Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
co chceš osobo? :-D
:-( ]-(
Profilova fotka
Marti, to ještě ne, my odjíždíme za týden, ale 21.6. mám sraz ze základkou............. jsem říkala, že červen bude na dohody peklo. Mastím ven, muším do banky :-(
:-N kdyby to šlo, tak vám dvěma extra bych sem hodila toho emouše ze skypu, co skáče u bazénu!
Profilova fotka
jo myslíš poolparty jo??? ten by se šiknul :-D
Profilova fotka
jooooooooooo toho kreténa myslíš?? ten je dooobrej :-D
:-D
Profilova fotka
Martásek vhazuje datum 22 června..... Ale zrovna jí píšu, že to bude blbé, páč to Míla bude ještě vožralá ze soboty :-D
no vodpolodne už by ten vožrala mohla dorazit ne :-D
Profilova fotka
hele uvidíme Marti co holky z koně jak na tom budou........... Nadhodíme a huvidíme................................
Profilova fotka
pokud přitáhne domů ve 4....tak poooochybuju že na 13 hodinu bude čilá :-D :-D
Profilova fotka
hele, a proc nejedete Milu nakupovat v nedeli??? vzdyt tam maji otevreno porad,tak je jedno kdy pojedete ne? a holky na konovi mi prijde proti 14.6. nemaji nic, jen se ceka,az se urci misto..... mam takovy pocit,ze se to odlozi na neurcito a pak uz se nechytnu ja, no co se da delat,nic.
Článek se načítá
Profilova fotka
necháme to zatím tak jak to je jani....ju?
Profilova fotka
:-x :-x :-x
Profilova fotka
tak co? tak já už nevím... :-D
Profilova fotka
co nevis?
Profilova fotka
ááále nic.......Necháme to jak to bylo.......Holky už s tím stejně na konovi tak nějak zběžně počítajů....no ne?
Profilova fotka
co tu zase řešíte =-) ahá srazík, tak to nic, to zase jdu něco dělat :-)
Profilova fotka
je to jedno...
Profilova fotka
Mílo Ivetka by ASI taky šla..
A co to je teda za sraz? Konik??????
Profilova fotka
koník+beremko...
njn, ale Konik ze :-( tak to neeee, me staci beremko,ale ten zbytek neznam a jako ze bych musel na sraz konika ......................................................... :-D :-p
Profilova fotka
vždyt tě tam nikdo nenutí .....................................................
ok, tak já se připojím ke srazíku jindy, páč 14. mi to nevyjde, a jen kvůli mě to nepřehazujte, srazů ještě bude.. ;-)
Profilova fotka
se to dělá kvůli tobě nooo :-N aby jsi šla taky, ale co si budeme povídat, nikomu se nezavděčíme že :-D :-D :-D Hele Marti, vždyt můžeme zase zajít v týdnu no ne mílo, třeba do Time.......????????????,
Profilova fotka
Pepo, berem všechny, takže všïchni no! Hele nějak se dohodněte a ne mě neberte ohledy, já se pokusím tomu nějak podřídit ju ;-)
Profilova fotka
no Mílo tebe tu už neřešíme, páč jsme s Janí řekly, že jedete nakupovat v neděli.. Tož 14 června to platí... :-D
Denís no jafně, mě to stačí i v Timu nebo na picošce v týdnu, to je šumák :-D
Profilova fotka
:-x už mlčím :-.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?