Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahooooooooooooooojda, no já si myslím že jsme tady jenom my dvě :-)
Profilova fotka
ahoj Denčo, no jo se všichni někde válej, Míla u moře, Janča doma, Marťa v archívu... :-D
Profilova fotka
přesně ........... A my v práci :-D
Profilova fotka
I když, za chvíli už taky potáhnu domů, to už uteče....Jsem zvědavá, zda pojedu v 16,20...či v 17 busem
JA sem tu taky, jen se nedlejte ze ste tu samy(i) dve
Profilova fotka
ááááááááááááákdopak to přišel...
jaaa:-) sem nahodou prijel az z budyne. a navicsem dopo nemel net.
Profilova fotka
jsi byl u Martáska?
jj :-) ale nebyla doma, tak sem prelez plot, vykoupal se jim v bazenu, snedl jejich obed a vypil jejich vino :-D
Profilova fotka
tak to budou mít radost, až přijedou domů...
jooo malem bych zapomel. po tom vine sem jim do bazenu ............................ kdyz ono ho bylo moc. to to pak clovek neudrzi v sobe:-) :-N
Profilova fotka
téééda ty jsi dobytek Pepo :-D :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
jaaa? neeee:-)
Profilova fotka
joooo ty ...ty......................tfuj 8-(
Profilova fotka
ahoj, jj, jsem doma a jsem rada...v tom vedru nemuzu venku existovat 8-) psychicky se pripravuju,ze vyrazim za 2 hodky naproti Tomovi,takze mi ta prochazka na namko a zpet bude vic nez stacit :-D
Profilova fotka
Tři největší české lži : 1. jdeme na jedno 2. dopijem a pudem 3. od zejtra nechlastám Taky se vám to občas stává? Nedávno mě kámoši vytáhli ven. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu před půlnocí, ale hodiny ubíhaly, pivo chutnalo a teklo příliš hladce. Okolo půl třetí ráno, ožratý jako sviňa, jsem se vydal domů. Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Napadlo mě, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9x zakukal. Byl jsem fakt hrdej na svou schopnost šikovně se vyhnout možným konfliktním situacím! Ráno, když se mě pak manželka ptala, kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem jí s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila! WOW! "Jsem z toho venku" zajásal jsem!! Potom mi ale oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny . Když jsem se zeptal proč,odpověděla: Tak si představ, že v noci třikrát zakukaly, potom řekly : "do prdele " , ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly......... :-D :-D :-D :-D
dobryyy :-) ale je pravda ze ja chodim jen na jedno, dopijim a jdu. a druhej den po akci nechlastam :-)ú :-)
Profilova fotka
Aha, tož ty jsi vyjímka zřejmě :-D :-D :-D :-D To na mě platí všechny 3 body :-D
Profilova fotka
huráááááááááááááá ted mám radost velikou, Darja má volno, tak se jdu v pátek dopoledne ostříhat, paráda. Vypadám jako idiot..No to mi udělala radost.......hurááá hurááá hurááá jupí jupí jou vej hej hej
ja tak trosku kecaaaaam. ale chodim na jedno,ale nikdy to nevydrzim a jdu hned na dalsi jedno.
nazdááár prďolky, lítám tu jak hadr na holi, tak jen v rychlosti - Peťul moooooc ti to slušelo, byla jsi moc krásná nevěsta a tvořili jste s manžou krásný pár ;-) :-) jináč - koukám, že Pepa byl u nás v bazénu... já si říkala, že ta voda je nějaká divně nažloutláááá... :-D :-D :-D hele mě je vedro, že nemam ani tužku (jak by řekl můj manžik) ]-( :-D
Profilova fotka
naždááááááááááááááááááááááááááááááááár Martíííííííí
njn, Kurva hosi gutntag co? :-) Jj byl sem se u vas podivat marti:-)
naždááááár Denííís, hele mrkla jsem na ty fotky, cos posílala - a - supééééér, hele vám ten baráček roste vevnitř jako z vody, vy ho teda zalejváte na jedničku :-N Jéé Pepo, to mi ani nedošlo, že je to z Kurvahoši... u nás se to tak zažilo, že je to noumoška hláška :-D
jo a bolí mě břííííško, ty včerejší třešně se mi dneska asi pořádně pomstěj ]-(
juu tak sem koupil letenky nach Paris:-)
to je: jak se ozerou. a bolek tim svy hlasem: ME je tak blbe, ze nemam ani tuzku:-)
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak jsem po týdnu zpátky na netu. Jela jsem si vyčistit mozek - jsem Bc. - a pěkně jsem to zapila, i hlava mě bolela. Péťo, obrovská gratulace, moc vám to slušelo.
(R): Ilonne: tak to gratulujem!
Profilova fotka
Naždáárek, čéra když jsem se válela v bazénku tak mi psala Míla..Co dělám a tak , tak se prý se mají krásně, mají tam vedro, Nelča taky v pohodě, všechno to zvládá skvěle a mám vás všechny mooc¨pozdravovat. . Jenom aby jste věděliiii

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?