Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
v Praze jak kdy...... ted naštěstí neprší...A sna to i vydrží, páč za půl hodiny jdu domů.. :-S
Profilova fotka
Tady uz taky prestalo tak to riskneme az se mala vzbudi
Tfuj, tak už jsem dávno doma a jdu se učit- jo Pepooo, nejel jsi kolem čtvrt na tři do Liťáku, mi přišlo, že jsme se potkali před terezínským kruháčem, teda jestli to nebyl tvůj dvojník čééče :-D
Ahoj, nedavno jsem tady shanela kontakt na kapelu na svatbu. Meli jsme pozadavek, aby hrali cz+svk od 60. let -po soucasnost a podle hovoru po telefonu to asi nejvic splni Vita Vavra a taky se zdal do telefonu nejsympatictejsi... zatim jsme ho nevideli. Tak dekuju za kontakty a snad nas Vita nezklame.
Profilova fotka
Ahoj Andrej, my jsme měli svatbu před 14 dni a hrál nám tam Víta Vávra a musím říct, že jsme byli naprosto spokojený, zahráli nám skoro všechno na co jsme si vzpomněli :-) Byl tam se svojí paní a byly moc sympatický. Akorát pro chudáka pani to musel být záhul, protože zhruba za týden rodí ... odřekla jim na poslední chvíli zpěvačka a nechtěli nás nechat ve štychu tak to vyřešili takhle =-) :-)
Pokud sem jel jak prase, tak to sem byl ja. :-D
A na co se vubec ucis Matul?
No to zase přeháníš Pepo, zas tak hrozně jsi nejel, jezdím podobně, ale je fakt, že jsem tě zaregistrovala na poslední chvíli. ]-( Učim se něco do práce..... jááááá totiž budu tááák chytrááááá :-D Jo a zítra to bude labůžo - z práce padáme v deset domů kvůli té deratizaci a předtím ještě proběhne požární poplach, ale jakože o tom nevím - prý bude všude po kanclech lítat sekretářka a křičet že hoří, to bude prča zase :-D :-D Jdu zblajznout tzaziky, trochu to tu profackuju, aby Peťa až dorazí nekníkal, že jsem bordelář a mažu ke knížce 8-) Tak pá
Tak az Peta dorazi tak vyrazime na neco k jidlu. nezapomen. Noooooo tak tos me asi nevidela predjizdet tesne pred kruhakem do zatacky :-)
Profilova fotka
Naždáááárek lidi
Profilova fotka
Týý jo Martíí, jako jáák v 10 domů????
pro petulane_ A o pisnicky jste si rikali az na miste, nebo jste meli predem domluveny seznam, prestavky, nebo naopak kdyz bude hrat, tak v jakem stylu a po prestavce zase v jinem... kolik jste jich meli? my si rekli jen o tri, vic se nam jich asi nevejde:-) Diky.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky tak vas zdravim,tady ticho :-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Denis tak se podivej par fotecek jsem pridala
Profilova fotka
Huuuž jdu na to uka
Profilova fotka
Ježiš Peťo to je hrozný jak vyrostla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je úplně jiná!!! Fakt se změnila, vytáhla..no čučím jako blázen...je to už slečna...
Profilova fotka
Vid,hrozne vyrostla ,zacala zlobit,a narostli ji pacesky?? komu je ted podobna???
Profilova fotka
Ted nevím, ale už to není celý jardik Ale fakt, jdu s podívat ještě jednou...Ty voga, ta je velkááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
No ty kdyz ji vidis po dlouhe dobe tak je to velky rozdil no??? Ja vidim hlavne tu zmnenu v chovani je z ni hrozna rebelka ,ale je strasne sikovna na mluveni a je vzrucna,ale i drza mlati me,dava i facky :-D
Profilova fotka
tak to je šikovná :-D :-D :-D
Profilova fotka
Myslis s tim mluvenim nebop s tim mlacenim??? :-D :-D nejhorsi je ,ze ji to nejde odnaucit at delas co delas vratis ji to a ona se div nesmeje :-D jsou to vsechno smradi :-D :-D
Profilova fotka
Myslím s tím mlácením :-)
Profilova fotka
jsou to parchantíci co? :-D
Profilova fotka
To jsou,ale delaj radost :-D
Profilova fotka
Andrej my jsme si řikali na místě, bylo jich jen pár co jsme chtěli zahrát, jinak přestávky a co budou hrát jsme nechali na nich a nemůžu si stěžovat. U nás byli jen dva a bohatě to stačilo
Profilova fotka
Tak děcka za několik hodin odlétám do Španěl, takže se tu mějte moc krááásně a nezlobte tu :-D :-D A pozdravujte Mílu až dorazí, i když ona si to určitě přečte, zase tolik tu toho není x-) Tak adios amigos ;-)
Profilova fotka
Nazdárek bábovky, pokusím se vás dočíst, pak prokousat mejlíkama a něco i písnu. ;-)
hele bábovkooooo, a tady jsi takýýýý :-D :-D , tak makej a písej, ať víme novinky! Jinak - Petruš už jsem nestihla, ale doufám, že dorazili do Španěl OK a teď už si užívá sluníčka... a udělala dobře, páč u nás to vypadá celej den, že bude slejvák a furt nějak nic! jsem tu lítala a sbírala prádlo, jak kréťan a ono nic! No nic, jdu připravit nějakou mňamku na večír, příjdu kámoši posedět nad vínkem, tak jdu vyrabovat ledničku :-N
Profilova fotka
Tak ještě sem Dovča byla super, jen jaksi s tou cestovkou co jsme jeli už nikdy, začalo to tím, že udali jinou adresu, kde jsme se měli hlásit, když jsme ji po hodině pátrání našli, tak tam na nás koukali jak na zjevení, co tam jako chceme, naštěstí kamarádka co jela s námi umí dobře anglicky, tak jsme se nějak domluvili, páč s mou angličtinou by to bylo horší :-| V nabídce psaly, že budeme ubytování max. 1500 m od moře, na místě nám řekli, že prý je to max. do 2000 m no a ve finále to možná bylo tak 4 km ]-( Ale apartmán byl super, byla tam velká terasa a zahrada, takže Nelča si užívala x-) ani se nebála moc moře, napoprvé tam šla úplně sama ;-) ale pak byly trošk větší vlny a to se jí moc nezdálo. Opálená moc nejsem, spíš jsem se zdržovala ve stínu, neboť mám alergii na sluníčko a ta se kupodivu letos objevila až 4 dny před odjezdem. Jinak super. Jo a dostali jsme tam i botičku, hazjlíci jedni, za to, že jsme si dovolili přijít o cca 25 minut později, zaplaceno jsme měli do 17:31 a policajt vytisknul ten lístek s pokutou v 17.50 hazlové ]-( a dostali jsme úplně stejnou částku jako ti co stáli vedle nás a zaplaceno neměli. 8-( A jestli se nás vrátilo o jednoho více tak to nemohu zatím sloužit, necháme se překvapit, ikdyž si osobně myslím, že asi nee :-(
Nafdááár, a tady Mílu jsem taky =-) Jo, hele tady leje, to je hnus todleto! to vim, že máš Mílo atomovej šok, z toho počasí viď x-) nojono, prostě tady to je noumálka.. tak já si jdu učísnout háro na hlavě a za hoďku razíme do Roudnice, takže Filipovi - ať na vás dloooho nečekáme, páč máme hlad a picoška se před námi už třese!jo a venku nečekám, páč leje a to by mi zmokla kedlubna :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?