Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
do sebe tlačím květák s bramborovou kaší, juuuuj to to dobrota
Profilova fotka
Hele, se nehádejte ju. Si vás zbalim jako v té reklamě na ferneta a je to !" :-D Jinak Marti díky. Nějak jsem neměla časík se sem dneska dostat :-N
Denis tak to jůů, to berééém, takže zítra odjezd jo 8-) :-D Mílo Mílo, i ty jedna, nesvaluj to na časík, že ty už se vidíš na pláži a na nás tu dlabeš! =-) 8-) x-) Jo jinak - dneska jsem potkala Mirku, včera Janču v nemocnici v Roudnici... svět je prostě plnej beremkářek :-D :-D :-D
Profilova fotka
Marti, ty jsi mě prokoukla :-N Hele čoveče, to je fakt divný jako, že by svět byl tak malej a hlavně o polední pauzu? No fakt nechápu :-D Jinak jsem vám ani nežíkala, jsem byla v outerý u kadeřníka se nechat trošku přičísnout a kadeřnici ujeli trošku nůžky :-N
(R): doufam, ze ti pak neujela ruka na pani kadernici, nebo snad pusa (i kdyz to by si trochu zaslouzila, nesika). :-. A ja ma praaaazdniny, a mam praaaazdniny, praaaazdniny! :-) Teda jeste musim zatnout zuby a dokoncit nejaky kurzy, co vedu - vymyslet nejaky zajimavy rozlouceni a tak, a pak pohodicka (konecne).
Profilova fotka
Radko, ne ne, je to v poho, ale zkrátila mi to víc než jsem původně myslela, ale ono to zas naroste. Jůůů, prázdniny, docela ti je závidím, skoro dva měsíce volno, týýýýýýýýýýýýýýýý jooooooooooooo :-D
Profilova fotka
ááá zas mrtvo tady. Tak krásné pááteční sluníčkové ranko. Péťo, jestli nakoukneš, přeju vám do manželství jen to nej, x-) ať se zítřek vydaří podle vašich představ a máte na něj jen ty nejkrásnější vzpomínky a doufám, že až se vrátím tak tu už bude i nějaké svatební foto ;-)
Krásné raníčko, za chvilku se jedu služebkovat, tak přeji všem krásný nastávající víkoš, Míle ještě jednou - jeďte opatrně a užijte si dovču 8-) a Péťo - tfuj tfuj tfuj, ať vám to zítra všechno klapne na jedničku a přeju do manželství jen to nejlepší, pohodu a kupu dětiček. :-N
Profilova fotka
Marti, tak služebku nezávidím. Hele a jak budete v pondělí slavit výročí, nebo je manža fuč =-) Jo a díky, pokusíme si to užít jak nejlépe to půjde :-D
Profilova fotka
Nazdáááárek Mílo co tady ještě strašíš?? x-) =-) =-)
Profilova fotka
Bubu bu.... makám jak černoušek Bubu :-( tu musím být, neb kolegyňka je nemocinkaná a přijde do práce až v pondělí, ale pokouším se si dohodnout, jestli budu moct jít o hoďku dřív dom, ale nějak nemám štěstí na šiditelku, už jsem u ni byla 3x, 2x tam někoho měla a teďky tam zas není :-|
Profilova fotka
ahááááááááááááááááááááááááááááá a kdy vůbec odjíždíte?
Článek se načítá
Profilova fotka
Večer, někdy kolem 21 hodiny
Profilova fotka
aha, tak to by jsi měla stihnout, akorát budeš mít doma hoňku...
Profilova fotka
Já jsem tady dnesak sama, kolegyně šla domů... A je tady nějaký klid.až moc, ticho před bouří x-) :-N :-N :-N tak taky nevím co dělat... Asi kouknu na Krause, či budu hrát hry...A okna máme jako jetel špinavý
Profilova fotka
Jupííí, tak jdu alespoň o hoďku dřív dom :-D jsem tam lípla ceduly, ředitelka to taky povilila, tak snad se nenajde nějaký blbec, který by prudil.
Profilova fotka
Tak aspon něco hele
Profilova fotka
Haléé a vůbec, jakto že i my nemáme prázdniny 2 měsíce :-( :-( :-( :-( :-( :-( Já chci takýýý hergot
Profilova fotka
Už nemáš nárok, už jsi velká holka, tak se musíš spokojit s 20 dny dovolené :-p
Profilova fotka
hmmm, to je pěkně nespravedlivý ale..
Radka ale nema 2 mesice prazdnin. ma je od vcerejska skoro do konce zari :-p joo a nepozdravil jsem, tak Ahooj :)
Profilova fotka
no joo Radka Radka.... To my víme, že má prázdniny........ 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Ať si ty prázdniny nechá 8-( csssssssss, nás nerozhází, viď Denis :-p Jo ahojky Pepane! x-)
Profilova fotka
Ne Milo, náááááááás to vůůůbec nerozhází 8-( 8-( 8-( :-D :-D :-D :-D
Jo taaaak Denis, me nedoslo ze reagujes na to ze sou obecne prazdniny. ja myslel ze je to na to jak radka psala ze ma volno:-)
Profilova fotka
To taky, ale Radka at s námi vůbec nemluví, když ta je doma ne 2, ale 3 měsíce :-S :-S ]-( ]-( :-| :-| :-| :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
:-N :-N :-N
Profilova fotka
ty voga dneska je fáákt nuda jako
neboooj ona taky bude chodit do prace. si nemylsi ze by se nejak nudila.
Profilova fotka
ono jí to taky začne vid?? ?? :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?