Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mílu mě se nikde nechtělo lítat ani po práglu, sice teď začínají slevy, ale nějak není čas a chuť běhat po krámech a hlavně - počebovala jsem je teď na pátek, tak jsem skákla na dlouhou, čéče, nevim esli to je lubošek, no je to hned pod šotkem x-) a Mirča tam taky šmejdila, tak to byla bleskovka
Profilova fotka
Njn, MIrka kde nešmejdí :-D to je její hele. My se potkaly v neděli právě v Ústí naproti globusu, je tam New Yorker a Kik a Takko, no a co myslíš, vlezeme tam s kámoškou a koho jako první vidím je Mirka :-D
Mirka ta to má koukám prošmejděný všade, ale zase dobrý to je, když čovek počebuje poradit, tak hned šáhla a vybrala a měli moje číslo, tak jsem je hned chňapla a bylo to! Helééé teď jsem se dozvěděla, že se u nás budou jeden pátek v červenci hubit nějaký pisivky deratizací, tak mažeme všichni v deset domůůů, to je bájooooooooooooo :-D náš šéf si je prý dotáhl i domů, tak to je bžunda :-N
Profilova fotka
Jéé, nechceš jich pár přitáhnout i sem.... ikdyž jak tu znám naše vedení, tak by se tu derazitovalo za chodu tak to máte dobrý no! Já si tu můžu akorát tak táhnout ke dveřím a zas zpátky ke stolu :-N
Mílo tak tos mě zase dostalaaaa :-D :-D :-D hele tak za sebou alespoň ještě tahej nohu, abys ti to nebylo líto :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hm, to asi zkusím..... ikdyž já tu s sebou tahám spisy... to se taky počítá ne? :-N
tak dobře no, nohu ale zkus taky, abys to měla na delší dobu :-p ... ale pisivky vám tam klidně přihraju, ale na netu píšou, že to není vlastně snad ani škůdce, ale naopak, že to žere nějaký plísně, takže u vás by asi na deratizaci ani nedošlo, u nás je to naopak... :-N =-)
Profilova fotka
se venku dělá nějaký vedro a já mám dneska rifle :-|
jsme na tom stejně, já taky, ale my máme v práci děsnou zimu, takže mi to tak neva 8-)
Profilova fotka
sakra, ani nestíhám dočítat :-N
Profilova fotka
=-) kde fou?
Profilova fotka
Hmm, že si tu ale pokecám :-x
Článek se načítá
Mílo ale koukám, Ty si vystačíš i sama viď? :-D no já nefím kde fouuu, já su tu, ale už mažu dom a do špáru, páč v lednici máme akorát světlo... :-S
Profilova fotka
Ahojky Marti, a to ti nestačí jo? Se ti divím. Si uděláš světlo s mákem a je to ! :-D To víš, si honím příspěvky, za chvíli jich budu mít 10 tis. =-) vůbec nechápu, kde jsem to nabrala |-|
Mílu tak světlo s mákem by nebylo marný, mák doma náhodou mám... ale Peťovi by to asi nestačilo, by mě chuděrku vypískal :-( Je mi to jasný s těma příspěvkama, to by sis zasloužila pomalu nějakej ten metááááál za tu desítku čéééče :-D
Profilova fotka
Se mi divím Marti, že by mu to nestačilo :-D Hele jsem dneska prubla ty nový čongolíci na Dlouhý místo tý obuvi, ale jen jsem to tam prolítla, páč jsem potřebovala nějakou osušku pro Nelču na pláž, ale mají to tam docela hezký a přehledný, ale moc jsem nekoukala, tam budu muset zavítat ještě později. Ani na ceny jsem moc nekoukala, ale Mirka tam prý byla taky a nechala tam 6 stováků :-N :-p Se ni tam líbíli docela šatky a sukně a ..... no víš jak :-.
Profilova fotka
Ahoj všichni kdo tu ještě jste, Ilonka má radost psychologii zmákla za A a má 2/3 státnic za sebou. Ještě zbývá příští středu sociální pedagogika s obhajobou. Zatím Huuuuuuuuuuuuuráááááááááááá. :-D :-N :-D :-N 8-) :-D
Profilova fotka
Ilčo, tak to opět velká gratulace a příští týden ti budeme opět držet palečky ;-)
Profilova fotka
Ahoj Miluško, díky. No bude to rachot, je to náš hlavní předmět.
Profilova fotka
=-) =-) =-) co se deje,ze se tu nic nedeje?
