Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
docela ti Jani závidim (teda to volno), taky bych brala menší pauzu :-)
Profilova fotka
Ahoooooj tak to se mi ulevilo,to je parada s tim CHorvatskem svinaci jedny :-D to nevim co by sme tam zraly??? :-. my pastikari :-)
tREBA NECO cHORVATSKYHO NE? :-) JA SI TEDA NA DOVCE NENECHAVAM UJIT PRILEZITOST JIST U NICH JEJICH VECI ATD.
Profilova fotka
Ahojky Péťo, viď, to taky nevím, páč ryby nejím
Ale tak to mi nerikejte ze tam nemaj supúermarkety atd. kde se to da za stejny prachy koupit.
Profilova fotka
koupit se tam v krame veci samozrejme daji,ale ne za stejny prachy jako u nas.... nebo aspon jsme to tak pocitili loni my, kdyz jsme byli na istrii- v Poreci
Profilova fotka
Pepo, ale dá, jenže kokodákový maso je tam dražší a mi jiné nejíme, např. Jinak občas tam taky zajdeme na jídlo, pizzu, to jejich čivabčiči apod. Ale nejde to pořád, víš. Hele já tam taky nějak extra nevyvářím, vezu např. nějaké omáčky uncl ben's apod. k tomu těstoviny nebo rýži a je to, prostě to co je rychlý a dobře se z toho najíš.
Profilova fotka
jo,tak Pizza bude asi porat ale odpoledne se musis najst normalniho jidla no jo Pepo my kdyz pujdeme dene nekam na obed tak nam by se to moc nevyplatilo vis. A ryby taky nejim
(R): jee, se to cely smazalo. Jsem psala Milusi o ty masazi. Bylo to moc prijemny a uvolnujici. Hlavne ta pani byla prijemna a prej dela i jiny masaze - sportovni, nejakou hawajskou ci co a tak. Thajska byla docela dlouha a masirovana vsechno mozny. Zaroven i protahovala a narovnavala telo (to obcas trochu bolelo, ale to ji reknes...). Takze doporucuju.
Profilova fotka
tááááááááádýýýýýýýýýýýýýýýdáááááááááááádýýýýýýýýýýýýýýýýýdááááááááááá
?????????????
(r): voni si s nama nepovidaj. (dneska to pekne blbne teda)
Článek se načítá
Profilova fotka
tu som tu som...
Profilova fotka
za bambusom :-D
tak si budem povidat spolu ne? co delas?
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
já? nic....
Profilova fotka
hraju hru..mám už vyděláno :-D
Profilova fotka
hm,takhle si moc nepokecáme :-)
ja myslim Radku, prde:-) kdyz se s ni ostatni nechteli bavit tak musim ja. nooo sice uz mam taky vydelano,ale hry nejak nehrozej:-( zase to farmareni?????
Profilova fotka
aha..tak to se nevtírám... ne, už nefarmařím, to už jsem dohrála.....Já mám tenhle měsíc takový provize, že bych si z feku mohla koupit nový auto...platba keš na ruku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže co bych si dělala další nároky ne, :-D
nooo pokud ty provize zproneveris, tak doufam ze nas v bavoracku povozis:-)
Profilova fotka
tak tolik fakt nemám.... :-D
jooo a mas uz zaplacenej patek????????????????? ja jo :-D sem si dojel pro toho Kosika a rovnou me Jana skasirovala:-)
a na lííííííííííííííízing? :-)
Profilova fotka
to nejní pravda, že si s ní nechtěl nikdo povídat, jsme tu zrovna nebyly :-p
Profilova fotka
to by mě sem totiž taky nejdříve muselo pustit RADKO, co ta thajská masáž??????????????? Jinak mizím dočtu večer nebo zítra.čus bus bambus
Profilova fotka
Radka už ti odpovídala Mííílo
Milu: psala to vys vis:-)
Profilova fotka
dobže..tak koupím bmw...pak tě svezu... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?