Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
aHOJ VSEM. JJ MUZU JEN POTVRDIT SLOVA DENISY :-) sobotni vecer byl supr odvaz odreagovani a zaaaaabava.
Profilova fotka
Nazdáááááááááááááááááááááááááááár
Profilova fotka
čus
Profilova fotka
tak jsme si pokecaly :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobrý ranko, Mílo, tak pietní jízda, jo? My tu cestu zpět do Prahy vzali ještě přes Úštěk, takže jsme přijeli skoro v půl desátý, takže jsem zprávy prošvihla... Jinak pokec byl super, ještě jsme pak s Mirkou říkaly, že bysme mohly někdy vyrazit na to kolo, že bys nás třeba vzala směrem na Ústí.. Já to tam neznám ;-) Denis, Pepo, kde jste to pařili? To zní lákavě! Já už si nebyla trsnout ani nepamatuju!!! :-) Jo a co Janča, nemáte někdo zprávy, jestli už je malá na světě ? =-) Myslím na ní... :-)
Profilova fotka
Jani, klíďo, už mám nové kolo, tak se mi pojede i líp. Tak až tu budeš příště, tak klidně vyrazíme ;-) Hele určo o tom bude záznam na tn.cz nebo jak je ta adresa na ty zprávy novy. Hele, když jste byly v tom Úštěku, nevíš jestli tam jsou ještě nějaké borůvky? Docela bych na ně vyrazila =-)
Profilova fotka
Dobré ranko všem. Tak v sobotu byla promoce a musím se pochlubit - je to červenej. Normálně, mamča fakt brečela. Tak z těch hostů už jsem trochu vychladla, ale musím říct, že pokaždé když si na to vzpomenu, tak se mnou cloumá vztek. Proč nejsem splachovací.
Profilova fotka
Tak fajn, už se těšim x-) Milu, tak na borůvky jsem se taky ptala - tchýně je na chatě celé léto (to víš, školství) - a prej už je po nich... :-|
Profilova fotka
Ahojdááá Janí,, ty jo to mě fakt štve,že jsem nebyla čééra s vámi... Sice jsme přišli v půl 5 ráno, ale v půl 12 jsem už byla vzhůru...Škoda, snad příště no.. Jinak Jani byli jsme v rci, pod Lípou, je to každý měsíc kolem 16 týho..Jak výjde víkend, tak pojdte příští měsíc x-) x-) x-) taky
Profilova fotka
Nazdár Denís, no jó, ty abys někde nechyběla, viď? :-D Aspoň jsme tě mohly pomlouvat! :-p Ba né :-D Aha, to je v Roudnici... ]-( No, uvidíme ;-) Ilonne, gratuluju moc ke státnicím. Co jsi studovala a kde?
Profilova fotka
Holky, jaký je to pod Lípou? Byla jsem tam snad jen jednou a to už je snad pravěk. Myslíte, že by to bylo dobré místo na rozlučku?
Profilova fotka
Ilčo, tak to gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Hmm, tak s Lípo ti neporadím. :-( Jo hele Denis a neškytala si včera moc? :-p :-D Lit, fakt už je po nich jo???? :-| hmm.... tak to je škoda
Článek se načítá
Profilova fotka
Cssssssssssssssssssssssssssss Jani, o to je mi jasný!!!!!! A neba se 8-( 8-( 8-( 8-( Jinak Ilon, já nevím, já na Lípu měla vždycky zvláštní názor, mě se tam nikdy nelíbilo, a když už, šla bych tam jenom na tu Oldies párty...Jinak lípu jako dýzu nesnáším.. :-D :-D :-D Jenom tak bych tam nešla, ale ted ty Oldies jsou celkem vyhlášený...
Profilova fotka
Hele vy dvě a vůbec...dejte mi pokoj jo?!! ]-( ]-( ]-( Jinak Ilče samozřejmě taky gratulujůůůůů, ty jo červenej diplom....To v žiiivotě mít nebudu :-)
Profilova fotka
Díky Milu, no mě se totiž začaly holky ptát, co rozlučka, kde to bude, kdy to bude a já to nějak vůbec neřešila. Nějak si myslím, že je na to dost času, ale vážně nemám nápad v jakém stylu to udělat. Na žádnou chatu se mi nechce, kdo by to pak uklízel a taky nemám žádnou k dispozici.
Profilova fotka
My tenkrát s holkama zapařily tady u nás v Luně a to dost slušně, nejdříve jsme šly na bowling a pak nahoru za dýzu a jako slušně vychovaný jsme šly až za světla dom :-D
Profilova fotka
Deni, taky díky. Ale budeš, stačí mít štěstí na otázky. Nic holky, jdu spát, jsem vyřízená. Juknu odpoledne. Dobrou.
Profilova fotka
Mílo, borůvky mě taky štvou, neměla jsem ani jednu ]-( Jdu makat, ach jo! :-|
Profilova fotka
Tak dobroooou x-)
Profilova fotka
Já letos taky ne!!!!!! :-N :-S
Lit: klidne prijedte. my mame doma ubytovnu. ulozime tam klido dost lidi. a aspon udelame zase bordel:-)
Profilova fotka
Tak si ty borůvky asi budu muset koupit na trže, jestli tam s nima dneska budou =-)
http://www.discopodlipou.com/galerie/...
mimo me na tech fotkach sou vsici, ale tady sou i pomerne normalni:-) no a sli sme spat za svetla:-)
Profilova fotka
tak nakukuju a koukam, ze se to tu trochu rozjelo ;-) Ilon, gratuluju k cervenymu diplomu ;-) Jo a Lit, jsem porad 2v1,takze nic noveho pod sluncem :-D
Profilova fotka
Ahoj, Pepo, hlavně, že jste si to užili! :-) Mílo, taky mám na ně zálusk! Ale víš, že rostou houby? ;-) Jani, tak si ještě užívej klídku. Každopádně držim palce... x-)
Profilova fotka
Cuuuus jak se mate,Denis ta fotka co mas na pase neni vubec videeeet :-|
Profilova fotka
Jano kdy cekas??
Profilova fotka
diky Jani, zatim si uzivam a cekame ..... :-) Peto, termin byl vcera,tak nevim,kdy se zadari...
Profilova fotka
Lit, houby.... no tak ty jím jen já, ale smaženici neumím :-( leda, že bych na ně vyslala otěcka :-D Ahojky Péťo.... Jana s Jaňulkou měla včera termín =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?