Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jani ani se neptej, nejříve nahřátí, pak klasická masáž a pak jsem se položila na záda a ona si sedla ke mě ze zadu k hlavě a tahala mi ty moje ochablé zkrácené svaly, no hrůza a říkala, že mě to bude bolet hodně večer, ale docela to šlo, čekala jsem horší, ale cítím se lépe!! Aspoň, že tak!! Denis jedete na vodu teda????? A co žaluzky už to máte v kupě! No jani o veterině ani nemluv, my jeli včera taky na očkování a Míla tam byli taky, a když jsem viděla tu frontu a Míla říkala, že se to vůbec nejhejbe tak jsme to vzdali a jdeme až dneska!! No hrůza nevím, že je tam pořád přeplníno!!
Profilova fotka
Sice Aron je hodnej Mirko, ale znáte to ne??? Pepa si totiž pořád myslí že místo dítěte si pořídí psa....Prý je to bez starostí....Tak jsme se ho s Jardou snažili přesvědčit že to fááákt není pravda......
Profilova fotka
Chceme jet na vodu v srpnu, ke kenoci, ale čekám, jak to tady dopadne s volnem..... Takže pokud mi to tady povolí do konce týdne, budu objednávat lodičky.... Jinak žaluzky jsme objednali jenom na ty jedny dveře a čekáme kdy je dodají.........Pak už to bude v pohoodě
Profilova fotka
Zrovan čééra jsem Aronovi nadávala a říkala mu tyýýý vole, zlatý dítě než tebe doma :-D :-D :-D
no tak zas tak si to nemyslim Denis. ale ze proste najednou vidim jak vypadala svagrovoa po porodu, jak to dite rve, prebaluje se a tak. takze si najednou rikam ze ot ma jeste cas.
myslis picuse? :-)
Profilova fotka
jojo toho
Profilova fotka
Určitě, já si myslím že k tomu dospěješ neboj..... Pak ti to nepříjde a bude to pro tebe to nejskrááááásnějšíííííí miminko na světě....A bude ti jedno, jakou bude mít barvu po porodu a jak bude vypadat :-D
Profilova fotka
Mílo, to je teda potvůrka, ta vaše Nelča, tak snad se jí to brzy zahojí! Miru, tak to je dobře, že ti dala pořádně zabrat! :-) My jsme se včera konečně rozhoupali ohledně dovči - první týden v září se ségrou, Péťou a našima Chorvatsko a koncem září s Kájou Španělsko... Už se těším! Snad to všechno vyjde ;-)
Přesně Denis, taky si nedovedu představit přebalování, ani nepřebalím Viktorku, jo občas, ale jenom když je počůraná, jinak teda neeee, ale je fakt, že je to hezký no mít mimčo, ale na to je čas!!! Jo Denis to máš pravdu, taky bych Maxe někdy přetrhla, ale zase je s ním sranda, to zasejc jo! Ale když vidím občas děti švagrové hlavně Tomáše tak bych dítě neměla nikdy to je dost hustý s ním někdy a hlavně začíná být pěkně drzej a to mu je 5,5 roku! Fakt někdy odvaz!! To si říkám, než tohle tak radši nic, ale záleží jak to vychováš no!! No jasně i psy mají své dny hele!! A co vůbec po té nemoci, už je ouplně zotavenej??
Profilova fotka
Jojo, už je v pohodě.......Akorát jsme zrovna koukali včera, že má úplně bílý jazky a bělmo, tak ho musíme nadopovat práškama..
Ajaj to je známka něčeho špatného jo a to jako bude brát prášky pořád jo?? Jani jééé ty se máš, mě čeká příští týden dovča na chatě (krmení slepic, králíků a tak) a pak snad v září nám taky něco vyjde do Španělko jéééééé nebo Řecko, ale tam jsou zemětřesení a hoří bojim bojim!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Miru, to ještě nevíme. Uvidíme jak se jí to zahojí a pak se uvidí. Jani, takže nakonec rodinná dovolená padla? :-D Ale závidím ti 2x k moři.... bych si taky nechala líbit. A kam pojedete do té croatie, už víte?
