na mě výkon jít včas z práce domů, to já neznám už řadu let!!
Jééé fotečky jsem kupodivu našla!! No malá Nikča je pěkná rošťanda teda, taky neposedí na místě!! Ale co aspoň vědí, že jí mají né????
Profilova fotka
Miru, no nejjednodušeji je najdeš, když tam klikneš na Litoměřice a u mě na foťáček ;-) To jo, to už tenkrát, když jsme měly pokec v Rce, tak tam taky chvíli neposeděla, je to prostě ženská zvědavá :-D A teďky vypadlo i z Angie, že měla taky s sebou foťák a nevytáhla ho, potvůrka jedna podivná =-)
ahoj, sem si byl vcera vybrat narozeninovej darek a projel se Humrem, no parada:-)
nafdááárek, srazík super,co, se nám to hezky vyvedlo :-N a fota taky super, hele Mílo a ještě dodatečně díky za cortinu :-D
vy ste se vcera srazili?
Profilova fotka
Pepo, jj, ale spíš to byl srazík koníkářek. Není zač.... vydržela ještě do mrazáku? Nebo sis ji radši dala do hrnečku =-)
jo taaak, hele a Marta uz me taky zradila na konika??? to ste tam uz vsechny:-) :-)
Achojky!!! No Pepčo tak to musí být zážitek teda né???? Kolik to tak za tu projíížďku asi sežralo co?? To je tak vítr v nádrži hele!! Ale co když jsou to narozky!!! Ty máš jenom jednou za rok!! Jo jo Marťo seděly jsme až do půl osmý já jsem byla už pěkně ošlehaná větrem tak jsme si přesedly a bylo to lepší, ale stejně jsem vymrzla, to je léto, ale dneska jsem četla, že mají přijít tropy od soboty 31C tak jsem teda zvědavá!!!
Profilova fotka
Miru, tady máš blonďatou Angie http://www.modrykonik.cz/album/album....
Jééé Mílo díky!! Ale mě se teda líbí více v tom tmavém, to mi k ní jde lépe, takový přirozenější a jde jí to i celkově k obličeji!! Tmavá jí sekne více!! Já se musím o víkoš taky zase barvit, už mě to štve pořád tam dávám tmavě hnědou a za chvilku mám vidět o hlavy světlé, takže jsem koupila černou a hodim ji tam a hotovo!!
Profilova fotka
Tak fotečky prý na stránkách north musicu ještě nejsou :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?