Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
(R): jee, se to cely smazalo. Jsem psala Milusi o ty masazi. Bylo to moc prijemny a uvolnujici. Hlavne ta pani byla prijemna a prej dela i jiny masaze - sportovni, nejakou hawajskou ci co a tak. Thajska byla docela dlouha a masirovana vsechno mozny. Zaroven i protahovala a narovnavala telo (to obcas trochu bolelo, ale to ji reknes...). Takze doporucuju.
Profilova fotka
tak já taky mažu, už se těšim jak zmoknu ]-(
Profilova fotka
jo sem zapomněla ČAAAAAAU =-) :-D
Denis ty me desis ja nejdriv myslel ze se Radka prihlasila jako ty :-)
cus, tady neprsi :-)
Profilova fotka
hmm kolem pátý bude, jen se neboj :-D
sorry uz prsi :-)
Profilova fotka
:-D to řikám už fakt musim čus
(R): jsme byli s krysou u doktora. kasle a kejcha a chrochta jak prasatko. Ale pani doktorka nam tvrdi, ze si jenom povida - tak teda nevim. Nikdy takle ukecana nabyla, nechce se m tomu verit. Navic by se z ni stal i namesicnik, protoze chrochta i ze spani. Ale zas je dobry, ze aspon vim, kde je, kdyz nekam zaleze. Jindy byvala ticha jak myska, tedka se prozradi chrochtanim. chaachaa :-p
tak tam pak jeste zajedem, ale je ziva a beha furt tak to neni tak zly. a druha ta ma zas nadvahu, protoze se boji a nechodi po byte:-)
(R): to jo, ta je tlusta, (taky jako prasatko, jsou to obe takovy veprici chlupaty). Protoze nedojde dal, nez k jidlu a tam travi veskery svy vychazky. (uz jsme dali spizirnu jinam, takze se tedka hrozne nudi a zere mi knizky).
A stejne si jednou spizinu nasla ale vytahl jsem ji vcas,, ani nemela nic v tlapkach:-) ale pristih sem ji jednou se krcit a je to OOOOOOBROVSKA koule cerna chlupata:-)
Článek se načítá
(R): jee, oni si snama zase nepovidaji. Co hrajes Denis? Ja jsem hrozne rada, ze uz nic nehraju, t je desnej zabijak casu. A pak ty vycitky ... ze jsem se mela radeji ucit/ pracovat/ uklizet/ cist hodnotnou literaturu apod :-)
Ony uz sou vsechny doma, nebo na ceste domu, nebo tak. proste uz nepracujou, narozdil od jinych :-p
Profilova fotka
Když ono to tu dneska tak blblo, že jsem ani nestíhala reagovat na to kdo co psal a naopak..... =-)
Profilova fotka
Hmm, tak já ji tedy u té Pavlíny zkusím a objednámi ji manžovi k výročí, ten bude čubrnět, akorát, že to asi budeme muset zrealizovat až po dovče, páč z dovči sem na masáž asi nepojedem :-N
Profilova fotka
Nikdo jo????????????????????? To je difný............................... Tak já jdu objednat ten koš teda na prádlo....
Profilova fotka
Jeee jakej ja taky schaniiim jakej mas ja vubec nevim jakej chci mam takovej hadrovej ale ten se mi uz roztrhal ale je peknej a hlavne i malej
Profilova fotka
přesně takový jsem koupila, fakt pěknej,počkej najdu
Profilova fotka
http://www.jiriprasek.cz/cs/6-koupeln... Jsem si koupila dva, teda objednala...Oranžový a ten bílý...Padli mi hned do oka, tak se mi ulevilo, že jsem si ho ,je objednala.. A právě objednávám předsínovou stěnu...Konečně
Profilova fotka
semnašlana bárák krááááásnýýý sluníííčko, ale když Vám sem hodím odkaz, ASI se to celý rozhodí :-(
Profilova fotka
Jinak Radko hry hraju jenom v práci :-D :-D :-D když mám hotovo atd, doma ne, to mě doma neba, to máš pravdu, to je žrout času...
Profilova fotka
Ale vyko neni vid?? jsou pekny takovej ovalnej mam ale uz se mi nahore trha
Profilova fotka
joo víko není no.....
Profilova fotka
musím zajít se pesem a půjdu spinkat..... Zítra máme v kanlcu návštěvu z Běloruska, tak to abych se na to pořádně připravila :-) Tak šááááu
Profilova fotka
Cuss,to je skoda,ze tam neni viko ,to bych nemohla cuchat smradlavy ponozky :-D neee ale je to lepsi :-D jinak jsou pekny jednoduchy to se mi libi tak dobrou
my mame kos z Ikeyy a docela spokojenost. ma i viiko :-)
(R): ma dokonce i dve komory ten kos, to je dobry. Ale nevyhodou bylo, ze stoji primo na zemi - akdyz vytece pracka apodm tak to je blby, Takze Pepca jeste udelal rost pod to. Jinak je dobrej ten kos. Ale je fakt, ze treba prouteny kose se mi libi vic, ale ta cena .... Do ty nasi babickovsky koupelny je jedno, cot am bude, ale pokud bych mela krasnou novou koupeln, asi bych tam dalal treba ten prouteny kos.
Profilova fotka
Krásné ranko, tak my máme koš umělý, krásně zelený akorát do koupelny, jen je jaksi prozatím vedle v pokojíčku, neb v koupelně překážel, později asi budu muset koupit nějaký manší a možná něco jak má Denča
Profilova fotka
dobre rano, my mame taky umely a pekne se vesel napasovat mezi vanu a umyvadlo,takze nikde nic neprekazi a netruce do oci:-) dneska nas zase ceka koncert decek ze sboru, tak jsem na tu nasi zpevacku zvedava:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?