Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ale j to přece Tvoje svatba, tak jí zkus vysvětlit, že je to Tvoje rozhodnutí, co budeš anebo nebudeš mít ve vlasech.
Profilova fotka
no ona tam měla 2 holky co vím, ale blbý no.....Odváděli jí klientelu, páč byli neschopný..a s jednou jsem se setkala s Jardou a fakt byla na pěst..
Profilova fotka
Dneska jedu na druhou zkoušku šatů na promoci ke švadleně. Trochu víc mi je zabrala, tak uvidím jak to dopadne.
Profilova fotka
Petro..U tebe bych viděla čelenku jak píšeš.......Hezky učesati rozpuštěně, korunku...A závoj bych nedávala :-N =-) x-)
Profilova fotka
no jo, já se jí to snažím vysvětlit, ale ona si asi myslí, že každá nevěsta musí mít závoj, jinak to není správná nevěsta :-S A nakonec to o víkendu rozsekl tatka, když přišel a řekl, ty nebudeš mít prej závoj, jakto? 8-( Denis já to vidím podobně, no uvidím v pondělí, jestli ten závoj půjde vůbec zrušit :-S
Profilova fotka
Péťo a máš dlouhej nebo ten jakoby střední?
Profilova fotka
Mílo střední, měl být původně pod drdolem
Profilova fotka
aha, tak to je na ty rozpuštěný vlasy fakt blbý :-|
Profilova fotka
jj, Peto, tak to znam:-) na prvni svatbe me mamina furt lamala,at si dam zavoj i dopredu pres oblicej,ze to k tomu patri,tak jsme se kvuli tomu ve svatebni den chytly... nakonec bylo po mem, ale ze me to stalo slov:-) a ted??? vedela jsem naprosto jiste,ze zavoj nee. Tobe Peto budou sluset ty polorozpusteny vlasy s celenkou.
Profilova fotka
Přesně tak..Do závoje nechod..nech to rozpuštěný a s čelenkou....... A basta, řekly jsme :-D :-D
Profilova fotka
Denis :-D přesně tak. Odcházím se pauzírovat........ :-x
Profilova fotka
tak Jani přes obličej bych si to nedala ani za nic a to naštěstí po mě ani nechce :-) Pokusim se ho v pondělí zrušit, přinejhorším vyhodím skoro pět stovek a závoj se mi bude válet doma no :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
já už byla rozhodnutá dávno a vy jste mě v tom akorát utvrdili :-D :-D
Profilova fotka
to půjde zrušit hele.....
JA teda do zavoju moc nevidim, ale neni to ono. aspon co mela Radka tak zavoje nebrat. Jinak Milu: pry to Chorvatsko zrusili, ten zakaz dovozu.
Profilova fotka
to vis ze to zrusit pujde...jestli to je seriozni salon,tak proc by to nezrusili... jsem tu mela navstevu;-) prisel se se mnou rozloucit reditel (tedy ted uz byvaly) a prinesl mi kraaaasnou kyticku....tak ji hnedle vezmu dom,aby Tomik vedel,ze se ma pristi patek snazit nezapomenout a taky mi nejakou sehnat :-D :-D :-D
Profilova fotka
no snad jo, uvidim to zjistím v pondělí Jani jestli je to seriózní salón :-D
Peto, a ty uz to mas za par co? :-)
Profilova fotka
no jo Pepo bezmála za tři týdny :-)
Profilova fotka
Pepo, fakt??? Kde jsi to četl nebo slyšel? Neb včera ani dneska ráno, že prý nic rušit nebudou
Profilova fotka
no jo Jani, ty už tam si tento týden naposledy viď :-)
Profilova fotka
Péťo, ty se budeš vdávat a my se budem někde pařit v autě cestou na jadran :-D Hele a co nervičky, jsou v pohodě, nechceš svatbu rušit? :-N
Milu: rikali to v radiu a snad na netu to taky visi. Ale nevim ja jen ze jsem to zaslech.
Profilova fotka
Hele Milu zatim ne, zatim jsem opravdu v klidu, jen občas mám nějaký bláznivý sny, ale jinak v pohodě, ale to ještě určitě přijde :-D i na tohle mám totiž času dost, ostatně jako na všechno :-D :-D :-D
Profilova fotka
ajo Pepo, už to vidím.... jdu si to přečíst :-D
Profilova fotka
Mno já zhruba před rokem touhle dobou tu vyšilovala, že všechno zruším, padla na mě prostě depka, že je všechno špatně :-| ale přešlo to, díky bohu :-D
Profilova fotka
a tak to já zase takový depky nemám, že bych to chtěla rušit, na to už je podle mě celkem pozdě, spíš jsem jen uvažovala jestli jsme neměli ještě nějakej čas počkat :-)
Profilova fotka
Péťo, mohla by jsi fotku toho závoje hodit do mailu? Třeba by se mi líbil, já budu mít zcela určitě drdol, akorát se ještě rozmýšlím, jestli ten závoj vezmu. Ale asi na obřad jo. Nakonec se mi to docela líbilo. Jinak mamince v klidu řekni, že závoj měl původně stejně označovat, že nevěsta je panna, což dneska snad už není žádná nebo skoro žádná.
Profilova fotka
joo, ja to mam Peto za par...uz jen 18,5 pracovnich hodin a padla :-D taky jsem to o tom Chorvatsku Milu slysela,ale nejak jsem po tom nepatrala :-)
Profilova fotka
no Ilčo já rozhodně ne :-D :-D fotku nemám a navíc bych ho měla jen půjčenej, takže to by bylo k ničemu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?