Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Krásné ranko!! Tak mi to nedalo a šla jsem dneska za Vámi!! No tak to je hezký, že jste ho taky pěkně oslavili!! No jo Jarouš dostal plnej pytlík té výživy tak jí to tam každý den sypu a ona vydrží déle, kytka k narozkám mi vydržela čoveče tři týdny, minulý týden jsem ji vyhodila a byly to taky gerberky, ale zase oranžovaný!! No Mílo ještě se porod neuskutečnil, to asi chudák teda trpí co, když si psala, že měla bolesti už po 4 minutách a pořád nic, no třeba už je na světě a neví se to!! Ne ne Marti mimčo ještě nebude, ještě se nějak necítím!! Mám ještě své ochranky!! :-D :-p :-D :-p Ale Jarouš mi tam minule cpal antiperle místo toho!!! Prý nechce jet do porodnice s naslouchátkem a na křesle!!
Profilova fotka
Miru, no šly jsme na řadu po hodině a ani nevím jak dlouho jsme byly vevnitř, ale ve čtvrt na 7 jsme byly doma, na to, že jsme byly objednaní na 16:45 tak docela síla. Ale prášky máme dál a ještě kapky do očí. Jsem zvědavá co si vymyslí příští týden, až půjdeme zas na kontrolu :-| Jinak je fakt, že poslední dobou je to tam síla. Ale nejlíp se mi líbilo, když jsem tam šla s ní poprvý, to jsme tam přišly jako poslední a šly jako první na řadu :-D Miru je to těsně vedle, to jak jsme tam tenkrát seděly venku tak to bylo u sklípku. Ikdyž jak na to koukám, tam by mohlo být dneska i hezky, tak bychom to možná mohly pak prubnout venku, ale uvidíme, nebudeme předbíhat. Ty jo ta Jaňulka nic co? A já jí předvídala, že se narodí 22. :-p
Profilova fotka
Tak a je to tu ;-) melissa • 2d • Dnes v 07:21 Jana.rce: Jmenuji se Jaňulka a narodila jsem se 23.7. v 0:48 hodin. Míry 3800 gramů a 51 cm. Bylo to dlouhý, ale stálo to za to x-) x-) x-)
takze lev????? to neni dobre, to neni vuuubec dobre. ale jinak je to pekne, ale asi nebylo o co stat. rodit cely den a noc
supééér, ale musím uznat, že Jaňulka je fakt macík a Janičce gratuluju ještě tady :-)
Pepo proč není dobrý lev? =-) Mirčo teda jsem tu šla zas do kolen s těma Jaroušovýma antiperlema! teda ten fakt perlíííí :-D :-D :-D hele ty ochranářko, ono tě to stejně za chvíli taky chytne, my tě nakazíme 8-)
Profilova fotka
Jana taky nechtěla lva a hle je to lvice, ale co naděláš.... hlavně, že je na světě ;-)
Profilova fotka
Ahoooooooooooooj jůůůůůůůůůůůůůůůůů ty vogáááááááááááááá hurááááááá máme konečně miminkooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ No konečně, chuděrka si asi dala ale hlavně že je Janička už venku!
Profilova fotka
A vždyt máte jedno jaký je znamení, hlavně že je a bude dítě v pořádku....
mmmm, svagr je lev a je to podes. ukricenej, drzej atd..................... mam asi 11 letyho svagra vis:-)
to vis ze je dulezity zdravi, ale kolikrat to fakt odpovida ta povaha znameni.
Jéééé já má, husí kůžičku!! Už má holka za sebou a je tu další mímo!! No ale koukám Janička je pěkná teda?? Macík!!! No Mílo to je fakt síla, takže koukám, že na nás by se ani nedostalo snad!! Jarouš to tam dneska zvládne. To zas bylo, ty si jdeš na kafe a já budu čumět na veterině, ty jsi to umíš zařídit! No vypadá to tam krásně, ale Mílo když jsem ráno jela do práce tak nad Ústím bylo ouplně černo, ale snad nás to mine, jinak od zítra má být pěkně tak snad se to už zlepší sakra, mám dovču tak ať to pálí!! Co jinýho bych tam teda dělala, seděla jenom v baráku!
Článek se načítá
Profilova fotka
To jo, o rybách se píše, že jsou snílci a řekla bych ze své zkušenosti, že je to fakt. Kolikrát se přistihnu jak přes den sním s otevřenýma očima :-D
Profilova fotka
Hele já jsem Beran a co....jsem se sebou spokojená.. :-D :-D :-D :-D :-D A co si budeme povídat pepo....výchova hraje taky velkou roli
ja jsem byk a je to poznat:-) ale joo zalezi na vychove. nebudem se tu o tom prece prit. ale je to dobre. ale trvalo to teda. Milu ty jsi Ryba???????????? a kdy ses narodila? Radka je taky Ryba prave - 28.
