Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
jak přitahuje, kam jdeš????
Profilova fotka
už mám hotovo,muff, jsem se zapotila, tady je vedro v tom kanclu
Profilova fotka
Jůůů ahojky Jani, no zdravá ještě není, takže trčím v práci, ale za půlhoďky jdu dom, jen udělám předávací protokol, ať si má v pondělí co kontrolovat a mastím. Jééé Jani, tak se koukej pořádně vyležet, ať jsi brzo fit.
Profilova fotka
A je pryč Mílo :-( :-(
Profilova fotka
uff, jsem si musel asvléknout tričko to nejde jak je tady hnusně!!
Profilova fotka
Denis Pitrska má rozbité PC, takže čekají na opravu
a ze nic nenapsala :-D
Profilova fotka
ahááááááááááá tak to jo, jsem si říkala že je to divné, že nikde není.. Uff a je mi hned lééépe...
Profilova fotka
Tak jsem zase tu :-) Mílo, tak ať se vám dovča vydaří ;-)
Ahojky, jsi tu jeste?
sem to tu ted nejak zalomil n par minut. polohovatelne kreslo je mrcha :-)
Profilova fotka
:-D Jsem tu furt, odbíhám odvedle... To máš dobrý, já nakonec neusnula, asi je to znamení, že už je mi líp :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
baf zrovinka smažím řízky. Už jsme něco naskládali do auto a nějak zjišťujeme, že ten kombík je malej =-) nevím jak pojedeme zpátky tedy, neb tam budeme mít tašky ještě těch druhých co jedou s námi, teďky si ta jejich bagáž jede solo, ale nazpátek pojede s námi |-|
Profilova fotka
Mílo, to už se tam vejdete, až sníte všechny ty řízky a paštiky :-D
Profilova fotka
já mám právě obavu, že i tak ne :-( ale na má slova dojde až za 14 dní hele, až se manža bude čílit, proč nezval tu rakev a že se tam toho moc nevejde......mno a já budu jen mlčet a smát se :-D
Profilova fotka
Mílo a jedete ve 2 nebo ve 4? =-)
Profilova fotka
jedeme v 6, resp. v 7, plus jedno dítě. Ve dvou autech, ale ti jedni s tou malou se budou vracet o něco dřív domů, takže nazpátek pojedeme je jedno auto, snad je to napsala srozumitelně :-.
Profilova fotka
No, mě jde o to, jestli případně budete mít místo vzadu na sedačkách, ale jestli to chápu dobře, tak nebudete... :-N
Profilova fotka
éééé, právě, že ne, tam budeme sedět já plus kámoška plus Nelča
Profilova fotka
Hmmm, tak to bude zajímavý, s tím balením zpátky.... :-D :-D :-D
Dobryy dobry, ja potrebuju pracovat ne spat, ale jke pravda ze par minut je pcijemnejch .-) takze Lit, jede taky do Chorvatska??? :-D
To znamena ze jede Mila, Vilda + 2 kamaradi, Nelca. v kufru Marta s Denisou a jeste Lit,?????? dyk vas tam nepustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sem si myslel ze se Vam tak chce jeste Lit. nakufrovat se omlouuuvam za dezinformace:-)
Profilova fotka
Haha, Pepo, to Vilda ještě neví, že pojedu v tý rakvi na střeše..! :-D :-D :-D :-p
Profilova fotka
To máš z toho že chrápeš v práci :-p
JJ, a od pondelka budu chrapat uz v kancelari. se stehuju :-)
a vejdes se do te rakve? oni nemaj tu dlouhou ale tu sirokou pres siri strechy, takze jedine do klubicka. nebo tam poskldas ty holky a sama pojedes v kufruuuu
Profilova fotka
Pepo, nestarej se, my si nějak poradíme ;-) :-D
Profilova fotka
Naždááááááááááááááááááááár, to jsem zvědavá, kolik nás tady bude teda x-)
Profilova fotka
A copak víkend děti, jaký jste měli????? My měli tenhle týden pracovní, nebo my.......Já na ně koukala, vařila kafe a nosila pití, ale i tááák to unaví :-D :-D Jarda ještě s jedním klučinou dělali konečně - nebo začali dělat ten přístřešek venku, tak brousili dřevo,frézovali ho.....A zkoušeli jsme to i postavit. no bude to nářez teda, takový nezvyk...... :-N A petoooooo co svatba?????????????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?