Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ale nepovídej, ty s takovou vyřídilkou? =-) Jo a na koníkovi máme novou členku ;-)
Profilova fotka
Holka, fakt.............................Já vím, je to divný, ale ňák ti nevím no :-( Dneska je páátek...................................................................
Profilova fotka
no a? To by měl být důvod k radosti ne?
Profilova fotka
Teda Denis, teď jsem se urazila, ty mi jako nemáš co říct jo? Tak to je teda pěkný, to jsem se dočkala teda!!! ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Mílo, na thajský masáži jsem byla a je to super! Dostali jsme dvě poukázky ke svatbě. Ale Káju jsem tam nedostala, takže jsem šla dvakrát :-) Já ani nevim, kde to tam na tý Živohošti mají, ale jedno odpoledne je něco jinýho než dovča, to bych taky nemusela...
Profilova fotka
Achooooooooooooooj janičkoooooooooo prdelko naše :-D
Profilova fotka
Jak pak se máš? A už makáš jako barevná stejně jako my? No to je dobře taky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
šem tu takýýý, ale pracuju jako mouuuurovatáááááá :-S od pondělka mám bejt v luftu, tak to tu muším fčecko dodělat. Jináááč ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj všicí :-D
Profilova fotka
No jasínek, už jsem zase tu, mě se jen tak nezbavěj! Ale jo, jde to. Těším se na září na móře ;-) A taky na červenec a na srpen na závěrku, to bude terpv žůžo dobrodrůžo! ;-(
Profilova fotka
No ahoj Marti, ty slepče. Jsem na tebe včera mávala před Budvarkou a ty jsi šla klíďo píďo dál. =-) Jsem tam čekala na kámošku, že půjdeme na obýdek :-) Marti, to jsi na tom stejně, já si to tu chci před dovčou vyčistit, ale nějak mě to neba, jak se ta dovča blíží, ale musím, ať se nevracím do moc velkýho bordelu 8-( páč za mě to tu jaksi nikdo neudělá :-S
Profilova fotka
Ahoj Martáááááááskůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D A kam jedete jani? Aspon si odpočineš...my pojedeme letos asi do toho............................do.............pr............. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ajo, dyk vy už jedete příští týden....No jo, tak to už se vidíš u moooožeco???
Článek se načítá
Profilova fotka
Mílo ty nevíš, že když do marti nestrčíš když jdeš okolo, tak tě prostě nevidí? =-)
Profilova fotka
ta co jeee,?
Profilova fotka
Denis, no právě :-D
Profilova fotka
jdu umýt nádobí........................Je tu bordel
Profilova fotka
Čau Martííí! Kam se chystáte??? =-) Denis, my asi do Španěl, ještě jsem tam nebyla. Už jsem zakoupila průvodce a vypadá to na jižní Španělsko. Asi last minute někdy v září ;-) Vy už jste na maltě, co? To se někdo má! :-D
Mílo fáááákt jo? já tě fakt neviděla, holt Denis má pravdu, do mě musíš pomalu nabourat, abych tě zavostřila, holt už stárnu no =-) Mílo tak teď zasejc závidím tu dovču já - Janí my si to už vybrali tím egyptem v dubnu, ale na to Španělsko pokoukávám taky, ale tenhle rok už asi nee, hele my jezdili vždycky nahoru - Calela, Malgret de Mar, Loret de Mar - docela špinavý moře a velký vlny, takže jsme tam vždycky oddělali lehátka :-D ale jinak paráááda, Andalusie ale bude asi ještě lepčí si myslím, to uděláte dobře, když tam vypadnete Jani :-N Jináč my s tou dovčou jsme na tom podobně Denis..... taky to bude asi ta pr... :-D ale snad vyjdou alespoň nějaký jižní čechy, nebo tak něco na blint ;-)
Profilova fotka
No my přijeli z malty někdy před 3měsícema.......Ale vypadá to, že zase za měsíc pojedeme asi znovu..
Profilova fotka
Ahooj holky, to já tu mám blázinec a nic nestíhám, zase konec měsíce a ještě ke všemu ta svatba, už mi z toho začíná hrabat 8-(
Profilova fotka
no neee, po trech dnech je o stranku navic ;-) :-D ahoj vespolek, koukam,ze uz zase basnite o dovolenych,co? to se tak nekdo ma ;-)
Profilova fotka
my by jsme taky letos chtěli do Španělska, ale uvidíme po svatbě, taky to vidím na nějaký last minute :-)
Profilova fotka
Marti, ahá, já myslela, že jedete už v pondělí... :-D No je fakt, že už jste si to letos vybrali, viď? Ale v Čechách je to taky hezký! Denis, stejně vám tu maltu závidim! :-x Petul, už to máš za pár! Takže ať vám to všechno klapne a užijte si to! x-) Jani, co děláš ještě v práci??? =-)
Profilova fotka
Jani píše z domova, ta už to má taky za pár :-D
Profilova fotka
Jj, Jani, uz jsem druhy tyden doma...mam to za mesic,takze uz jsem v praci byt nemohla ;-) ale zase se tam neco deje,takze jsem sla vypomoc tenhle tyden 2x a v pondeli jdu zase...ale jen tak na hodku, dve a supky dom:-D
Profilova fotka
Jooo? Tak jen přijed Jani, přijed :-D
Profilova fotka
Jani díky :-) Už je to opravdu za pár, strašně to uteklo =-) :-)
Néééé, Janí v luftu budu jako že v práci, ale budu mimo Liťák, ale ta dofča by byla teda lepčejší ti řeknu ]-( Ajoo Peťul, ty už to máš vlastně za chvilku, a jsi ještě v práci, nebo už blbneš doma s výslužkama a předsvatební horečkou? x-)
Profilova fotka
ne právě že jsem ještě v práci, mám tu toho hodně, budu mít volno až od čtvrtka
Profilova fotka
Ahojky Peťul, neboj to zvládnete, když už jsme to zvládly i my. Hele a co vlastně budeš mít za kytku? Jsem to asi zapomněla. Už se těším na fotky, kdyby jsme nebyly pryč, tak bych se asi přijela podívat a skoro po roce se číhnout do Budyně =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?