Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Péťo, to znám, až na to že mi tohle moc nedostáváme :-N jako na utrácení, spíš poukázky na masáže, plavčo a tak..... taky dobrý. Jo a to tu padl i návrh, že bychom mohly ke konci roku prý uspořádat nějaký ples nebo tak něco, prostě prý posezení s hudbou..... no už vidím jak se tam všichni hrnou :-N
Profilova fotka
No takovy sme meli v Libo,hele ja to nechapu co tam porat delaj ale vid vece neco vrtaj,me by zajimalo vzdycky co :-D
Profilova fotka
Jo je to dobry ja je dostala taky jako zamestnanec,takze taky dobry dostavame este od jeho taty takze toho je vzdycky hodne mam to vetsinou na rok ale ted sem to nak prepiskla a moc mi jich uz nemam,to dela ten sunar,tak sem byla rada,ze prines dalsi :-D No u nas se tak nevrta to jen ted ten mesic a ty okna le co tady je desny ,stekaci coklove stekkaj ,a vyjou no sila mam rada coklove :-D ale ceho je moc .......proste oni jdou makat a pes tam steka 8 hodin v kuse proste porat desny,tady maji vsichni psa krome nas snad :-D
Profilova fotka
se jich jdi zeptat :-D prostě kutil Tim no!
Profilova fotka
Jooo a sosedi taky nemaj
Profilova fotka
No plavat muzeme taky je to na vic veci,ale ja to nechavam jen v lekarne,hlavne kupuju vsechno skoro jenom pro malou,to je ubrousky ,krem na zadek vsechno to stoji kilo ona nemuze nic obyc,kuli exemu takze ono to naskace
Profilova fotka
Tak si ho pořiďte taky. Já jen doufám, že to naše chlupatý štěkátko doma moc neštěká, když tam nejsme, ale sousedi si nestěžujou, tak asi ne =-)
Profilova fotka
hele to jsem taky říkala, CO tam dělaj... Jsem dycky říkala, dobře..mají stejně velký byt jako my....Pokoj předělaný, obývák kuchyn,kouplenu atd mají hotovou..................................... Tak CO tam furt vrtaj, tlučou, bouchaj
Profilova fotka
My sme mely a stekal hajzl jeden a porat jak nikdo nebyl doma tak snafal,sem to dneska rikala Jarovi ,ze si koupime psa ja chci Labradora,nebo Retrivra tyhle mam hrozne rada,ale me vadej chlupy hrozne nesnasim ani svoje valsy na zemi bleee....
Profilova fotka
jo a to nás KAZDY měsíc vytápěli!!! To byli fakt blbý lidi todle, hrozný...Já se těšila pryč už jenom kvůli nim, fakt
Profilova fotka
No prave prsne,jednou mamka tam u ni byla a rikal,ze to ma jako krasny ale ,ze to nevipada na to aby tam dene 20 let furt neco tloukla :-D
Profilova fotka
Ty vado este toho trochu??? No tak ona se odstehovala,ale nastehovala se tam jina a mamka rikala,ze ta zase cely dny a noci pere :-D tak to dela i ta nase ja nechapu proc nekdo zapina pracku treba v 11 v noci jako ta nase blbka nad nama 8-( to je desny,pak ji na snure vysej tri tricka 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
tojo, ale to se ti tak ty lidi zprotiví hele!!!!!! Já dodneška když je vidím, tak dělám že je nevím,páč to bylo hrozný byxdlení tamk s nima...I návštěvy nám říkali, jak tady můžete bydlet? Jednou jsem prišla domů a normálně jsem brečela z nich, že ZASE vrtaj, tlučou a my ještě tady budeme bydlet rok A když jsem měla pověšený prádlo, tak ta jejich malá s....... mi lila vodu na to..Tak jsem prala znovu 8-(
Profilova fotka
třeba denně klepe řízky, co ty víš :-D
Profilova fotka
To je sila no,tak asi byly podobni jako v Libo a ona vzdycky mamce klepala deky kdyz mela pradlo :-D to bylo taky halo jako :-D
Profilova fotka
No nebo tak
Profilova fotka
Mílo todle nebyli řízky :-D
Profilova fotka
ke konci už sem na byla sprostá......když nás vytopili a to tak že jim prasklo akvárko a nám to teklo postěnách, tak jsem jim řekl,a že už si snad ze mě dělaj prdel..Pořád dělají bordel, pořád nás vytápějí.................... A jednou takhle v sobotu v 7 ráno!!! nás probudila zbíječka!!!!!!!!!!!!!! chápete to v paneláku v 7 ráno! To jsem tam vystřelila jak střela!!!! Ale byla jsme ráda, že jsem takm nezvonila jenom já... :-|
Profilova fotka
furt tam nedojel 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Zlatí naši sousedi, ty jen nevytírají chodbu, ale i tak to stačí ]-(
Profilova fotka
ty jo, ten sviňa kávovar mi dal zase jen mlíko :-( ]-(
Profilova fotka
Jooo??v panelaku tak to je husty :-D
Profilova fotka
petro :-D
Profilova fotka
Péťo, tak máš alespoň Latté ne? :-D
Profilova fotka
Ja kafe nepiju,ale jak sme byli td na ty akci z prace tam bylo to expreso a ja mela si 4 :-D nebo 5 ja se mohla uchlastat to bylo tak vyborny mnam :-D
Profilova fotka
Deniso byli jsme v patek taky na chate,hele zadny rozmlaceny okna tak sem si rikala,ze tu Eva asi neni :-D :-D :-D ale za to tam byla zase komedie vzdycky se najde nekde nekdo kdo to musi proste kazit,desny :-D ale jinak vyborny,nakou takovou chatku bych si prectavovala nekde mit a na vikendy vypadnout z mesta to by byla parada co??
Profilova fotka
já taky kafe nepiju, akorát občas v práci to latté, to je výborný, teda když mi nevyteče jenom ta smetana 8-( jo Milu Latté mám, ale radši bych café latté, nejsem moc na teplou smetanu :-D
Profilova fotka
jo Péťo a je to espreso, expreso je možná tak nějaký rychlík :-D :-D :-D
Profilova fotka
Aha ,tak toho jak pisu se nevsimej,hlavne,ze si to pochopila, ja totiz psani neresim a taky jsem na matersky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ale bylo doooobry, :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?