Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
JO jo Mílo už má pupek pěknej a 11 kg nahoře, ale musím říct, že jí to sluší vypadá líp než když čekala Matese!! Jé holky my jsme přecpaný nanuků!!!!! Mňam byl dobrej corneto!! Hned to jdu poslat ať vyhraju taky!!!
No jo Denis už jsme to roznesli po soudě!! A byla fakt moc dobrá mňam mňam!!! Mílo tak jsem naladila North music tak doufám, že to uslyším, to bylo dobrý ale!!!! Já chci taky vyhrát!!
ty vogááá, Míííílooooo jsi mi taky mohla nechat nanukááá, čééče :-D se někdo má :-) :-)
Profilova fotka
Uff, tak rozneseno :-p ale že toho bylo a ještě jich pár zbylo... tak pokud jsi ještě někdo nedojde, tak je vezmu odpo s sebou
Mílo je to tam????????
Japa ste to vyhrali. sem o tom ted sysel v raidu:-)
Profilova fotka
akorát te´dky
Tak jsem to slyšela, akorát jsem to naladila, ty vago bylo to tam pěkno slyšet!!!!! Nenažranci no!!!
Profilova fotka
Marti, dostaneš odpoledne kokosovou cortinu, co ty na to? Jdu na pauzu a na poštu :-p
Profilova fotka
Cuuus holyy ste vyhrali jo??ja jsem taky soutezila a niccccc ]-(
Profilova fotka
Téda gratuluju! Mílo a kolik těch zmrzlin proboha máš? =-) :-D Pošlete mi sem taky ňákou, né? :-p
Profilova fotka
Jee tady se resilo jestli mit psa nebo deti Pepo promin neber to osobne,ale poridit si psa misto ditete je hloupoust,budu mit raci tri deti,nez psa,a ,ze pejsci muluju to jo,ale dite je dite to se nicemu nevyrovna kor tvoje vlastni,ja tohle nemuzu slyset kdyz nekdo o diteti mluvy jako o necem otravnym :-| co ti vstoupi do zivota nechapu..... ja chci taky zmrzlinku se mate,tam jsou same dobrutky co???sami lepsi nanucky to si celej soud dava jen aby ste nezapomeli soudit hele!!! :-D
Článek se načítá
Jůůůů Mílooo, no jafně to berůůů, ještě jsem kokosovou cortinu neměla, tak to já si dám do pupku! :-D Jináč, tu zrovna řeším, že musím nakoupit tomu mýmu blábolovi a večer ještě ukuchtit obědy na čtvrtek a pátek, páč jim v práci nevařej, tak budu muset jít asi dřív a koupit sejry a nějakou uzeninu, než mi zavřou kolem šestý, páč v tašce by mi to asi nevydrželo :-.
Profilova fotka
Marti, ve sparu mají až do 9 takže času dost ;-) Jani, byly to 3 krabice (cortina, modrý z nebe a extrem - to je kornout) celkem asi tak 90 kousků
Profilova fotka
:-o
No jo bylo to příjemné spestření, ségra my nesoudíme! A co myslíš Mílo měla jsem pro Jarouše od každého jeden a pro Verču jsem vzala tu cortinu a co myslíš otevřu dveře a Verča se cpe tím modrý z nebe tak má Jarouš prd no a bude mít dvě cortiny!! To je teda! Do ní to padá jak do popelnice ty vado!! Marťo to si dáš fakt výborný zmrzky!!! Žádný šuntíky!!!! Hele moje sestra snědla chytré střívko, ale máš pravdu, psa koupíš kdykoliv, ale dítě je dneska dar a každá děkuje skoro bohu, že otěhotní, že to donosí a že je to zdraví, takže souhlas!!!
Ségra my už se asi do dovči neuvidíme co?? Já už jedu v sobotu na chatu, ale jestli přijde Avon tak asi k mamce ještě příští týden zajedu, ale Jarouš chce rozebrat opět auto tak nevím no!! Paninko soutěž je do konce srpna tak snad se nám poštěstí ještě!!!
