Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
jo rozumím, zakazníci si tu u nás expreso objednávají denodennně :-D
Profilova fotka
vidíš Peto a mě nedošlo jestli expreso, nebo epreso...Nebo jak že se to píše ?!!
Profilova fotka
Ja ti nevim pry espreso??? :-D
Profilova fotka
Denis espresso, ale ono je to jedno, jen mě to expreso pobavilo :-D
Profilova fotka
To je dobre,hlavne ,ze si se zasmala :-D
Profilova fotka
Dyť je to fuk, stejně je to malý kafe 8-)
Profilova fotka
Maly kafe :-D
Profilova fotka
tojo, je ho málo za ty prachy :-D
Profilova fotka
Tak to nevim,hele ja ho mela zadaco??jinak bych ho asi nepila :-D :-D sem to tam videla tak lup zadaco vid,a toho zradla a ja blbka se nazrala doma takze sem tam ani moc nesnedla :-D :-D
Profilova fotka
téééda takový škody :-D
Profilova fotka
jo je to fuk :-)
Profilova fotka
Si pis sem sezrala jen zeleninu a trosku ciny,ale tam se nedalo ani dostat,stejne vsechny jak nenazranci tam leteli s talirema :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jako vždycky když je něco zadarmo ne???
Profilova fotka
No dyt :-D Tyyy jo ta mala este chrni,takze asi nikam nepojedeme,to by bylo moc pozde pak vecer......hmmmm tak asi pojedeme jenom pro sunarek do mesta a to se mi taky uz nechce ty voeee :-D
Profilova fotka
Kde ste??
Profilova fotka
tůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Profilova fotka
No co jeeeeeee :-D
Profilova fotka
no niiiiic
Profilova fotka
je mi nějaký vedro
Profilova fotka
Zavolej Antonia
Profilova fotka
Antoooooooooooooooooniooo
Profilova fotka
holka nic..................... :-|
Profilova fotka
a za chvíli půjdu domů Akorát furt přemýšlím co jáá budu dneska dělati???
Profilova fotka
tak já už teda táhnu . Ahoooooj
Profilova fotka
já takyyyy ahoj
Profilova fotka
Nazdárek babule a chlape
Profilova fotka
dobre rano....mame tu naaaadherne modry nebe, tak to bude krasny den ;-)
Profilova fotka
Jani, jj, tady je také krásné azuro Ráno mě potěšil manža, prý za chvíli máme výročí viď? A já, že jo! A on, tak zajedem do HOštky? A já no jestli se ti chce jet z chorvatska do Hoštky, takže můžem :-D ale jako fakt mě potěšil, že to vede v pozornosti a že tam chtěl na výročí zajet, to jsem nečekala =-)
Profilova fotka
tak to ti Milu gratuluju k tak pozornymu manzelovi ;-) jsem zvedava na toho svyho, jestli mu to blikne,az ho budeme mit my:-) tak jsem tu dnes posledni pracovni den a je finito s vysedavanim u netu.... zatim mam na nasledujici dny dost planu,tak se akorat sem tam na vas juknu,ale je mi jasny,ze lamat rekordy s prispevkama uz nebudu....;-)
Profilova fotka
Hele já taky koukala, že s tím začal sám :-. Hele hele..... hezky povinně se tu budeš denně hlásit, jinak uvidíš 8-( :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?