Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Pepo, jo tak jsem to myslela. Ale udělal, páč on musí jednou za rok k moři ať se mnou nebo beze mě :-N hele musím běžet, za chvíli tu budou naši a jeden do kaufíku
Profilova fotka
noooooooooooooooooo o trošičku je to lepčí...
no vidis jak jsi kikovna. hele a ale nezanedbavejte to tady. furt na koniku
Profilova fotka
8-(
Profilova fotka
kde fou?
jezdej na konikovi. to je proste normalni zrada:-)
Profilova fotka
Makám... Píšu 10 objednávek, tož až to dodělám, tak se osvůůůů
Profilova fotka
na koňovi právě taky nikdo není :-(
Profilova fotka
tak je taky mrtvo co, jsem kukala...
Profilova fotka
:-x :-x :-x :-x
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že Míla už je zpátky :-) Super fotečky! I přes dílčí problémky vám závidím - já mám teď závěrku a je to pěknej masakr! Dovča bude nejdřív v září. Zatim papa, musim makat ]-(
Profilova fotka
tak jsem si koupila znojjemskou omáčku s HK a masíčkem hovězím........................Hmmmmmmmmmmm, to je dobrota lidi
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.stream.cz/video/107324-bat...
Profilova fotka
Ahojky Jani, už jsi v práci jo? Já se tam chystám zítra a vůbec, ale vůbec se mi tam nechce divný co? Normálně dneska ráno, když zazvonil budík tak jsem si říkala, co je to za divný zvuk :-N
Profilova fotka
Ahojky.Tak mimčo plánujeme na příští rok, takže už z vás někdo čeká mimíska? :-) :-) Pošlete mi nějaké aktuální fotečky na mejlíka, ať vidím, jaká je u vás změna. :-) :-) v.koulova@centrum.cz....díky moc.Martinko, ty snad pracuješ někde v Budyni? Miluško, tak to mě mrzí, zda dovča nebyla podle vašich představ. :-p :-p Ale snad jste si odpočinuli, ne?
Profilova fotka
Mílo, tys byla ještě dneska doma, jo? A to sis nařizovala budíka? =-) Do práce už chodím 14 dní a zatím to zvládám, tak snad už to bude dobrý. Jenom mě dneska všechno bolí, včera jsme česaly meruňky, tak asi z toho. Koukám, že jste si všichni změnili fotky ;-) Super Ahoj Vendul, to je dost, že se taky ukážeš! :-p Mimíska zatím nikdo ze staré gardy nečeká, pokud mi teda něco neuniklo ;-) A co vy a dovča?
Profilova fotka
Ahojky holky,tak co dovca Milo ???co se vam nepovedlo?a co pocasko?? Ja uz se tesim nemuzu se vubec dockat,dneska jsme byli vymenit lovackyyyy :-D na dovcu a co cesta??co v tom Slovinsku objeli jste to?nebo ne my to mozna budeme nak objizdet este nevime jak ,aby to bylo nejkratsi..ale jak pises letos tam, jedu teda taky asi naposled,uz me docela unavuje ty jejich vymysli jak na nas vydelat :-|
Profilova fotka
Jani, ten budík nebyl pro mě, ale pro manžu, ten už se vrhl do víru pracovního dění, mě to čeká zítra 8-( Ahojky Péťo, tak koukám, že počítač již spraven, to je úleva co? No co se nám nepovedlo, když opomenu to, že kecali se vzdáleností k moři, pak že nám udali špatnou adresu, kde se máme hlásit a mi to hledali jak blbci po městě snad 2 hodiny, páč každej nám to vysvětloval jinak, tak to docela šlo. Jen kluci ze začátku byli zklamaný, že v tom moři nic není, prostě nebylo na co pod vodou koukat, ale druhý týden jsme našli už lepší pláž a tam už nějaký podmořský život byl. :-)
Profilova fotka
Ahoj Lit, jedeme na dovču do Jižních Čech na kola, takže k moři neee. Šetříme korunky na baráček :-) :-) Taky jsem koukala, že jste změnili fotky. :-) :-) Hlavně nějaké pošlete, ať vím, jak teď vypadáte. Co ty lit, kam na dovču? Koukala jsem, že máš hodně práce, takže dovča tak nejdřív v září. Určitě si taky pak ještě vezmu dovču v září, chceme jet na chatu do jizerek...okouknout, jak rostou houbičky atd. Je tam moooc hezky. :-) :-)
Profilova fotka
Milu, tak zítra zase do pracovního procesu, tak hodně síly. :-) Po dovolené, je to vždycky hrozná facka. ]-( Tak to se vám moc nevydařila dovča, to by mě asi štvalo, ale určitě jste si poradili....a pak se zadařilo. Ty cestovky-to je někdy hrůza.Kde je vůbec Mirka?
VEnusko: Vy mate chatu v Jizerkach??? taky se tam ted chystame. Do meho - tedy Josefova Dolu :-)
Profilova fotka
Ahoooojte
Profilova fotka
Nadzárek, já už jsem psala cca před hodinou a koukám, kde nic tu nic =-)
Profilova fotka
No tady to dneska ale žije 8-(
Profilova fotka
Ahojky HOLKY Milo takze bez co???to by me nastvalo,predloni jsme s Jarou byli taky v Chor.a co vic zase jsme dostali jinej pokoj nez sme meli mit no bylo to desny prostredi,plaz byla kousek sice do schodu ,ale slo to a pri stiznosti nam vtratili prachy protoze uvedl taky neco jineho a to je klamani,zee??takze dopis a cauuu tak to zkus taky treba se ti povede neco vybrat zpet?? :-|
Profilova fotka
Péťo, ahojky, původně jsme měli v úmyslu jim tam něco napsat, ale asi na to kašleme, ve finále to docela šlo, byly jsem na klidném místě a bylo to tam super. A kdy vůbec jedete vy?
Profilova fotka
My jedeme 2.srpna,a co ta dalnice objeli jste ji??nebo ne no tak este,ze tak,ze bylo pekny misto my nemeli ani misto vsechno rozkopany na fotkach vyfoceny jen to pekny(toho bylo sakra malo)a kdyz jsme sli na prochazku tak vsude hovna a staveniste no desny :-| Jara rikal,ze to nezazil a,oni jako hodne cestovali to ja moc este nikde ani nebyla,tak se modlim aby jsme meli ted aspn hezky snad jo
Profilova fotka
Dálnici tam jsme kupovat nemuseli, ale nazpátek už jo, páč se to objet nedalo, resp. navigace nám nic takového neukázala a my nechtěli bloudit. Tam bylo okolí hezký, jen všude daleko :-(
Profilova fotka
No tak neco asi jako my no,predloni vsechno bylo hezky,to co bylo daleko
Profilova fotka
Aha, jsem se vyjádřila blbě, jsem myslela, jako že bez auta ses tam nikam nedostala, do města daleko, nebo spíš v tom vedru se to pěšky nedalo, bylo to cca 3 km, takže jsme tam byly asi jen 2x a k vodě taky daleko, jinak super. Jsem ti neposílala odkaz na fotečky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?