Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ale jo já jsem v klidu, jde se spolužákama a spolužačkama ze střední no tak my Milu jak to tak vypadá budeme jen ve čtyřech, protože dvě kamarádky my jedou zrovna na dovolenou :-S no on pojede Denis na celej víkend do nějaký chaty, tuším, že v Levíně
Profilova fotka
ahááá, tak tam nepojedu ....... :-D :-D
Profilova fotka
sem si to myslela :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jůů, tam je krásně, my tam slavily výučák, ještě že je to spíš taková samota :-D
Profilova fotka
no tak jak je znám, tak jim to bude taky ku prospěchu že je to samota :-D
Profilova fotka
to bude ve velkém vid.. :-D
Profilova fotka
my taky nemeli rozlucku...ani jeden ;-)
Profilova fotka
my byli akorát u známých před svatbou, tak jsme se s každým opili ten týden před spolu všichni dohromady a bylo.... Jediný kdo to pořád nechápal, byla EVA!! A proč? to je blbý ne, to k tomu patří...A furt něco.... =-)
Profilova fotka
U nás jsem jí měla jenom já :-D Vilda prý neměl co zapíjet =-)
Profilova fotka
tak ja se neopijim nikdy,natoz ve 20tt :-D a Tom tu nema zadny znamy zatim,takze teoreticky nemel s kym... a kdyby mel jet do Horic dom, tak by taky na ten obrad nemusel dorazit :-D :-D :-D stacilo,ze se na svatbe ozral prave ten jeho kamos z Horic,ze o sobe skoro ani nevedel a to chtel rano v 7 hodin odjet dom....no neodjel :-D ;-)
Profilova fotka
hele já bych jí ani taky nemusela mít, ale tak zase když jí má Lukáš tak nebudu přeci sedět sama doma :-) no jich tam bude snad devět nebo tak nějak
Profilova fotka
tak my to máme právě takhle dopředu aby jsme se do svatby z toho vzpamatovali a mohli si tam dát repete :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, co se v mládí naučí............................. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
teda spíš Lukáš, já taky nejsem typ co by se opíjel :-)
Profilova fotka
A kdo říká, že já jsem se opíjela, my prostě s holkama zapařili v Luně a bylo, je tedy fakt, že panáčků jsem měla víc než obvykle, ale domů jsem šla po svých a po dvou :-D a hezky jako slušně vychovaná dívenka - za světla, v 5 ráno tuším.... to bylk shine když jsme vylezly ven 8-)
Profilova fotka
Hale lidi, děláme na koníkovi sraz na 14 června na odpoledne, kdo chce, tak se k nám přdejte.. Zatím jdu jááááá, Jana a Miluška...... Ale kdo chce, se přidejte...Psala jsem i Martě, Janě a Ivetce Miluš
Profilova fotka
Marta by ASI šla, kdyby to bylo v Hoštce..ale prý ještě uvidí
Profilova fotka
já jí dám asi. Ale hele, my asi pojedeme příští sobotu na nákupy do Práglu před dovčou =-)
Profilova fotka
vždyt můžete...POTOM :-D :-D
Profilova fotka
=-) =-) =-) jako kdy, v 9 večer?
Profilova fotka
vždyt se sejdema zase kolem 13 hodiny ne?
Profilova fotka
My totiž většinou vyrážíme dopoledne, až se vyhajáme a vracíme se nejdřív tak v 15 hod totálně ztahaný někdy i později, to víš než prolezeš Letňany, tak to dá zabrat =-)
Profilova fotka
tak nic, to uděláme jindy..
Profilova fotka
stačí neděle.... ;-)
no šauuu :-D
Profilova fotka
=-) kdo ty jsi? :-D
:-p
NA sraz konikarek me teda nedostanete a Radka se uci takze s nami nepocitejte.
helejte už jsem psala Denis, že bych mohla na srazík bohužial až ten další víkoš a to jen v neděli, tzn. 22.6. - ty jsi ale Mílo asi na dovče jsem pochopila? nebo třeba i ve čtvrtek 19., kdyby to někdo skousnul v týdnu navečír, jináč se do Hoštky asi nedostanu =-)
Profilova fotka
Kdo to je? matulinka....................znáte jí někdo???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?