Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
i Kdyz teda si pamatuju v souvislosti s tim ze svatbu zarizoval chlap. tka my holky potvrdili ze me z pocatku meli za uchyla nebo neco, ze Milu?
Profilova fotka
Jinak jsme se včera pohádali kvůli fotkám. Pznámil m i, že stačí fotky z obřadu, jedna společná hromadná a více už v Roudnici šaškovat nehodlá. Tak nevím jak to dopadne.
Profilova fotka
ale jo on se taky angažuje, ale na všechno má času dost, ještě víc než já :-) zrovna včera jsme řešili zasedací pořádek a kdo s kým pojede, ale on mi s tím pořád hejbá, zase přibili dva lidi, ještě že tu svatbu máme příští týden, protož mít jí později tak nás nebude 50 ale 100 ]-(
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
jůůů, už to fungujééé, ste mi to ani neskypli i vy jedni! :-D
Profilova fotka
Péťo, to ten můj zase začal studovat Etiketu od Špačka a začíná to být vcelku zábava.
Profilova fotka
já jsem ouplně zapoměla Martííí |-|
Profilova fotka
tak to máš Ilčo taky veselý co :-D
Profilova fotka
To teda, ale ono ho to asi brzy přejde. Dobré je, že se rozhodl, že uspořádá pořadí aut.
Profilova fotka
Jenže my to máme do svatby ještě tři měsíce, takže se stejně všechno ještě milionkrát změní. :-D :-D :-D
Mno se nic nedějééé, hlavně, že jsem sem dorazila...- Ilčo tak Etiketu dostal manža teď taky k narozkám, ale leží ftipně v knihovně.. začetl se do první stránky a zbytek jsem dočetla já a stejně si z toho skoro nic nepamatuju, takže zábava je koukám jen jak kde.. :-D :-p
Profilova fotka
Myslím, že je napsaná vcelku zábavně, ne?
Článek se načítá
Profilova fotka
Peču česnekový chleba, teda to je síla. To je tak na to, dát to do pekárny a na tři hodiny opustit byt. Česnek miluju, ale tohle snad nevyvětrám ani za celou noc. Ještě,že dneska mizím do Brna.
Profilova fotka
Tak ještě etiketu do toho a to už by mě asi rovnou vezli do Beřkovic :-S Pepo, njn, ze začátku jsme si mysleli, že jsi nějaký divný no! :-p
Profilova fotka
Je fakt, že mě taky Péťa říká: "Vyber si to a předlož mi to ke schválení"
Ilčo no docela to jde, ale není to můj šálek kávy... já jsem spíš na historii a masové vrahy... :-. Peťul hlavně klid a dejchej.. a vítej do klubu, my to měli doma před svatbou némlich to samý :-D
Profilova fotka
je fakt, že včera mě tak vytočil, až jsem myslela, že z toho budu mít infarkt jak mi bušilo srdce za větu: ,,udělej si to jak chceš" bych opravdu zabíjela ]-( :-D
Profilova fotka
Matul, tak na historii já moc nejsem, ale na ty masové vrahy jo. Takový Jeffery Deaver je přesně moje krevní skupina.
Profilova fotka
Péťo, tak tu slýchám taky docela často. A zatím se mi docela líbí.
Profilova fotka
tak to mě dovadí k nepříčetnosti :-D
Profilova fotka
anebo, ještě s oblibou říkal "mě je to jedno" a pak půl hodiny před svatbou sháněl kdo mu půjde svědčit, jo na všechno měl dost času a asi si myslel, že mu to zařídím taky, ale já si zařídili svoji svědkyni, takže na něm bylo si sehnat svědka, no ještě že má 2 bráchy :-D jinak nevím
Profilova fotka
tak tu Milu taky slýchám často, takže mě je už taky jedno, že nějaká Mirka bude sedět Pavle na klíně a jíst budou z jednoho talíře 8-(
Mílo Vilda je kolíííík :-D já si pamatuju ještě, jak chtěl zachraňovat toho psa.... 8-) Ilčooo, tak od Deavera jsem zrovna minulý měsíc četla toho vraha, co pohřbíval lidi za živa - a za boha si nevzpomenu na název, no něco s hrobem to bylo! to byla drasťárna až do konce! :-D
Profilova fotka
Ježíš, to na tok bych asi číst nemohla, já jsem spíš na slaďárky, u toho bych se bála pak i usnout hele =-) Njn, pes, to je taky kapitola sama pro sebe. Jdu na pauzu, tak zatial
Profilova fotka
Tak tohle jsem asi ještě nečetla. Ale Spící panna - to je ta poslední je taky super.
možná jí mám ještě doma, jestli jsme jí nevrátili do knihovny, tak se mrknu na název, hele spící panna mi taky něco říká, o čem to je, přibliž mi to, není to něco o té malé holčičce? tyvoga mám hosip! Mílo ale usla bys, když usnu jááá, tak to uspí každýho.. jen je pak blbý, když se mi pak chce v noci lulat... to se bojim dojít do koupelny, když tam Peťa není :-S taky pádím zatím pro nějakou mňamku, Denis mi dělala chutě už v deset!
Profilova fotka
Je to o té holčičce, jak jediná přežila vraždu celé rodiny. Ten vrah teď zdrhne a chce snad založit další sektu, taky už si to přesně napamatuju. To budeš hodná, když na ten název mrkneš.
Profilova fotka
Už jsem tunáááááááááá
Ilon tak mě právě něco říkal zase ten název, četla jsem to taky, ale už se mi všechny ty krváky slejvaj dohromady, jj, mrknu se a písnu, aspoň někdo tu sdílí mojí čtecí vášeň.. :-D Čauuu tuňáku, co tunááá? hele zase jsem měla štígro na Mirču, koupila jsem si díky ní boty do divadýýýýlka na pátek - hele a za stošede! fakt bomba! páč jsem šla nejdřív k šotkovi a zase jsem vymajzla - jako za baleríny 15 stováků teda nedám! ]-(
Profilova fotka
Na baleríny je dobrej deichman, tam jich mají a tuším, že max. do 500 Kč. Ale to by jsi musela do Ústí no. No vidíš a kde jste pokoupily? Na dlouhý u Luboška?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?