Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
no budu mít ty kaly, růžovo-bílý, tak jsem na to docela zvědavá, pořád totiž přemýšlím jestli jsem si neměla spíš objednat jenom bílý 8-(
Ahoj, Lit, ty uz jsi tu dlouuuuho nebyla:-) tak my a dovoleny................................. neco na posledni chvili, ve hre je toho vic, Rakousko, Francie, SLovensko ..................... fkat nevime, a nevime ani kdy. jedina jista vec je voda:-) Ale dnesek stoji za to, stale nejake litani:-)
Profilova fotka
Jůů, jsme dostaly nový tydlifony do kanclu, tak si k tomu musím pročíst i manuál, neb je s displejem :-N
Profilova fotka
coze??? to jste meli Milu jeste ty vytaceci ? :-D :-D jj, s displejem jsou dobry, i s pameti na cisla...;-)
Profilova fotka
Ne, Jani už jsme tu měli tlačítkový, ale bez displeje, jen takový obyč. Akorát teďky zas nebudu vědět jak přepojit hovor jinam :-S
Profilova fotka
to je o zvyk...;-) a co jste dostali za telefony? my meli siemens a super :-)
Profilova fotka
se naučíš ne? Máš maturitu? Máš..Tak co řešíš :-D
Profilova fotka
JJ, maturitu mám, ale oni nám je asi ještě na ústředně nezapojili, páč je hluchej, to ještě musím prozkoumat. :-.
Profilova fotka
No tak x-)
Profilova fotka
tak nic
rek bych uz skoro standartne mrtvo :-)
tak nic mejte se. ja jdu prejet Milu az pujde z prace. to se tam tak asi sejdem.-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No ještě, že jdu nejdřív na poštu, takže po tom hlavním přechodu asi nepůjdu :-p
Profilova fotka
Hale pdelky, pořebuji poradit...... 2.5.2008 jsem podepsala smlouvu na dobu neurčtou, s 2 měsíci zkušební doby..... Chápu to dobře, že příští týden, můžu ještě odejít a už se nevrátit? A je na to potřeba nějaká výpověd? Díky za info.
Profilova fotka
Denčo je na to potřeba výpověď, tuším, že se tam uvádí ukončení pracovního poměru ve zkušební době
Profilova fotka
Denis, výpověď je asi potřeba. A od kdy ti běží pracovní poměr? Jestli od 1.5. tak je potřeba dát výpověď do konce června. Hezký víkend všem!
Profilova fotka
jojo, já našla na netu nějaký formulář na to..Ukončení prac.poměru ve zkušební době... Taky všem přeji kráásný víkend a snad bude sluníčkový!!
Profilova fotka
Nadzárek, tak jaký byl víkend? My měli snad letos už poslední školní sraz, tentokrát se základkou, po 15 letech =-) , tak jsme se byly podívat i ve škole a dohromady se tam nif mof nezměnilo, jen pár detailů jako, že přibylo pár kabinetů a tak. No ale účast zase mizivá, celkem se nás sešlo 9 z avizovaných asi 15, ale i tak úspěch si myslím. :-| A včera jsme se byly podívat za kámoškou a jejich mrňousem, naposledy jsme ho viděli cca před měsícem a půl v porodnici, takže už je to pěknej cvalda x-)
Profilova fotka
Nazdárek, no včera bylo krásně co???? Já ted ale trpím jako žvíže, poněvadž jsme byli celý den na sluníšku a jsem spálená..Jak jinak.. My dělali plot včera dopoledne a odpoledne..A říkám Jardovi, neber si monterky, bude ti teplo..No sice z něho teklo, ale nespálil se...ze mě sice neteklo, to je fakt...Ale zato jsem ted rudá až ... Jo a napustii jsme si včera bazén.......Ale prý mají být přeháňky a zima..že mě to ani nepřekvapuje :-N 8-(
Profilova fotka
Čauuuuuu, my jsme taky měli sraz se základkou po 15ti letech, ale ve škole jsme se podívat nebyly a sešlo se nás vcelku dost. Jinak se mi blíží poslední zkouška, takže se pokouším mohutně finišovat. Akorát, že fakt jen pokouším.
Profilova fotka
Mě to sem zas nechtělo vůbec pustit, tedy nešel mi spíš celý net, křáp jeden ]-( Denis, náhodou takhle opalovací přípravky ti nic neříkají co? =-)
Profilova fotka
Hm.....................jo vím že něco takového existuje :-D :-D :-D
Profilova fotka
já jdu domů za necelou hodinku, uff už aby to bylo..
Profilova fotka
áá volal Jarda, že nám přišla ta stěna do tý chodby.... To jsu zvědavá co z toho složíme a jak to bude vypadat :-)
Profilova fotka
Denis, závidím, já tu budu trdlíkovat až do půl 5 |-| už teďky toho mám dost. ááá další kousek do domu jo? Hmm, tak pak povinně nafotit jo! :-x
Profilova fotka
A mám hlad, Deniska od rána nepapala...... x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
jinak když nezapomenu, nafotím, ale uvidím jak to bude vypadat.... Našli jsme jinou inspiraci...tak uvidíme jak to bude vypadat a zda to tam necháme :-N :-N
Profilova fotka
Ty jsi ještě nebaštila? To já byla s kámoškou na obýdku, jsem si obě daly těstovinový sasátek, páč v tomhle počasí ani nic jiného nešlo a mám tu ještě jogurt a rohlík, ten asi do konce prac. doby taky padna :-.
petulane: (R): no - kdyz se ti nebude libit ta ruzovobila kytka, tak ty ruzovy proste vyndas a nechas jen ty bily ne? :-D ;-) "a je to" ja chci taky bastit. Asi se poradim s toustovacem ... |-|
Profilova fotka
nepapala jsem ještě...Nějak se mi nechce do toho vedra, tak do sebe házím kafe a vodu... Ale za chvíli jdu domů, tak si koupím něco v rci..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?