Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahojky Péťo, že by se stal z tebe takový menší závisláček :-N :-D
Profilova fotka
no jo už to tak asi bude :-D
Profilova fotka
Tak jol, mizím. Zatím ahoj.
Profilova fotka
Ilon, ahojky
Profilova fotka
=-)
Profilova fotka
no nefunguje mi to 8-(
=-)
Profilova fotka
co je furt
Profilova fotka
kde se flákáte?????? 8-(
Profilova fotka
tu tu tu..
Profilova fotka
no a když tu jsem tak nikdo není..
Profilova fotka
já tu jsem, ale taky makám a občas mi to tu drhne 8-(
Článek se načítá
(R): bry den. Ma´mka nam v Horicich koupila krabici trubicek, coz byl fakt blbej napad, pac mam neustale trubicku u pusy. Z dalky by to mohlo vypadat, jako ze je to jedna dlouha trubicka, protoze jakmile dojim jednu, uz se za ni sune druha ... :-N Ale aspon poznam, jaky strankyuz jsem se naucila, protoze ty jsou ted usmudlany od cokolady a kremu ...
Profilova fotka
Radko, tak si nechc chutnat ;-)
(R): toz jo, ono je to dobry :-D diky. aspon nemusim resit, co si dam k obedu. Dam si turbicku s trubickou a je to. x-)
Profilova fotka
Tak to je dobré menu a jako předkrm trubičku a jako zákusek taky trubičku :-D
(R): to je vyborny napad. Akorat se obavam, ze na veceri uz nic nezbude. :-| Hlavne nesmim zapomenout, namocit krysam cumaky v poleve od posledni trubicky. Aby mi to pak Pepca uveril, ze jsem to nebyla ja ... =-)
Profilova fotka
Mno, tak pokud to tu takhle na sebe práskneš, tak se obávám, že pokud sedí za zdí a je za "dveřmi" tak ti to asi neprojde =-) :-N
(R): on je ted nekde pryc, v Praze myslim. A predpokladam, ze to, ze zmizely trubicky zjisti hned pri prichodu, az si bude chtit taky vzit. A tohle si precte az potom... ;-) to mam promysleny, ne?!
Profilova fotka
Hmmm........chytrá holka :-p
http://www.beremese.cz/album/view.php... (R): pro Petu --- tenhle uces je podobny tomu tvemu a nahore je nacancanejsi, i kdyz tady je to mozna az moc. Tak jsem to myslela - ze by to nahore mohlo byt "vetsi".
Profilova fotka
Radko, ten je fakt pěknej ;-)
Heleeeeeeeeeeeeeeeeee, trubicku sem si NEVZAL a ted koukam ze sem ty krysy zbil marne. jdu si pro Radku :-D
Profilova fotka
jo Ráďo ten je pěknej, ale takhle to já právě nahoře nechci
Profilova fotka
Pepo, klíííd, to byly opravdu ty krysy :-D Péťo, hmmm, tak uvidíme, co ti tam kadeřnice vykouzlí ;-)
Profilova fotka
jo uvidíme :-) dneska jsem byla na té zkoušce šatů a přišlo mi, že mi byly nějaké větší =-) a to jsem čekala že se do nich nevlezu :-D
Péťo, čeba hubneš předsvatebním stresíkem, esli nějakej máš... :-N ale vždycky lepší, když ti jsou větší, než menší - to se dá aspoň zabrat ;-)
Profilova fotka
no právě mi přijde Marti, že jsem docela v klidu :-) No s tím zabíráním to bude u těhle šatů horší, mají po stranách kostice a to prý nejde :-S
Profilova fotka
Krásné ranko, Péťo neboj, tak si tam dáš vycpávky a bude :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, tak dopředu možná Milu, ale po stranách si to nějak nedokážu představit :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?