Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Prave,ze ne tak posli
Profilova fotka
momento ..... budeš to mít v IP ;-)
Profilova fotka
Hezky fotecky,juuu uz at tam jsme slusi vam to tam ;-)
Profilova fotka
Jo a ještě máme spešl jen s Nelčou :-p
Profilova fotka
Kde jsou tady vsichni???
Profilova fotka
se někde flákaj ]-(
Profilova fotka
Co delaj pracujou???? :-. :-D
Profilova fotka
Milo ta si to uzivala co???to je sami leharo vsude :-D
Profilova fotka
Si piš, se tam měla z nás nejlíp hele :-D Cestu tam i zpátky celou prospala, na pláži taky se taky válela, občas se šla schladit dobrovolně nedobrovolně do vody a vůbec nic jí nechybělo. Jen tam moc nechtěla baštit, ale v tom vedru se jí ani nedivím, hlavně, že bumbala :-D
Profilova fotka
To jo no,ja doufam,ze se mi tam taky nebude chtitz bastit :-D
Profilova fotka
Co je to tady ty voeee :-o :-o
Profilova fotka
nic.... nikde nikdo není :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ach jo ty ptrazdniny
Profilova fotka
tak nevím jestli je to prázdninami nebo prostě jen leností ostatních :-|
Profilova fotka
Ja tu jsem,a nacuhuju jako divizna a nikdo nikde no??? :-|
Profilova fotka
Ahojky, ano Pepčo máme chatu v Jizerkách v Horním Maxově.Je tam nádherně.Ano, Josefův důl znám, kam se tam chystáte, někam do penzionu? :-) Tak si to hezky užijte.Škoda, že tam zrovna teď nejsem, mohli jsme se vidět :-) :-)
Profilova fotka
Miluško, pošli mi taky nějaké fotečky, nebo odkaz na fotečky, ráda se podívám, jaká byla dovča atd. Díky. :-) :-)
Jeee Horni Maxov je pres koepc. ne teta tam ma chatu takze tam jezdime vcelku pravidelne.
Profilova fotka
Krásné ranko, Vendul, odkaz máš v IP. ;-)
Ty jo ja sem mrtvej. sme vcera byli na Shakespearovi v Praze a dojeli po pulnoci a uz to to telo nejak pomalu rozdychava.
Profilova fotka
Pepo, jste byly na Hradě na těch shakespearových slavnostech? A na čem konrkétně?
Jak se Vam libi. jj na hradě. my tam jezdime vcelku pravidelně. už asi 5-6 let.
Profilova fotka
A jak se vám líbilo tedy? :-D
bYLO TO PEKNY, JEN TROSKU TECH VTIPKU SI MOHLI ODPUSTIT A MUZIKALOVY ZPIVANI. ALE JINAK TO SLO.
Profilova fotka
zdravim vespolek, nevim, zda sem Marta nakoukne, ale preju ji vse nej nej nej k dnesnimu svatku :-)
Profilova fotka
Tak ja se pridavam ke gratulaci,co je noveho jinak zdraviiiim ;-)
Profilova fotka
Nového asi nic =-)
Petro díky za gratulaci, Janičce jsem už děkovala na koňovi... :-) u nás nového taky nic.. ale žene se na nás asi pěkná bouřka - asi od vás z Ústí :-o
Profilova fotka
Ahoj všichni, koukám, že je tu nějak mrtvo... :-| Marti taky se přidávám ke gratulantům, hezky to dneska oslav. Vyhlížela jsem tě na skypu, ale asi jsem tě prošvihla :-) Jani, kdy máš termín? Už to máš asi za pár, co? =-) Držím palce, ať to jde hladce :-) Dneska jsem chtěla zase po roce na brusle, ale počasí mi udělalo trochu čáru přes rozpočet... ]-( Ale doufám, že to trochu oschne :-)
Profilova fotka
Ahojky, Martinko, všechno nejnej k tvému dnešnímu svátku.Pořádně to oslav :-) Miluško, děkuji za ten odkaz na fotečky, ale nemůžu se tam dostat.Prosím písni mi tvojí přezdívku na google. Díky moc. :-N Dneska se nám nějak pokazilo počasí. jojo, V Maxově je moc hezky, takže to máme kousek, to je fajn.Tak to se tam třeba někdy uvidíme Pepčo :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?