Profilova fotka
Ty jo, zasloužilá matka promluvila :-D ba néé Péťo, je to fakt. Ikdyž si myslím, že hafan je dobrá příprava na dítko, ale srovnat se to určo nedá ;-)
Profilova fotka
Ty jo se mi to tu celý rozharašilo a že prý nelze přidat odpověď 8-( Miru, zítra nás asi nevylosujou si myslím, to by bylo docela blbý. Spíš to tam pošli tak příští týden nebo až se vrátíš z dovči
Přesně Mílo my to máme doma, takže o tom něco víme né sakra!! Ale je fakt, že se to srovnat nedá, že když pak vychováváš toho potomka takovéto kousek Tvého já, tak je to asi o něčem jiném no!! Je faktž, že srovnat se to fakt nedá!!! To poznáš Pepčo až na Radku přijdou mateřské pudíky počkej!!
Profilova fotka
Je ja nechtela byt chytra jen me to namychlo ty voeee :-D Ja do Libo nepojedu,my budeme tento vikend zase doma,takze se asi neuvidime no tak po dovoleny ja ti z dovci napisu,se mas ty budes na trebe snad bude hezky,tam je pekne kdyz neprsi :-) Ty vado me je strasna zima,uz jsem se oblikla,ale stejne,ted jsem delala video v tom Movie Maker uz jsem to mela hotovy ty vado a sek se mi pocitac,vcera se mi to stalo taky to nasere,akorat,potrebuju radu,nevite jak mam vypnout mluveni ve videu aby tam byla jen hudbaa??na to nemuzu nak prijit sakra :-|
Profilova fotka
Ha, tak to ti neporadím... neb do tohohle jsem se ještě nepouštěla. Ale budu muset na to dokopat Vildu, aby stáhnul video z dovči a pak tam k tomu taky dal jen hudbu, asi, neb některý ty komentáře jsou děsný :-S
Profilova fotka
Segra uz jste u nas dlouho nebyli,my potrebujeme nekdy jaru aby mi udelal ten vyjeblej Skype,kterej mi proste nejde nevim proc ... No presne pes je pes,dite je dite to si taky neporidis aby si se pripravila na psa :-| ja nevim je to rozdil..
Peto: jeeee tys me nepochopila. ja nerikam ze nechci dite, nebo dite misto psa nebo tak. jen proste kdyz sem videl svagrovou zdrchanou porodem, rvouci mimino. tak si rikam ze je jeste cas. samo ze dite chci( chceme) ale neeeni to prdel a raci budu jeste par let cestovat, nez si ho poridime. ptz. mame dooooost casu. Jako na dite se tesim a nebudu ho mit za otravny , ale................... prevrati ti to zivot naprosto naruby. a ted si to precte nekdy Radka a ukamenujeme me:-) ne ale radce je 23, tak jeste aby mela dite.
Jo jo máme oba dva pravdu Pepčo v jistém slova smyslu. Já si taky říkám, že mám ještě dva roky čas, teď mi bylo 27, ale když si pak člověk řekne, že ho chce tak to zrovna nemusí ještě ten rok jít víš!! Mě jde jako spíš o to no!! No uvidíme jsou různý met´´odddy!! NO a kdy asi máme k Vám přijet, Jarouš jezdí domu večer hotovej!! Mam přijet za to jak jsi byla na mě hnusná jo??? (ty víš moc dobře) Brečím ještě teď!!!! :-( Jééé Mílo zítra ti hodím do DVD ze svatby, dneska jsem na něho opět zabudla!!!
Profilova fotka
Hmm to me je taky,ja jsem dite taky nechtela co se melo stat se stalo aa ja jsem rada,nikdy bych nemenila,cestovat muzes i z ditetem,ne to je vase vec,to je jasny,asi sem to blbe pochopila :-)
Profilova fotka
Ty jo teda,sorry,ale byla jsem uz vytocena,Jara ma pristi tyden odpoledni by sme mohli prijet my na Trebu to je skoda noo,tam by byl raj pro malou pes,dvorek to je jeji
Profilova fotka
Myslim z mamy,opcas me pekne vytaci stim jejim rejpanim :-|
Profilova fotka
Uz se mi zbudilo to nase zjevenicko,pekne brzo kdyby bylo aspon hezky ,ale v tomhle pocasi nemuzes skoro nic ach joo
Profilova fotka
Péťo, u nás vykukuje sluníčko a je tam hezky, o pauzu jsem šla ven jen v tričku ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?