No tak to musím míle přikývnou, kolikrát k ní vlezu a splete si mě a chce po mě platit něco, že jsem účastník :-D :-D :-D :-D :-D !!!!! Marťo já doufám, že mě to chytne, ale zatím neeee, máme čas!!!! No jo to já dostávám kopr kvůli tomu, že už se vidí na rodičáku s berlema, na půl slepej, že se mu budou smát, že příště mají přijet rodiče a né prarodiče, to je pořád hele!! Jo jo je fakt, že lev je tvrdohlavej, to je pravda!!!! Já jsem ráček!! No tak představa, že rodí celou noc a den brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! Ty muži se mají stejně nejlpíš všechno odránkujeme my????
Profilova fotka
Jo já to vlastně psala na koňovi, když jsem tam říkala, že lidé narození 22. jsou svým způsobem vyjímeční :-D Miru, ale dostalo. Jednou jste byly objednaní, tak by vás museli vzít. ;-) Neboj od zítra hlásej, že se má vrátit léto, tak jsem na to zvědavá :-.
no taky ze se leto vrati. v sobotu jedem na dovcu. no ja prave kdyz sem videl svagrovou po porodu a hlavne jak je to dite narocny - ............ zlatej pes nekdy. :-D
Profilova fotka
Miru.... i ty jedna, no počkej, až sem zas přijdeš? To hnedky na tebe nějakou tu pohledávku vytáhnu :-D
Mílo já nemám peňonze!!!!!! :-D :-p :-D :-p :-D :-p Co vím tak snad nic nedlužím, no vlastně do konce srpna musím cálnout popelnice??? :-D Denis já se sebou ne, něco bych změnila!!!! :-p Koukám, že je tady liga vyjímečných nééé??? Jo jo tchánek je taky ryba a někdy mi tak připadá - němej!! :-p
Profilova fotka
Ty ještě nemáš zaplacené popelnice? =-) Vždyť to chodí někdy v květnu už?! :-. Njn, všechno na poslední chvíli viď. :-p Jsem teďky něco měla na jazyku, reps. na prstíkách a zas nevím :-N tak mladá a už mám hosipa :-(
Profilova fotka
No jistě, tady jsou jenom ti nejlepší ne??? :-D Pepo už zase otravuješ se psem??? Co ti říkal Jarda, že ti na 14dnů přivezeme Arona.. :-D
no dobraaa dobraaa. tak ani dite ani pes:-) zlaty krysy:-) :-) to uz sem musel bejt ozralej kdyz si nepamatuju ze me Jarda varoval:-)
Profilova fotka
Pepo, hele vám ta vaše havěť nestačí? ;-) Aby jsi pak neříkal "zlatý krysy" :-D
Profilova fotka
Nazdárek, jůůůů, mímo už je na světě! Hlavně, že už to mají Janičky za sebou a že jsou obě v pořádku x-) Marti, my se pořád nějak míjíme, co? :-D Mílo, co je Nelče, že jste byli na veterině? Mirko, co rehabilitace, co tam s tebou kutili? :-)
Pepčo ty ještě nemáš pesana??? Přesně Denisa ti ho půjčí a ono tě to přejde, i když Aron je hodnej né?? To by chtělo to naše torpédo, to by tě to přešlo tuplem! Včera jsem chtěla cvičit a nenechal, mě skákal kolem mě a koukal mě, no nechtěl, abych cvičila no a pak sportuj!! No nemám, já to platím až v srpnu vždycky!! Čassssssss!!! Hlavně, že to zaplatím né?? Mílo teda vem si prášek - Lecitin nebo jak se to jmenuje!! :-D No tak to vypadá, že dneska bude pěkně čoveče!!
Profilova fotka
To ti říkal ještě u Vás...... Já se tý Radce nedivím že mlčí ;-)
Profilova fotka
Ahojky Lit, ááále, je to potvůrka podivná co si pořád líže tlapky a buchtičku až si tam vylízala nějakou infekci či co, takže nejdříve měla packy zavázaný a teďky už dostává jen práčky a má límec kolem krku a chodíme na kontroly :-( Lecitin nepomáhá Miru, to chce něco silnějšího :-N
no dyk rikam zlaty krysy asi nakonec. Miru: Psa jsme nakonec nechali p otom co nam nasi rekli ze se moc starat nechtej o nej, a my sme furt pryc.
No u nas sem byl asi nejvic ozralej za celej vecer:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?