Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Milo tak kdybych mela jet nekam vlakem,tak to uz se vubec necapu :-D Jednou jsem zdrhla ve 13 letech do Praglu s klukama a kamoskou :-D a pak este jednou ze stanu prisla na to mama a byla sem v riti pak nikam dloooouho mi neveril doma ani prah... Peto fakt,proc nebastim vypadam stare vid,ja vim :-|
Profilova fotka
no ona ti spíš nebasští to, že jsi nepřišla domů a že si zvykli... Nebo se Péto pletu??????
Profilova fotka
Jako ted jo??? No on vzdycky mamo ona prisla v 6 rano se podivej este je ozrala jak se mota :-D ale to uz byla sranda ale v 6 sem treba neprisla treba ve 3 :-D pak uz byla vzdycky sranda chodil me budit,ze kdyz muzu chlastat muzu luxovat,vyklepavat rohozky a takovy kraviny schvalne ne?? ;-) to bylo vzdycky dost jako
Profilova fotka
Este,ze uz to je zamnou,jenze ted je to taky na prd jen tak sama taky nemuzes aby ses odvzala jako blazen??? Nebo jako drive. Nejlepsi byt sama,mit svoje a prijit kdy chces,jenze to te bavi taky jen chvilku ze? :-)
Profilova fotka
teda ti řidiči mě serou, fakt od rána nenajel na nakládku a od rána od 10hodin jede 30 km!!!!! 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Denis, asi kolona =-)
Profilova fotka
asi Mílo, asi ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
ne nebaštím jí, že je stejně stará jako já, ale nemyslím si že vypadáš staře, jen starší než já ;-)
Profilova fotka
zákazník naprdelj, čekaj tam lidi, blokují výstaviště, jeřáb..........a on nikde.... Jo Petro, to táta taky ráno, vstávej, může chlastat..tak uklidíš celý byt, máma dneska nebude nic dělat :-D
Profilova fotka
No dik,ja tovim me to rika kazdej,ze vypadam na 25 26 to teda nevim jak budu vypadat az mi bude 25 ]-( 8-( 8-( kdyz uz od 20 mi rikaj 25 8-( 8-( to nasere ale neudelas nic jinak Peto je mi 23 jako tobe bylo mi v unoru :-) nekecam
Profilova fotka
Je to vsude stejny vid a mohla si jist????ja ne dokavat sem neco neudelala to byl desnej chlap sem rada,ze nebyl jen takovej muj tata :-D :-D
Profilova fotka
Jéé, tak to na mě rodiče byly hodní a si pamatuju, že po jednom zvlášť vydařeném silvestru mi tatínek uvařil i česnečku, ale ona stejně nepomohla :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Fakt jo???to si je mela teda hodny no tak jednou o Silvestru ani nemluvim,to si vzpominam sem taky jednou prehnala asi v 15 a dostala jsem jak pes tata radil jak cerna ruka :-D :-D a jak si na me hezky pockal u dveri :-D
Profilova fotka
To je dobry jak se tomu ted smejeme,ale v tu dobu nasrany a nesnaseli sme je za to to je dobry teda no :-D
Profilova fotka
no vždyť to ale řikám, že jsi starší :-p
Profilova fotka
tak najíst mi naštěstí dali :-D
Profilova fotka
No o trosku o moc ne no,ale ty jsi myslela urcite o vic ja to vim no si me ted nechtela jen urazit :-D :-D
Profilova fotka
no jo prokoukla si mě :-D tak podle fotek co máš na beremku a taky tím, že už máš mimčo bych tipovala tak 25-26
Profilova fotka
hmmm 8-( 8-( 8-( :-( ;-) Holky ja dneska obalila sunku,nikdy sem to teda nejdela ale bylo to vyborny s bramburkem mnaaam,to je dieta ty voe ale neodolala jsem
Profilova fotka
no jo Denis to by byl pro tebe asi největší trest kdyby tě nechali o hladu :-D
Profilova fotka
Pro me to byl taky, :-) ale vic byla ta prace no ]-( ale ted uz je tata hodnej,co sme odesly obe tak ma klid :-D
Profilova fotka
se mu nedivím, je rád že jste vypadly :-D
Profilova fotka
Jo Mílo a Janí by měla být možná 14 června v Úštěku, tak když tam budou ....přijela by...Ale dá ještě vědět
Profilova fotka
To si pis,ze je rad a mamka taky :-D
Profilova fotka
kdo by tam měl být Denis? =-)
Profilova fotka
Jo už to chápu...... Janička by tam měla být... jsi to napsala jako pro mě a pro Janu..... si sedím na vedení :-.
Profilova fotka
no..proto :-)
Profilova fotka
nesedis Milu, ja to cetla 3x nez jsem pochopila ze se to netyka me:-)
Profilova fotka
Dneska uz tu mame konecne klid,posledni dobou je to tady desny,delaj se okna seka se trava,sousedi konecne dodelali kuchyn a koupelnu ale klid tu bude asi az za rok 8-( 8-( desny ty panelaky proste Dneska asi vyrazim do Litaku za segrou jestli mala stane brzo jinak pojedu do mesta,Jara dostal od sefa dalsi seky,takze pomazu zase je utratit do lekarny :-D to je moje kdyz je to zadarmo to se to utraci :-D
Profilova fotka
jojo takový sousedy jsme měli nam námi, ti každý den, furt, imprvére 3 roky v kuse něco dělali...FURT!!!! Ted jsme byli na návštěvě u těch co to koupili, já říkám, tak co co sousedi? Se na mě podívali takovým pohledem vražedným!!!!! A prý se ani neptej....A už jim huba jela :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?