Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
nazdááááreček, koukám že Vás košem docela zaměstnala co? :-D
Profilova fotka
Denis, alespoň nějaké téma k hovoru :-p
Profilova fotka
mě se koše proutěný líběj taky.......Ale jak píše Radka.........ty ceny.......To za koš nedám :-D a mě by ani proutěný nešel, to jsme zkoušeli, je to tam moc mohutný...... A to mi padlo hned do oka..Mě to musí padnou do oka ta věc, jakovšechno ostatní
Profilova fotka
Jinak je tady ten Bělorus.....A musím říci lidi, že je fakt fešný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FAKT!!
Profilova fotka
tak jsem si vcera potvrdila, ze i nase skola v pondeli stavkuje...takze si Teri protahne vikend...jeste,ze uz budu na matersky a nemusim placat dovolenou,jako ostatni... a 24.6. zase prej planujou stavkovat nadrazaci,tak jsem zvedava,jestli se Tom dostane do nebo z prace bez problemu...
Profilova fotka
se zase stávkuje.....????
Jako nadrazaci a vubec odborari me dooost stvou jejich stavkama. To je sila proste.
Profilova fotka
Proč???? My tu taky tak nějak sepisujeme petice :-D páč soudci přibývají,ale administrativa ne, na tu prý nejsou prachy, ale kdo to má dělat, když pání študovaný přeci administrativu dělat nebudou, to už je asi nahoře nezajímá ]-(
Nooooo je to slozity, ale proste drahy nejsou schopny jezdit vcas,asluzby atd. a myslim ze treba ti strojvudci se nemaj zle. a navic konecne nekdo dela reformy aspon nejaky a oni hned se utrhujou.
Profilova fotka
tomu já nerozumím...se bavte.. :-D
Profilova fotka
já jdu poslouchat běloruse...
Profilova fotka
Pepo, on je tam možná problém v tom, že každý "prd" tam má svůj rezort a své odbory, kdyby byly pořád jen pod ČD tak by to možná zas tak problém nebyl. Ale jak už nejsem doma, tak do toho taky moc nedivím, to víš nádražácká rodina :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
ale furt jsem z toho paf.....Já čekala nějakýho vola Běloruskýho, ale fakt dobrý, sympatický, pěkný, milý....čumím.. Jsem si je natočila na mobil :-)
Profilova fotka
Ty jsi jouda viď Denis...... :-D
Profilova fotka
no musím to ukázat doma ne? kdo vede firmu :-D :-D :-D
ZE to reknu Jardovi? :-) :-D
Profilova fotka
tedy Deni,ty se nezdas:-) at zijou stavky...to je fakt.... kdyz clovek kouka na tu uroven na drahach a jim se furt neco nelibi,tak to je sila...malokdo je spokojeny s penezma a nestavkuje...to je ten priorita statnich zamestnancu :-D :-D :-D /ze Milu/ ;-)
Tak odbory sou i v nestatnich firmach,ale problem je ze by se nemeli tlacit do politiky a naviiic at je vlada jakakoliv, tka fakt pracuje. narozdil od tech predeslych
Ale to je jedno, zmenime tem a neee? :-)
Profilova fotka
jj, nema cenu to rozebirat,kdyz je clovek proti tomu bezmocny... ;-) tak jaky tema????;-)
Profilova fotka
řekni Pepo...On sám to po mě chtěl :-) Prý ho zajímá co to bude zač...
Profilova fotka
Nazdárek, tak v sobotu jsem objednaná ke kadeřnici, tak jsem na to opravdu zvědavá =-) Jo a za týden už mám rozlučku, ty jo to je mazec :-D
Profilova fotka
mě nechce tisknout tiskárna!!!!! prý plná pamět, co to znamená??????????????????????????????????? Kromě toho teda, že má plnou pamět :-(
Profilova fotka
už....Ale málem letěla z okna!!! Čůůůůůs Peto..... Tak nezapomen poslat foto jo???? No jo rozlučka, ti poudám, už to máš za pár no :-D
Profilova fotka
Nadzárek, Péťo, už jo??? Njn, letí to to letí. A půjdeš pařit jen s holkama?
Profilova fotka
že by jsme šly taky co Mílo, ? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jasně foto pošlu ;-) no jo, dohodli jsem se, že to uděláme 14 dní předem :-) jo já jen s holkama, za to Lukáš to bude mít spíš s babama ]-( :-D
Profilova fotka
hele Denis, ale to není špatnej nápad :-D
Profilova fotka
Péťo klíííd, ať si ještě trochu užije, pak už ho nikam nepustíš :-D :-p Hele já si svojí rozlučku fáááákt užila, pařily jsme s holakam až do rána, sice jsme nakonec zbyly asi jen 4 z 9 ale pohoda. Denis, ti ani nevím..... :-p ale spíš nee ;-)
Profilova fotka
týý jo vidíte a my jí neměli..... Petro, neříkej 2x...A kde bude mít Lukáš rozlučku, ho příjdu zkontrolovat :-D :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?