Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
nuda?????? tak to bud rada, ja uz mam od nedele srandu. respektive oba sRadkou. ona se uci , ja makam a chodime spat vzdy po pulnoci a rano v 6 zas makat. to ti nepreju.
Profilova fotka
čus bus bambus Jsem zas vytočená jak klíště,ty vado. Včera jsem volala do cestovky jako že mi ještě nepřišly pokyny, na to že máme odjíždět v pátek. Tak paní teda že mi je pošle. Za půlhoďky dorazil email na voucheru u mě není žádné datum narození a u Vildy a kámoše stejné, asi jsou dvojčata, jen chudáci o tom neví :-D tak jsem jí to poslala zpátky ať to kouká opravit, jsem zvědavá za jak dlouho to stihnou. 8-( Jo a Nelča taky není nikde napsaná, tak nevím proč jsem ji tedy musela hlásit dopředu :-S
Profilova fotka
No jo no, jsme včera stihli.....Vydělali......Tak dneska bude pohodičkááá..... Jooo jaký si to uděláš, takový to máš :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mílo klíííd, se přece nebudeš nad nějakou pin...rozčilovat...I když, mě by to taky nas*alo :-D .Tak snad ti to pošlou ještě dneska....A Vilda má bráchu jo?? Tak dlouho to tajil.. 8-)
a dokonce dvojce?!!!!!?!!!!? a sou jednovajecny, nebo dvouvajecny? :-o
Profilova fotka
Denis, on má bráchy 2, ale že by měl dvojče, tak o tom jsem se bohužel dozvěděla až včera :-N :-D
Profilova fotka
Takhle jsem to myslela no :-| , jsem se blbě ovšem vyjááádřila :-N
Profilova fotka
Takhle to tajit x-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pepo, bych si tipla že dvoj, páč si vůbec nejsou podobný =-)
a vi o tom tatinek a maminka? :-D
Profilova fotka
=-) :-x
Profilova fotka
Mílo, přemýšlím už půl hodiny... Porad..Jak se jmenovala tady ta holčina co zakládala litoměřice...Barunka, nebo Baru-nka....Nemůžu jí najít.. Byla i jednou s námi na konovi...
Profilova fotka
joooooooooooooooo už jí mám!!! je to bajunka
Článek se načítá
Profilova fotka
bajunka ;-)
to sou problemy:-)
njn, ona to zalozila a my to zneuzili:-)
Profilova fotka
Pepo, asi tak nějak :-p Ale ona už tu stejně asi zas nebydlí, mám pocit, že se stěhovali někam na moravu, ale kecala bych. Denis a proč ji čebuješ, si našla její mimískový album. Už by to taky měla mít, ne?
pockej, jka mel pocit ze se do Ltm. pristehovala ne?
Profilova fotka
Nene, ona je někde od Prostějova, Brna..Tam někde.. Jojo, právě že jsem jí hledala na netu, má tam 3 alba a mají malinkou Ninu x-) x-)
Profilova fotka
Pepo, ona se sem na chvíli přistěhovala a pak zas odstěhovala :-N holt to mají trošku složitější no!
Profilova fotka
tak tak
Koukam Milu, ty to tady mas osefovany co :-)
Profilova fotka
Pepo, jak co :-N něco si pamatuju něco ne. |-|
Profilova fotka
no ona si s námi psala pepo na konovi.......Tak to tam poudala x-)
achaaa, to je ten vas modrasek co, tma to neznam.
Profilova fotka
jojo, to je naše kobyla :-)
Profilova fotka
Krásné ráno holky, mě tak hrozně bolí v krku!!!!!!!!!! Ani se mi v pátek na tu dovolenou nechce :-S
Profilova fotka
Ahojky Ipu, bacha na to oslovení, máme tu mezi s sebou i chlapa a on je na to dost háklivej :-D Jinak neboj do pátku se vyležíš a budeš fit. Kam razíte? My jedeme v pátek taky, do hrvatského kraja ;-)
Profilova fotka
Ahoj Milusko, no tak to je super, že i chlap chodí na koníka :-D :-D Jinak já jedu do Španělska na 14 dní - Costa Brava - taková malá dámská jízda ;-) :-N Ty jedeš asi s manželem, co? A znova dobré ráno holky a kluku =-) :-D
to teda jako sem, ja uz si je vychoval totoiz aby me patricne zdravily a davaly si pozor i na i/y na konci slov :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ipu, jj, jedu s manželem. A ještě další 2 páry, takže docela banda. Španělsko bych taky chtěla někdy zkusit, uvidíme jak to bude příští rok, ale nejspíše změníme lokalitu, vypadá to na Itošku nebo to Španělsko, tam se dá taky dojet autem :-) Jinak pozor tady nejsi na konínovi, ale na beremku ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?