:-p :-p :-p
Profilova fotka
NO nic, mě nějak nebaví si psát sama se sebou =-) Jinak teďky jsem se tak na půl pobavila a napůl vytočila, přišel mi email, přihlašovací údaje jsou na moje jméno a příjmení, které je bez koncovky -ová a co myslíte, v oslovení stojí vážená paní ......ová 8-( Njn, co nadělám, tak jsem jim tam hnedky písla, ať si to opraví :-D jim to trpět nebudu 8-)
Profilova fotka
Nazdárek všichni, tak na vás jdu zase po čase nakouknout a koukám, že tu nikdo neni...! Co se děje...? =-) Já jsem od středy zase v práci, už jsem zpohlavkovala ten nejhorší blázinec a mám teď takový klid před bouří. V červenci a srpnu máme závěrku, takže budu v práci pečená vařená... :-| Co je tu nového? Mílo, kdy vyrážíte na dovču? A kde se toulá Denis?
Profilova fotka
Ahojky Janí, jsem ráda, že jsi se ukázala. :-) Taky nevím kde se všici flákaj, určo jen nakukujou. Vyrážíme za týden,už se těším, ale je tu menší komplikace, kolegyně, kterou musím zastupovat je od minulého pátku nemocná a dneska volala a jde až na kontrolu zas ve čtvrtek, tak doufám, že ji uschponí, páč já na dovču prostě jedu a je mi jedno kdo tu pak bude zastupovat, mám ji zaplacenou a nahlášenou už měsíc dopředu :-p
Profilova fotka
Ahoj Mílo, uf, no to jsem ráda, že jsem tu aspoň někoho zastihla! :-D Všichni asi makaj, až se z nich kouří! Za týden, to už máte za pár! Tak snad se kolegyňka uzdraví... To by teda bylo blbý, ale zase na druhou stranu, proč by ses kvůli tomu měla omezovat ty! Snad to dobře dopadne.. Hele a jede s vámi ta fiflena, co se jí to zdálo levný? =-) Normálně za týden to bude rok, co jsem se vdávala. Úplně mě z toho mrazí, jak ten čas letí... To už ani neni pravda!!!
Profilova fotka
Jani, letí to co? To my si oslavíme výročí v Chorvatsku a to manža nejdříve navrhoval, že bychom mohly zajet k Lišce, jenže mu nedošlo, že budeme fuč. JJ, jede, jsem na to zvědavá, páč to pro ni bude i zkouška taková, že její přítel tam bude s sebou mít i 4 letou dceru, tak jsem na to zvědavá. Sice prý už vypisoval rozvrh kdo a kdy ji bude hlídat, ale to se chlapec trošku přepočítal :-D jednou je její taťka tak ať se o ni stará a na dovču ji bere on, ne my :-p
Profilova fotka
Je to fakt šupec! My teda budem v Praze, ale doufám, že manžu aspoň uženu někam na véču! :-) Zítra se mi vdává kamarádka, tak jedeme na svatbu do Mníšku pod Brdy - tam mají na zámečku obřad - a pak jedeme na Slapy na Živohošť na hostinu. Budeme tam i spát v nějakých chatičkách. Tak se moc těšim! Letos jsem ještě na žádný svatbě nebyla... x-) No to je Vilda vtipálek teda! Tak si tam můžete zajet až se vrátíte ;-) Tak to jsem zvědavá, jak to s tím mrňousem dopadne. Občas jim jí pohlídat můžete, ale hlavní starost bude na taťkovi! Bude to pro ně zkouška :-D Ale stejně vám závidim, taky už bych někam vyrazila. My přemýšlíme letos o Španělsku, takže nějaká lastka v září to jistí :-)
Profilova fotka
Jsem se sem zas nemohla dostat. Hele na Živhošti jsem kdysi byly s kámoškou na dovče, ale už bych tam nejela, široko daleko nic a my si nevzali ani kola, páč nás to nenapadlo :-| ale takhle na svatbu to tam může být super, pokud se to tam za ty roky tedy nezměnilo. =-) Jsem mu taky říkala, že tam můžeme zajet pak,ale prý že už to nebude ono. Tak uvidím, co vymyslí. Jsem přemýšlela, že mu asi dám thajskou masáž k výročí, dělají ji i u sestřenky v centru tak se s ní pak zkusím domluvit. ;-)
Profilova fotka
šáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááu děti moje
Profilova fotka
Já tu šom, celou dobu,,,Jenom jaksi není co bych napsala :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?