Profilova fotka
Nooo jak mu vzali tu slezinu, a měl transfůzi, tak Mudra říkala že když bude mít bílý jazyk a bělmo tak do něho cpát vitamíny co máme doma....Na krvinky...... Jinak jako takhle je zdravej jako rybišta :-D Až moc.... :-D
Profilova fotka
Hurááááá, jsem vyhrála zmrzlinu od North musicu,... jsem ani nečekala, že zavolaj. Přivezou 3krabice... tak si Miru přijď. ;-)
Profilova fotka
jééé a za co Mílo?
Profilova fotka
se tu z toho telefonu ještě klepu..... a to se nechci vidět za cca za 3/4 hodiny až sem dorazej
Profilova fotka
Miru, dovču na chatě náhodou taky můžu! :-) Mílo, jojo padla, tatík chce jet taky :-D No ale to zase nepojede manža a ani se mu nedivím, ono to bude dost náročné a stresující, naši se pořád dohadujou... Takže knížka a procházky to jistěj! Vždycky sháníme ubytko až na místě a asi zakotvíme někde kolem Makarský :-) Jo a bacha na ck blue style!!! Ségra sháněla last minute, nakonec se rozhodli pro Džerbu, ale pak našli nějaké negativní reference na internetu - prý někoho ubytovali v úplně jiném (horším) hotelu daleko od moře. Tak švára jel znovu do cestovky se zeptat jak to teda je a ať mu doloží, že opravdu budou ubytovaní v tom hotelu, co si vybrali. No a představte si, že jim na rovinu řekli, že budou ubytovaní jinde!!! To jsou podvodníci, co? No, ještě, že to neměli zaplacený... Takže nakonec moře padlo a pojedou ke tchýni do Vídně (k ségřinu velkému nadšení ]-( ), ale nedá se nic dělat, protože Pavel už 2.8. odlétá zpátky do Moskvy...
Profilova fotka
Tý jo! Mílo, tys mluvila do rádia, jo? :-D
No tak to je dobře, kdyby měl chudák trpět tak to je na nic, když stačí vitamínky tak to je v pohodě!! No Jani 2x k moři, to je vidět kde jsou prachy :-D :-p :-D , já doufám, že nám to vyjde taky!!!! Moře je prostě moře!!
Profilova fotka
Jj, o těch vím, že to jsou pěkný svíčky, kamarádka říkala, že je takhle vyšplouchli loni v Řecku, takže bacha na ně. Jani, jj, mluvila jsem do rádia a ještě nám budou volat, jak nám zmrzka chutná. Jen doufám, že jí fakt bude dost, abych to tu mohla roznést po všech kanclech, aby neřekly, ikdyž zas slyším ty kecy "nj, ona nemá co dělat, tak volá do rádia" :-| ikdyž tam se posílala jen sms a museli tě vylosovat
Profilova fotka
Denis, jen za zaslání sms ;-)
Profilova fotka
Týýýjo Mílo z tebe bude mediální hvezda poslyš :-D
Profilova fotka
Ale neee...... =-) dyť je to jen regionální rádio Mirko máš tam mejlíka ;-)
Mílo teď mi volal Jarouš, že tě slyšel v rádiu, že chce takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!! A už ji tam máš?? Byla tu Magda víš tak jsem nemohla psát!! Nehledě na to, že mi Matěj vypnul počítač!!
Profilova fotka
Jééééééééééééééééé já chci taky Mílu slyšet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Zatím nedorazili, ti brnku ;-) To zas bude ostuda hele :-N
Profilova fotka
A už má pupek?
To už Denis asi neuslyšíš!! Mílo po okny už slyším auto Přinášíme Vám zmrzlinu od Nestlé!!!! Tak to už ti ji vezou jupíííííííííííííííííííííííííííí!!! A co jsi poslala já to pošlu taky a vyhraju takýýýýý!!
Profilova fotka
už jí přivezli jo??? ty vogáá já to naldaím, kde to je, já jí chci slyšet až jí budou volat jak jí chutnááá

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?