Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
hmm tak to budeme asi na dovče
Profilova fotka
tak 19.7 je další Oldies
Profilova fotka
a to tady budete?
Profilova fotka
nebudeme, budeme pryč až do 20.7. teda pokud vůbec někam pojedeme, necháváme si to na poslední chvíli
Profilova fotka
a nezaprší a nezaprší
Profilova fotka
tady před chvílí akorát přestalo..
Profilova fotka
tak jsem toho využila a už tlačím hambáče :-D
Profilova fotka
ufff to jsem se natláskla :-D
Profilova fotka
já tu právě do sebe tlačím holandský řízek s kašičkou, mňam :-p
Profilova fotka
to já už stláskala i vééééééééééééééliiej zákusek jakohodvej, juva ten byl dobrej!!! :-p :-p
Profilova fotka
Mno, tak to já se musím se zákuskama trošku krorit, páč mi přijde, že ty pitomý hormony nejdou jen na mou psychiku,ale usazují se i jaksi někde jinde :-N 8-(
Profilova fotka
teda vy jste žrouti :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo =-) proč, to byl jen obýdek......mno ikdyž u Deníska asi jen svačinka x-)
Profilova fotka
co zas máte.....Už tadÿ nááááááááááááááááhodou nic jiného nemám :-) I když, 2 chlebíčky ještě v rezervě, ale zatím jsou furt schované :-D
Profilova fotka
A Mílo ty už to baštíš jo?
Profilova fotka
spíš předkrm :-D
Profilova fotka
a pak že nic nemá :-D
Profilova fotka
Denis, jj už úspěšně baštím :-S
Profilova fotka
a??
Profilova fotka
tak jsem se zas dozvěděla, že neexistuju ]-( No co a??? A nic, tedy vlastně i jo, je mi po nich všelijak, nějak vyžírám ty vedlejší příznaky 8-( a to je pošušňáníčko hele
Profilova fotka
=-) :-N
Profilova fotka
Jako fakt nikde nikdo jo? Hmm, tak tedy dobré ranko všem
Profilova fotka
Ahoj všichni, poraďte mi prosím, kde nejlépe sehnat oblek pro ženicha a za jaké ceny?
Profilova fotka
a chcete ho půjčit nebo koupit?
Profilova fotka
No to právě nevíme, kdybysme ho kupovali, tak asi zajdeme do OP Prostějova. Kolik tak stojí půjčovné?
Profilova fotka
Miluško, to jsi objela všechny oddací místa v kraji?
Profilova fotka
Vilda ho loni kupoval v Praze na václaváku v C&A, jinak pěkné mají u Blažka. Půjčovné tuším, že tak max. do 2 tis. Kč, záleží na půjčovně. Ilon ne neobjela, ale zjistila buď tady od holek z beremka anebo z webovek ;-)
Tak s oblekem snad neni problem ne, kor kdyz ste v Praze, staci zajit do prvniho obchodniho centra. ja osobne preferuju Blazka. a ted sme teda byli o vikend pro kosile v Marks a Spencer a tam maj taky pekne veci.
Profilova fotka
Jo, jenže to bych ho do toho obchodního centra musela nejdřív dostat. To je u nás trošku problém. Nesmí tam být moc lidí, musí se koukat přiměřeně dlouhou dobu - tzn. nic neprodlužovat a tyk musím slíbit kino.
Profilova fotka
No tak pokud tam nemá bý moc lidí tak co jsem si všimla v sobotu, tak v Paladiu bylo poloprázdno a mají tam taky plno takovýchto obchodů, ale Blažek tam zrovinka není, nebo jsem si ho nevšimla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?